Донецкий техникум промышленной автоматики

Шаблони templatemonster - заробіток від 5000 $ в місяць без вкладень

  1. Як ефективно працювати
  2. Методика заробітку на шаблонах templatemonster
  3. Чому саме на продажу шаблонів
  4. Хто наша аудиторія
  5. Де шукати покупців шаблонів templatemonster
  6. розсилки
  7. як розсилати
  8. дошки оголошень
  9. Трохи слів про додаткове джерело прибутку
  10. Висновок

Мануал по заробітку від 5000 $ в місяць без вкладень на шаблонах templatemonster. Хто автор даного мануала мені не відомо, але судячи з відгуків тема робоча, хоча можливо і не для новачків. Основна тема курсу це продаж шаблонів. Система не вимагає абсолютно ніяких вкладень на початковому етапі і передбачає можливість масштабування, тобто якщо ви почнете вкладати гроші, то ваш заробіток буде теж рости, але рекомендується починати саме без вкладень.

Сьогодні в статті

Як ефективно працювати

Перш ніж ви почнете застосовувати дану методику на практиці я хотів би дати пару рекомендацій з приводу того як правильно і головне ефективно розподіляти свій час, адже це ваш найголовніший ресурс. По-перше, виділяйте кожен день на роботу 2-3 години часу, якщо немає такої можливості, то як мінімум 1 годину. Робіть 5-10 хвилинні перерви після кожних 40-45 хвилин роботи, так як ще зі школи ваш організм звик до такої обстановці: 45 хвилин урок, 5-10 хвилин зміна. По-третє, ставте кожен день собі нову мету і виконуйте її, як би то не було. Наприклад, мета на сьогодні - скласти рекламну кампанію і тд. І цю мету потрібно виконати будь-яку ціну. В принципі ось кілька порад по тайм-менеджменту, які допоможуть вам ефективно виконувати свою справу.

Методика заробітку на шаблонах templatemonster

Отже, переходимо безпосередньо до самої методикою заробітку. Ми з вами будемо заробляти за допомогою цього сайту http://templatemonster.com Перейдіть на нього і трохи ознайомтеся з його інтерфейсом, потім повертайтеся і продовжуйте читання. Швидше за все деякі вже з ним знайомі, але мало хто знає як з його допомогою можна заробляти. Ми будемо заробляти за допомогою партнерської програми цього сайту. Для того, що б в ній зареєструватися вам потрібно перейти за цим посиланням http://www.mytemplatestorage.com

У вікні вибрати вкладку TemplateMonster і натиснути кнопку «Learn more». Далі, в новому вікні натискаєте кнопку «Join Now» і проходите стандартну процедуру реєстрації, вводите свої дані і натискаєте «Continue»

На цьому все, вам на електронну пошту прийде повідомлення для підтвердження вашого email, після чого ви можете зайти в свій особистий кабінет, використовую ваші логін і пароль.
Другий спосіб зареєструватися в партнерській програмі - це реєстрація через сам
сайт. Переходьте за цим посиланням http://www.templatemonster.com/ru/sign-up/ на сайт
templatemonster і точно таким же чином проходите реєстрацію. Результат у вас буде один і той же. Головне не забудьте підтвердити ваш email.

як ви вже здогадалися ми з вами будемо продавати шаблони сайтів і отримувати за це дуже солідні комісійні. А чому і навіщо ви дізнаєтеся далі.

