Донецкий техникум промышленной автоматики

Сайти та корпоративні портали на 1С-Бітрікс

Якщо ви створюєте web-проекти, робота з «1C-Бітрікс» - найкраще рішення!
Якщо ви створюєте web-проекти, робота з «1C-Бітрікс» - найкраще рішення Це зараз ми великі і дорослі - з року в рік успішно запускаємо серйозні комплексні проекти для найбільших компаній Росії. Але так було, звичайно, не завжди.

У далекому 2008 році ми починали як невелика SEO-студія. Але вже тоді розуміли, що позиції в топі, а разом з тим і клієнтів, отримують лише якісні та зручні сайти. Тому в 2009 році в Uplab з'явився відділ розробки.

Амбітні програмісти, дизайнери та верстальники спільно c SEO-фахівцями розробили власну CMS. Поставлені завдання платформа вирішувала, але, на жаль, вимагала великих тимчасових і грошових витрат. Паралельно ми стали виконувати деякі проекти на платформі «1С-Бітрікс» - однієї з найпопулярніших на той момент.

Кожне оновлення CMS і кожен реалізований проект радували нас все більше. Процес розробки став приносити задоволення. У 2011 році ми визнали партнерство стратегічно вигідним і відмовилися від власної платформи. І жодного разу про це не пошкодували! Зараз кожна компанія займається своєю справою: фахівці «1С-Бітрікс» розвивають CMS, ми - робимо на цій платформі сайти і наводимо на них клієнтів.

Треба визнати, співробітники «1С-Бітрікс» не тільки роблять прекрасний продукт, а й задають тренд для всієї галузі. В результаті відбувається розвиток Рунета, а користувачам стає зручніше і приємніше користуватися сайтами.

Крім CMS хочеться відзначити чудовий продукт «Бітрікс24», який допомагає організувати робочі процеси агентства і налаштувати їх нашим клієнтам.

Якщо ви створюєте web-проекти, робота з «1C-Бітрікс» - найкраще рішення! Ви отримаєте як мінімум 3 вигоди від співпраці: зручну і надійну платформу для реалізації якісних проектів, чудовий «Бітрікс 24», який користується популярністю у клієнтів, а також технічну та консультаційну підтримку всього процесу виробництва.Партнер: Digital-агентство UPLAB
Автор:

Ваката Сергій
Посада: директор з виробництва


ПІНОЛЕН »вибирає CRM Бітрікс24
ПІНОЛЕН »вибирає CRM Бітрікс24   Компанія «ПІНОЛЕН» стала партнером «1С-Бітрікс» в 2012 році Компанія «ПІНОЛЕН» стала партнером «1С-Бітрікс» в 2012 році. Спочатку навіть не стояв вибір між різними CMS, оскільки очевидні зручності екосистеми сайт + Б24 + 1С сильно розширюють можливості будь-якого бізнесу. Фокус компанії «ПІНОЛЕН» на CRM, тому ми зосередилися на впровадженні «Бітрікс24» в хмарному варіанті і серверному (коробковому) виконанні. Досить швидко стали Золотим Партнером. Не можу також не відзначити по-справжньому сильний і дивно людяний партнерський відділ. Система отримання балів, підтримка продажів, маркетингові заходи - звичайно, це сильно нам допомогло. У 2014 ми стали номер 5 з продажу «Бітрікс24» серед всіх партнерів за рік. Це дозволило нам додатково наростити команду і розширити взаємодію, щоб в 2015 році стати номер 1 в цьому напрямку.
Сильними плюсами «1С-Бітрікс» є:
1. Потужна екосистема продуктів. Ми легко продаємо і впроваджуємо Бітрікс24 + 1С, Бітрікс24 + Сайт, Бітрікс24 + Сайт + Інтеграція з 1С. Як Ви можете помітити, це дає багато варіантів співпраці з новим і, головне, з поточним клієнтом. Це дозволять робити додаткові продажі.
2. Система рейтингів і кваліфікацій парнеров. Ви завжди розумієте, що маркетинг і робота по здачі проектів мають цілком конкретне значення - зростання Ваших позицій в рейтингу по конкретним компетенцій. До слова сказати, ми вже номер 4 по «Бітрікс24» і вже номер 7 серед усього списку партнерів.
3. Сертифікація фахівців. Це дозволяє вирощувати команду, підвищуючи рівень їх компетенції і оплати в рамках конкретних сертифікатів.
4. афіліацьі програма «Бітрікс24» - зручна можливість заробляти кошти за тим клієнтам, які вважають за краще працювати безпосередньо. Знову ж, враховується наша робота по безкоштовним редакціям «Проект».
5. Потужна маркетингова підтримка, заходи, Ліди, просто приголомшливі живі співробітники, які завжди Вам допоможуть і підтримають.
6. Дуже приємні призи за підсумками Нового року і в серпні місяці не залишать Вас байдужим))).
Бажаємо всім енергії та настрою.
Олексій Окара

