Донецкий техникум промышленной автоматики

Сайти, де можна заробити

 1. На яких сайтах можна заробити фрілансерам і копірайтерів?
 2. На якому сайті можна заробити на опитуваннях?
 3. файлообмінники
 4. Сайти, де можна заробляти гроші за допомогою власного інтернет-порталу або відео
 5. На якому сайті можна заробити азартних людям?

Шукаєте додаткове джерело доходу Шукаєте додаткове джерело доходу? Або, може, Ви хочете заробляти цілком пристойні гроші, не виходячи з дому? В такому випадку можна спробувати знайти роботу в інтернеті. В наші дні зробити це не так-то просто. Деяким вдається заробляти в інтернеті копійки. Однак є багато людей, які заради такої роботи звільняються з офісів і відмовляються від соціальних пакетів. Зареєструвавшись на сайтах, де можна заробляти гроші , Вони отримують повну незалежність. Такі фахівці самостійно вибирають графік, обсяг і місце роботи. Крім того, їх доходи нерідко перевищують заробітну плату штатних фахівців. Саме тому з кожним роком фрілансерів стає все більше. Хочете приєднатися до їх числа? Тоді ознайомтеся з сайтами, де можна заробляти гроші.

На яких сайтах можна заробити фрілансерам і копірайтерів?

На яких сайтах можна заробити фрілансерам і копірайтерів

Біржі для фрілансерів і копірайтерів є посередниками між виконавцями і замовниками. Тут можна знайти багато корисної інформації, познайомитися з цікавими людьми і домовитися про співпрацю. Біржі контенту підійдуть тим, хто вміє грамотно і якісно писати тексти і хоче витягти зі свого заняття певну вигоду. А ось на порталах для фрілансерів роботу можуть знайти програмісти, веб-дизайнери, веб-аналітики, викладачі, адміністратори порталів, перекладачі і так далі. Найчастіше на сайтах, де можна заробити Біржі для фрілансерів і копірайтерів є посередниками між виконавцями і замовниками , Є комплекс захисних заходів від недобросовісних користувачів. Саме тому завдання замовників виконуються якісно, ​​а робота виконавців завжди оплачується. Спірні моменти вирішує арбітраж.

Сайти, де можна заробляти гроші Сайти, де можна  заробляти гроші  копірайтер: копірайтер:

 • advego.ru;
 • etxt.ru;
 • text.ru;
 • textsale.ru;
 • turbotext.ru;
 • contentmonster.ru і інші.

Сайти, де можна заробляти гроші Сайти, де можна  заробляти гроші  фрілансеру: фрілансеру:

 • freelance.ru;
 • fl.ru;
 • weblancer.net;
 • freelancejob.ru;
 • freelancehunt.com і інші.

На якому сайті можна заробити на опитуваннях?

Якщо Ви до сих пір не знаєте, на якому сайті  заробити гроші  , Спробуйте заповнювати анкети Якщо Ви до сих пір не знаєте, на якому сайті заробити гроші , Спробуйте заповнювати анкети. Даний варіант підійде кожному початківцю фрілансеру. Чому за це платять? Справа в тому, що успіх будь-якої компанії багато в чому залежить від грамотної маркетингової стратегії. Для її вироблення потрібно знати думку споживачів. Опитувальники дозволяють розміщувати фірмам свої анкети, на які відповідають зареєстровані користувачі. Після їх вивчення маркетологи та аналітики виробляють ефективні стратегії просування товарів і послуг.

На сьогоднішній день подібних опитувальників досить багато. Ви можете вибрати одну з російських компаній, які платять мало, але пропонують доступні для громадян нашої країни способи виведення грошей. Також можна підібрати зарубіжні фірми, що ваблять досить високими розцінками.

Російські сайти, де можна заробити Російські сайти,  де можна заробити  на опитуваннях: на опитуваннях:

 • voprosnik.ru;
 • quizzes.ru;
 • vazhnoemnenie.ru;
 • anketka.ru;
 • platnijopros.ru і інші.

На якому зарубіжному сайті можна заробити на опитуваннях? Ось найпопулярніші портали:

 • qsample.com;
 • surveysavvy.com;
 • planet-pulse.com;
 • brandinstitute.com;
 • clearvoicesurveys.com і інші.

Вибираючи сайти, де можна заробити, потрібно розуміти, що опитування проводяться не часто. Для відповідей на питання підбирають сімейних людей із середнім достатком, що мають шкідливі звички і хвороби.

файлообмінники

Файлообмінник - це ресурс, на якому зберігається велика кількість всіляких файлів Файлообмінник - це ресурс, на якому зберігається велика кількість всіляких файлів. Напевно, кожна людина хоч раз скачував інформацію з подібних порталів. Однак мало хто замислювався про те, звідки вона там береться. Насправді все дуже просто. Існує безліч таких майданчиків, на які звичайні люди кожен день завантажують нові файли. Вони отримують гроші за скачування.

Вибравши сайти, де можна заробляти гроші на файлах, потрібно шукати і залучати аудиторію для скачування. Для цього необхідно розміщувати посилання на різних форумах і в соціальних мережах. Мінус файлообмінників - скромні заробітки. Саме тому, щоб отримувати достатній дохід, потрібно постійно завантажувати нові і затребувані матеріали.