Чому саме на продажу шаблонів

Насправді, зараз в інтернеті існує величезна кількість партнерських програм. Більшість новачків, не розуміючи всю специфіку даного ринку, йдуть прямо в CPA мережі і намагаються продавати різні товари поштою де і без них вже просто зловісна конкуренція. Власне кажучи, 95% новачків намагаються 1 раз, вибирають якийсь товар, налаштовують рекламні кампанії, витрачають кілька тисяч рублів на рекламу і в підсумку виходячи «в мінус», тобто зливають всі свої гроші. Ті, хто наполегливішим пробують 2-3 рази і в підсумку все одно втрачають свої гроші. А все тому що цей ринок вже дуже сильно перенасичений і, що б заробити там хоч якісь гроші у вас повинен бути початковий бюджет як мінімум 20 - 30 тис. Рублів. Такі бюджети є далеко не у всіх, та й є величезна ймовірність втратити свої гроші з-за такої високої конкуренції. Тому в наш час бажано розглядати менш конкурентні методи заробітку. Існує безліч партнерок де і конкуренції майже немає, де платять набагато більше і де можна починати з мінімальними бюджетами або взагалі без вкладень.
Власне кажучи, саме тому я зупинив свою увагу на партнерській програмі templatemonster і продажу шаблонів. В нашій лінійкові фінансової ситуації все намагаються заробити як можуть, багато хто починає запускати свої власні бізнеси, тому сайти зараз дуже актуальні.
Ми з вами зареєструвалися в партнерській програмі, дізналися чому метод зараз дуже актуальне і при правильному підході (про який ви дізнаєтеся далі) ви можете заробляти дуже непогані гроші. Отже, поїхали ...

Хто наша аудиторія

Після того як ми з вами розібралися чому я рекомендую використовувати саме цю партнерську програму нам потрібно розібратися як ми збираємося продавати наші шаблони сайтів. Перше питання, яке постає перед нами - це кому ми, власне кажучи, будемо продавати. Шаблони це не якісь там годинник, вони потрібні не всім, тому аудиторія тут дуже специфічна, але зате дуже платоспроможна.
Давайте розберемося, кому вони потрібні і хто за них буде платити.

В першу чергу це веб-студії, які займаються розробкою сайтів. Насправді, вони тупо ставлять движок, купують шаблон за 75 $, ставлять і продають клієнту за 200-300 доларів.

Насправді, вони тупо ставлять движок, купують шаблон за 75 $, ставлять і продають клієнту за 200-300 доларів

Якщо ви займаєтеся таким бізнесом, то TemplateMonster - це варант заробити ще трохи більше. А якщо не займаєтеся, то можете з чистою совістю зайнятися продажем шаблонів, тому що одні й ті ж сайти робляться заново в тисячний раз, і ніякої реальної користі це нікому не приносить. Для них це просто must have, особливо для дрібних клієнтів, які не бажають багато платити, однак вимагають високої якості.
Другий наш джерело покупців - це блогери. Блогерам завжди потрібні хороші якісні сайти на двигунах типу WordPress. Большенство таких блогерів не готові віддавати 20-30тис. рублів за розробку сайту, зате з задоволенням можуть витратити 75-100 $ за якісний, який працює як годинник шаблон. Власне кажучи цим ми і будемо користуватися.
Третя група людей, яким потрібні шаблони - це всі можливі бізнесмени і стартаперів, у яких вже є свої сайти, але які особливого толку їм не приносять. Так само це можуть бути будь-які роботодавці, яким просто потрібно зробити сайт для своїх потреб.
Отже, з покупцями ми розібралися. Тепер саме час поговорити де цих покупців шукати і, власне кажучи, як їм продавати шаблони.

Де шукати покупців шаблонів templatemonster

Після того, як ми розібралися з нашою цільовою аудиторією давайте поговоримо звідки залучати клієнтів і як їм продавати шаблони templatemonster і, найголовніше, як це робити без вкладень. Найперший і найпростіший спосіб це фріланс сайти.

Тут тусується дійсно наша цільова аудиторія. Дуже багато роботодавців, які готові платити. Це те, що нам якраз потрібно.
Ось список деяких з них:

Ваше перше домашнє завдання це зареєструватися на цих сайтах як виконавець. Якщо не хочете на всіх, то як виберіть як, як мінімум, 3 сайта.
Після того як ви на них зареєструєтесь, власне кажучи і починається наш заробіток. Уявіть, виконавець дає завдання зробити веб сайт і призначає ціну, скажімо, 200 $. А ви йому у відповідь говорите, що він може зробити сайт сам дуже високої якості і ще за 1 вечір і, найголовніше, йому доведеться витратити не 200 $, а всього 75 $. Як ви думаєте скільки виконавців відгукнеться? Дуже багато)) Тепер давайте розберемо цей метод трохи докладніше. Як тільки ви зареєструєтесь на 1 з сайтів ви можете вибрати ті категорії, в яких хочете отримувати проекти / замовлення. Вибирайте абсолютно все, що хоч якось ставитися до теми розробки сайтів. Далі в вашому особистому кабінеті на головній сторінці будуть доступні проекти, які ви можете виконати.