Партнер: PinALL (ПІНОЛЕН)
Автор: Олексій Окара, CEO & Founder компанії «ПІНОЛЕН»Партнерство з «1С-Бітрікс» допомагало нам на різних етапах розвитку нашої компанії
Партнерство з «1С-Бітрікс» допомагало нам на різних етапах розвитку нашої компанії   Партнерська програма «1С-Бітрікс» більше схожа на клуб за інтересами, де однаково радо приймають і «великих» і «маленьких» Партнерська програма «1С-Бітрікс» більше схожа на клуб за інтересами, де однаково радо приймають і «великих» і «маленьких». Тут відкрито обговорюють свої проблеми і ідеї, тут прийнято ділитися досвідом і напрацюваннями, тут уважно ставляться до думки кожного, незалежно від регалій.
Партнерство з «1С-Бітрікс» допомагало нам на різних етапах розвитку нашої компанії. Спочатку це був, мало, не єдине джерело замовлень. Пізніше, ми відчували підтримку при вирішенні складних завдань. Сьогодні, ми знаємо, що за нами надійний партнер, з яким не байдужий наш бізнес.
Партнерська програма «1С-Бітрікс» допомагає там, де це найбільше потрібно: продажу, юридичні питання, консультації і підтримка.

Партнер: QSOFT
Автор: Михайло Токовінін
Посада: генеральний директорЗручність і вигода партнерських відносин
Зручність і вигода партнерських відносин   «Група Махаон» стала партнером компанії «Бітрікс» (зараз - «1С-Бітрікс») в 2003 році «Група Махаон» стала партнером компанії «Бітрікс» (зараз - «1С-Бітрікс») в 2003 році. Такий крок практично відразу ж дав віддачу - ми змогли припинити розробку власної CMS. І вивільнених працівників направили на клієнтські проекти.
Замість зростання внутрішніх витрат ми отримали зниження внутрішньої собівартості розробок. Ще одна вкрай важлива сторона - компанія «1С-Бітрікс» залучає клієнтів партнерам. У багатьох випадках нас вибирали саме тому, що ми - один і найдавніших і досвідчених партнерів. Клієнти шукали кваліфікованого виконавця для реалізації проекту саме на платформі «1С-Бітрікс: Управління сайтом». Нам зручно і вигідно співпрацювати з компанією «1С-Бітрікс». Впевнені, в майбутньому все буде тільки цікавіше.