На якому сайті можна заробити, маючи цікаву гру, книгу або фільм? Ось найпопулярніші файлообмінники:

 • turbobit.net;
 • dfiles.ru;
 • lib.wm-panel.com;
 • vip-file.com;
 • uploading.com;
 • letitbit.net.

Зрозуміло, це не повний перелік сайтів, де можна заробити гроші. Ви можете розміщувати відео в YouTube, писати відгуки та листи, відвідувати різні ресурси, клікати мишкою по рекламних оголошеннях і так далі. У будь-якому випадку рівень доходу буде залежати від Ваших знань і умінь. Однак навіть самий недосвідчений фрілансер може знайти підходящу роботу. Для цього варто починати з малого і поступово просуватися вперед. Чим більше праць буде зроблено, тим більше шансів знайти своє покликання.

Сайти, де можна заробляти гроші за допомогою власного інтернет-порталу або відео

Цей варіант отримання додаткового доходу вважається оптимальним по співвідношенню витрат праці, часу, сил і можливого прибутку. Тому він і заслужив гарну репутацію і популярність.

Що для цього потрібно? Начебто небагато, але напружитися і включити творчу жилку доведеться.

По-перше, необхідно вирішити, на якому саме сайті можна буде заробити більше і простіше з урахуванням Ваших індивідуальних інтересів і здібностей. Наприклад, варто спробувати:

 1. Створити особисту сторінку для розміщення статей і заміток або повноцінний ресурс з різними розділами і інструментами. Починати рекомендується з простих блогів, так як для їх формування та наповнення не буде потрібно великих знань програмування і дуже широкого кругозору. Зайдіть, наприклад, на спеціальний майданчик livejournal.com, blogun.ru або будь-яку їм подібну, і вже найближчим часом у Вас буде свій невеликий сайт, де можна заробити перші гроші в Інтернеті.

  Якщо досвід дозволяє, то краще створити свій тематичний онлайн-ресурс. Далі слід впритул зайнятися його розкручуванням (шляхом розміщення цікавих і актуальних матеріалів, ведення форуму, відповідей на питання і т. П.).

  Коли Ваш сайт готовий, активно заповнюється і оновлюється, а про нього знають сотні або навіть тисячі читачів, то він стає підходящим місцем, де можна кожен день заробляти непогані гроші. Для цього:

  • знайдіть вільне місце на власній онлайн-сторінці і запропонуйте його іншим користувачам під рекламу. Всі, хто захоче розмістити тут своє оголошення, слоган або найменування бренду, повинні будуть заплатити;
  • скористайтеся можливостями спеціальних систем, що допомагають перетворити сайт в ресурс, де можна заробити гроші. Наприклад, для отримання швидкого доходу розгляньте варіант TAK.ru, а якщо є зацікавленість в надійності і докладності, то краще звернутися на People-Group. З моменту реєстрації на цих майданчиках на порталі і в блозі буде з'являтися будь-яка реклама, а на рахунок їх власника почнуть «капати» долари.
 2. Завести особистий канал на YouTube. На якому сайті можна заробити, знімаючи відео? Більшість росіян і жителів інших країн назвуть саме цей всесвітньо відомий і популярний ресурс. Для початку потрібно привернути увагу - зробіть кілька десятків авторських роликів і залийте їх на свій канал. Потім слід подати заяву в спеціальну програму YouTube і отримати статус працівника. З цього моменту всі перегляди Ваших відео будуть оплачуватися.

На якому сайті можна заробити азартних людям?

Якщо Ви любите випробовувати долю, а ризик став частиною Вашої натури, то підійдуть різні букмекерські контори, тоталізатори і казино.

Принцип роботи всіх цих фірм один - ставки на певний результат з отриманням виграшу в разі його збігу з реальною подією (спортивні змагання, забіги коней, підсумок гри і т. П.). Ось приклади сайтів, де можна заробити гроші на удачу:

 • winline20.com;
 • sport1ks.com;
 • marathonbet.com.

Для знавців фінансових ринків є сайти, де можна заробляти гроші на угодах з валютою (брокери ринку «Форекс») і торгівлі бінарними опціонами:

 • 24option;
 • uTrader;
 • fxclub.org.

В Інтернеті є десятки варіантів для отримання основного або додаткового доходу на будь-який смак, розмір початкового капіталу (або його відсутність) і цілі. Ми лише трохи розповіли, на якому сайті сьогодні можна заробити гроші, а остаточний вибір і рішення за Вами!

На яких сайтах можна заробити фрілансерам і копірайтерів?
На якому сайті можна заробити на опитуваннях?
Шукаєте додаткове джерело доходу?
Або, може, Ви хочете заробляти цілком пристойні гроші, не виходячи з дому?
Хочете приєднатися до їх числа?
На яких сайтах можна заробити фрілансерам і копірайтерів?
На якому сайті можна заробити на опитуваннях?
Чому за це платять?
На якому зарубіжному сайті можна заробити на опитуваннях?
На якому сайті можна заробити, маючи цікаву гру, книгу або фільм?