Далі в вашому особистому кабінеті на головній сторінці будуть доступні проекти, які ви можете виконати

Клікаєте на будь-яке завдання. Спочатку намагайтеся шукати проекти з невисокою ціною (десь до 10.000), тому що на такі проекти уваги звертають набагато менше, ніж на інші. Отже, ваше повідомлення замовник 100% побачить і прочитає. Отже, що робимо далі ?! Ми знайшли проект, вибираємо його і в зверненні пишемо щось на кшталт такого: «Здрастуйте! Вам не здається, що ви поставили дуже високою ціну за ваш проект? Невже вам не шкода віддавати такі гроші за просту розробку сайту? Я пропоную вам самостійно створити свій власний сайт дуже високої якості, з гарним дизайном і мобільною версією самостійно. У вас це займе не більше 1 вечора, використовуючи дані шаблони ... »Там де три крапки вставляєте свою партнерську посилання, яку можете отримати в своєму особистому кабінеті.

От і все. Переконливо вас прошу не копіювати текст, а придумувати свій, це в першу чергу потрібно вам. При складанні свого продає тексту намагайтеся звертатися по імені до автора, що б він бачив, що ви не черговий робот, а реальна людина, яка хоче допомогти йому заощадити грошей. По-друге, використовуйте якомога більше конкретики, можете сказати що-небудь про проект замовника. Знову ж це потрібно для того, що б замовник побачив, що ви реальна людина і не просто використовуєте сухий скопійований текст, а дійсно прочитали, що замовнику потрібно, ознайомилися з його проектом. Відгук від таких повідомлень горазда вище, ніж від простих шаблонних листів.
Наступна рекомендація - якщо замовник не відповів на ваше повідомлення, що не прочитав його, не перейшов по посиланню і тд., То спробуйте написати йому приватне повідомлення з точно таким же текстом (або іншим). Можливо роботодавець просто не помітив його в такому величезному потоці інших анкет.

Третя рекомендація - скорочуйте посилання. Використовуйте сервіси для скорочення посилань goo.gl, vk.cc і тд. Вони підвищують конверсію, так як більшість людей не переходять за посиланнями тільки через те, що бачать, що це партнерські посилання :)
Власне кажучи, ось і все. Як бачите нічого складного тут немає, цей спосіб не вимагає від вас ніяких вкладень, тільки трохи часу. Чим більше ви будете розсилати листів в день, тим більше буде відгук ваших клієнтів і отже ваш заробіток. Використовуйте всі 6 сервісів, які я описав вище, не обмежуйтеся 1 або 2. Знову ж, чим більше сервісів ви використовуєте, тим вище будуть ваші заробітки.

розсилки

розсилки

Другий спосіб залучення покупців, про який ми поговоримо це розсилки листів. Не потрібно плутати це зі спамом, так як це їм не є. Ми просто будемо розсилати листи з рекомендаціями користуватися даними шаблонами і не в якому разі не будемо насильно закликати купувати їх.

Ми просто будемо розсилати листи з рекомендаціями користуватися даними шаблонами і не в якому разі не будемо насильно закликати купувати їх

Тож почнемо. Перш за все перед будь-розсилкою нам потрібно зібрати базу клієнтів, за якими ми будемо розсилати нашу комерційну пропозицію. Є кілька способів як можна швидко і безкоштовно зібрати базу на кілька тисяч активних і валідних адрес. Перед тим як приступити до збору бази я рекомендую встановити браузер mozilla firefox і встановити розширення Email Extractor. Додати розширення можна в налаштуваннях самого браузера. Цей плагін дуже сильно спрощує роботу зі збором бази, він дозволяє діставати все email, які знаходяться на сайті. Це економить левову частку часу якби ми шукали ці адреси вручну.