Партнер: Група Махаон
Автор: Володимир Тиртов
Посада: директор1С-Бітрікс задає вектор розвитку!
1С-Бітрікс задає вектор розвитку Співпраця з компанією 1С-Бітрікс для нас - це одне з ключових рішень у розвитку бізнесу компанії Fusion. З 2008 року, коли ми вибрали 1С-Бітрікс в якості партнера, і до теперішнього моменту наше партнерство плідно і вкрай ефективно. Ми отримали хороший продукт, на базі якого можна створювати професійні інтернет-рішення, грамотну технічну і партнерську підтримку, а також велику маркетингову активність, що дозволяє простіше продавати наші послуги. Крім того, в 2011 році 1С-Бітрікс створив ще і ряд нових ніш для розробників, одна з яких стала нашим новим основним бізнес-напрямком - впровадження Корпоративних порталів.
Працювати з 1С-Бітрікс приємно: з одного боку - це лідер ринку, який задає вектор і нашого розвитку, а з іншого - хороший друг і партнер, який завжди допоможе в скрутну хвилину і порадує хорошим конкурсом і бонусом :)!

Партнер: Веб-інтегратор Fusion
Автор: Олег Елманов
Посада: генеральний директорЧому «1С-Бітрікс»?
Чому «1С-Бітрікс» 2008-2009 рік - це час, коли наслідки прийнятих раніше рішень дуже добре відчуваються на стані компанії. Тим, хто вибрав в якості партнера «1С-Бітрікс», пощастило - до них по праву підходять дві дуже відомі характеристики:
Під крилом сильної компанії і «Майбутнє залежить від тебе»
Не секрет, що зуміти втриматися на плаву в будь-який шторм і прийняти правильне рішення, щоб не потонути в штиль, може тільки сильна компанія. Технології та можливості, закладені в архітектурі продукту, гарантована розширюваність, адекватна технічна підтримка і мінімальні ризики при побудові рішення на базі «1С-Бітрікс» дозволяють власникам сайтів бути впевненими в завтрашньому дні - їх вкладення в онлайн не будуть втрачені. Розробникам і партнерам використання «1С-Бітрікс» дозволяє істотно мінімізувати ризики і убезпечити свій бізнес від багатьох проблем - починаючи від кадрової проблеми і закінчуючи проблемами безпеки свого рішення.
Однак ніхто не знає, яким буде Інтернет і ринок веб-розробки через кілька років. І тут потрібно не тільки «варитися» в своїй тарілці, але і брати участь у формуванні цього ринку. І якщо технологіями і рекламною підтримкою вас забезпечить «1С-Бітрікс», то і від партнерів залежить дуже багато чого. Наприклад, випустивши «Корпоративний портал«, «1С-Бітрікс» фактично відкрив для партнерів нову нішу, до цього недоступну більшості веб-розробників. За суб'єктивними відчуттями, саме в бік впровадження та адаптації готових рішень буде зміщуватися ринок веб-розробки, і тут у партнерів «1С-Бітрікс» є унікальний шанс: запропонувати свої рішення через систему партнерських модулів. Вловіть правильну хвилю, знайдіть надійних попутників - і завжди переможете. Разом.

Партнер: ITConstruct
Автор: Роман Петров
Посада: директорПерший партнер в Казахстані
Перший партнер в Казахстані   Наша компанія працює на ринку програмного забезпечення з 2002 року Наша компанія працює на ринку програмного забезпечення з 2002 року. Нас настільки захопила і сподобалася робота з компанією «1С-Бітрікс» і її продуктом «1С-Бітрікс: Управління сайтом», що ми стали тими, ким стали - першими партнерами компанії «1С-Бітрікс» в Казахстані.
Ми дуже високо цінуємо відносини з співробітниками компанії «1С-Бітрікс», їхній професіоналізм і людські якості, а саме відкритість, швидкість і рівень компетенції відповідей на питання.
В даний час «1С-Бітрікс» починає впевнено впроваджуватися на ринок веб-технологій Казахстану. Нам імпонує сучасний, елегантний і в міру агресивний підхід до завоювання ринку, маркетингова і рекламна політика компанії. Компанія «1С-Бітрікс» орієнтує свою стратегію на довгострокову ланцюг побудови відносин.

Партнер: Студія "Айдан"
Автор: Данияр накупити
Посада: технічний директор


Відгуки партнерів 1 - 7 з 21
початок | Перед. | 1 2 3 | Слід. | кінець