Отже, найперший і найпростіший, але в той же час самий ефективний спосіб збору бази це звичайні пошукові системи Google і Яндекс. Переходимо на сайт і в сторонці пошуку вбиваємо будь-яке ключове слово, яке нам потрібно. Наприклад, в першу чергу ми вирішили зібрати email адреси веб-студій. Значить в країні пошуку вбиваємо «Створити сайт», «Замовити створення сайту», «Веб студії» і тд. Тобто ті ключові слова, які відносяться до вашої теми. Далі один за іншим починаємо відкривати сайти в результаті пошуку і копіювати email адреси на цих сайтах. Як правило, сайти містять свої контакти (включаючи email) в підвалі або в шапці сайту. Просто беремо їх і копіюємо собі в блокнот або в будь-який інший текстовий редактор. Тут нам дуже сильно допомагає наш плагін Email Exctractor, замість того, щоб сидіти і вишукувати всі емейл ми можемо просто скористатися даними плагіном.

Як бачите, нам просто достатньо клікнути на іконку даного розширення і в віконці, що з'явилося ми можемо спостерігати email, який ми копіюємо і в залишаємо в будь-який текстовий редактор, що б не втратити. Так проробляємо з усіма сайтами, які знайшлися по введеному ключовим словом, як тільки ми обробили одне ключове слово, переходимо до наступного і тд. Що б шукати ключові слова можете скористатися сервісом wordstat.yandex.ru Зрозуміло є величезна кількість парсеров, які можуть автоматизувати роботу, але про це трохи пізніше.
Це був найпростіший і найефективніший метод збору бази. Чому? Та тому що ви робите це вручну, ви самі бачите ті сайти, які вам потрібні, самостійно можете фільтрувати їх, і найголовніше, всі ці email абсолютно валідність і працездатні. Отже, результат від вашої розсилки буде свідомо високим.

Другий метод збору бази це, всім нам добре відомі, дошки оголошень. Це відмінний спосіб збору бази, так як там знаходяться наші потенційні клієнти, як роботодавці, так і веб-студії. Як це працює! Переходьте на будь-яку дошку оголошень, наприклад avito, і точно таким же способом вбиваєте будь-яке ключове слово, яке вам потрібно.

Переходьте на будь-яку дошку оголошень, наприклад avito, і точно таким же способом вбиваєте будь-яке ключове слово, яке вам потрібно

Знаходьте будь-яку послугу, яка вам цікава. Як видно з скріншоту, ви можете написати листа автору оголошення. У листі пишіть приблизно той же текст, який я описував вище і давайте свою партнерську посилання. Цей метод працює так само дуже добре. Так як ваша головна задача, що б людина перейшла по вашому посиланню, і система запам'ятала його. Тепер він стає бомбою уповільненої дії, рано чи пізно отримає замовлення і згадає про наш сайт, навіть якщо він перейде на нього не по вашому посиланню, а просто знайде, наприклад, через пошук, система вже знає, що цей клієнт належить вам і як тільки він зробить покупку, ви моментально отримаєте гроші.

Третій метод - це використання покупних або викачаних баз. Зрозуміло завантажені бази, які лежать у вільному доступі вже Аццкая заспамлени, проте там все одно є email адреси, які до сих пір функціонують, а це ваші клієнти. Що скачати таку базу досить в будь-якому пошуковику вбити фразу «База email адрес скачати». Далі всім знайомі метод, відкривайте перші кілька сайтів і завантажуєте бази, які там є, але врахуйте, що нам потрібні бази тільки веб студій. Якщо ви збираєтеся розсилати по іншим компаніям, то і текст повинен бути трохи інший. Наприклад ви випадково наткнулися на сайт даної компанії і помітили ряд помилок, які вбивають конверсію та продажу.

Зрозуміло ви б порекомендували замовити професійний сайт, але це довго і дорого, тому скористайтеся даним сервісом шаблонів ... Щось в цьому дусі. Тут ваше завдання показати, що у даній компанії поганий сайт і замість того, що б витрачати гроші на створення дорого професійно сайту є більш простий метод - це сайт з шаблонами.
Так само якщо у вас є бюджети, то рекомендую придбати покупну базу. Вони коштують набагато дорожче, але зате у них є ряд переваг, яких немає у безкоштовній бази. До того ж, вона вам стати в нагоді в майбутньому для інших розсилок і не раз.

Останній варіант збору бази - це скористатися, так званими, парсером. Це програми, які дозволяють автоматично добувати емейл з різних сайтів, а так само шукати сайти в пошукових системах за ключовими словами. Один з кращих парсеров на даний момент - ePochta Extractor. Ця програма платна, але вона економить 95% вашого часу, все що б ви робили вручну зайняло б у вас пару годин. Ця програма впоратися з тією ж кількістю роботи за пару хвилин. Висновок робіть самі. На початкових етапах її купувати не обов'язково, але в подальшому вона вам дуже сильно стане в нагоді.

як розсилати

До цього моменту у вас вже повинна бути база, по якій ви будете розсилати вашу комерційну пропозицію. Тут є два варіанти для розсилки:
1 - скористатися спеціальними програмами, 2 - скористатися сервісом gmail.
Знову ж таки, якщо у вас є бюджети ви можете купити спеціалізовані програми. Найкращими на даний момент є ePochta mailer і ams enterprise. Вони обидві платні, але значно полегшують і прискорюють роботу. Однак я буду розповідати про другий безкоштовному методі за допомогою gmail.
Насамперед вам потрібно зареєструватися на сайті gmail.com Як тільки ви зареєструєтесь, ваш обліковий запис у вас є можливість створювати групи контактів і потім, зрозуміло по ним розсилати. В 1 групу ви можете додавати до 500 контактів

і потім розсилати по ним повідомлення в 1 натискання. Отже, в першу чергу ви заходите в gmail і клікаєте «контакти» Далі у вікні тиснете «more» і потім «import»

у вас відкривається сторінка, на якій ви можете створювати групу для розсилки.

Робимо як на скріншоті, натіскаємо на кнопку «Додати контакти» и в что з'явилося поле додаєте всі свои контакти, Які ви зібралі. Що б розіслаті по ним лист Досить на головній странице gmail натіснуті «Написати листа» и потім в поле Вибори контактів вібрато вашу Створення групу. Таким способом в день можна розсілаті 1500-2000 листів, цього Цілком достаточно для старту. Далі, коли ви Вже почнет стабільно заробляті ви можете легко масштабуваті свои результати, купуваті програми для Розсилка, купуваті бази і тд.
Зараз коротко опишу як складаті лист. Ви вже знаєте приблизну структуру письма, тому я додам, що тут є два види письма.
1 - звичайне комерційну пропозицію з вашими посиланнями і тд.
2 - короткого листа з «завлекаловка».

Як це працює!? Ми пишемо невеликий коротенький текст і просимо одержувача відповісти на нього. Наприклад: «Здрастуйте! У мене є до вас пропозиція, я можу вам допомогти знизити витрати на виробництво сайтів всього лише одним радою і абсолютно безкоштовно. Якщо вам цікаво, то так і напишіть в зворотному листі і я з вами поділюся цим методом ». Потім як тільки одержувач вам відповів ви розписуєте, що б скоротити витрати, а виробництво вам досить використовувати шаблони, ось дуже цікавий ресурс, на якому ви можете купувати шаблони і кидаєте свою посилання.

Такий метод працює дуже добре, тому що клієнт вже зацікавлений у ваших послугах і ви здивуєтеся, але відсоток відгуку дуже високий. По-друге, такі листи не розцінюються сервісом як спам і проходять дуже легко і 100% доставляються в папку "вхідні", а не в спам.
Якщо ви вирішили розсилати першим способом, то вам потрібно знати деякі тонкощі, що б ваш лист потрапило під «входять», а не в спам. Чи використовуєте різні посилання, попередньо скоротивши їх. Сервіси можуть блокувати ваші листи з-за посилань. На кожну групу використовуєте різну посилання. Тобто на кожні 500 контактів використовуєте 1 і те саме повідомлення, але вставляєте різні посилання, що б бути впевненим, що ваші повідомлення не блокуються. По-друге, не використовуйте слова-магніти типу: розпродаж, гроші, знижка, заробіток і тд. Такі слова називаються стоп-словами і блокуються сервісами. В принципі ось і все, це ті необхідні рекомендації, які вам потрібно знати про розсилку листів.

дошки оголошень

Зараз мені хотілося б з вами поділитися ще одним способом залучення клієнтів без вкладень, який дуже добре працює і може приносити вам кілька замовлень на добу. Це дошки оголошень. Я вже розповідав про них як про джерело збору бази, зараз торкнуся трохи іншу тему. Ви можете створювати ваші власні оголошення про створення сайтів. Ясна річ, що ви самі не займаєтеся створенням сайтів, але заголовок може бути абсолютно будь-яким, ваше завдання зробити гарне оголошення і змусити людину клікнути по вашому посиланню. Виглядає просто, чи не так? Але тут є деякі моменти, які вам необхідно знати.

1) Використовуйте посилання без http. Що це означає!? Це означає, що всі посилання, які ви копіюєте в браузері мають вигляд http://yourdomain.ru такі посилання моментально блокуються сервісами типу avito. Насправді там не дуже жорстка модерація і пропхати посилання можна досить просто хоч вони і заборонені. Не забудьте скорочувати посилання через спеціальні сервіси типу goo.gl і не використовуйте передню частину посилання, тобто http: // Ваше посилання повинна мати звичайний вид yourdomain.ru Хоч такі посилання і не клікабельні, зате вони в 95% випадків проходять модерацію і ваші потенційні клієнти будуть переходити по ним, просто скопіювавши.

2) Обов'язково скорочуйте посилання. Чому так потрібно робити вже описав вище.

3) Не пишіть занадто довге оголошення. У вас всього 1 мета, що б ваш клієнт перейшов у вашому посиланню, ось і все. Тому не засовуйте її в кінець оголошення. Вибирайте таке місце (бажано на початку), що б вона сама кидалася в очі.

4) Кожен день оновлюйте своє оголошення чи додайте нове. Тут є такий момент, що з кожним днем ​​ваше оголошення опускається все нижче і нижче в списку. Що б такого не відбувалося вам потрібно його піднімати, ця послуга на Авито платна, тому ми їй користуватися не будемо. Нам з вами потрібно просто кожен день додавати те ж саме оголошення на сайт ще раз. Однак, тут потрібно бути уважним. Avito блокує всі однакові оголошення, тому потрібно робити невелику рерайт. Досить просто змінити пару слів на їх синоніми, цього цілком достатньо, що б оголошення виглядало унікально і не блокувалося автоматично.

5) Не обмежуйтеся тільки одним avito. В інтернеті є величезна кількість різних дощок оголошень типу slando, irr і тд. Всі вони є теж джерелами ваших клієнтів, які потрібно використовувати.

Трохи слів про додаткове джерело прибутку

Хотілося б сказати пару слів про те як можна збільшити свій прибуток і масштабувати свої результати. TemplateMonster - відмінна партнерська програма зі стабільними виплатами, проте вони мають у своєму розпорядженні тільки шаблонами для сайтів. Як правило, веб-студії працюють не тільки з сайтами, але так само і з логотипами, друкованої графікою, відеороликами та інші:. У даній партнерської програми немає такого широкого асортименту. Однак існує інша дуже хороша партнерська програма. Я кажу про http://themeforest.net/

Точніше кажучи, це один з сервісів Envato, який так само надає шаблони для сайтів, але він так само має ряд інших сервісів, наприклад graphicriver, videohive і тд. Ви точно так же можете там зареєструватися перейдіть за посиланням http://themeforest.net/ в шапці сайті ви побачите значок зареєструватися, після реєстрації в особистому кабінеті ви можете знайти вкладку «Affliates», в якій знайдете свою рефератних посилання. Процес самих продажів точно такий же, як і для програми TemplateMonster, однак тут у вас більше свободи. Ви можете пропонувати не тільки шаблони для сайтів, але у все що завгодно: продають відеоролики, музику для різних проектів, шаблони візиток і резюме, презентації, різні скрипти і програми і тд. Загалом, безмежну кількість, ваша цільова аудиторія, а значить і прибуток автоматично збільшаться.

Висновок

Власне кажучи ось і все. Як бачите нічого складного в цій методиці заробітку на продажу шаблонів від templatemonster немає, вона проста і доступна кожному і, головне, не вимагає ніяких вкладень. Все, що вам потрібно це ваша партнерська посилання (яку ви завжди можете знайти в особистому кабінеті) і трохи вільно часу. Приділяючи хоча б 1-2 години часу в день ви здивуєтеся від тих результатів, яких досягнете через місяць. Головне не зупинятися на досягнутому. Знаю, по початку це може казать складним, нудним і довгим, але це працює і буде працювати ще довго. Найголовніше тут, як і в будь-якому методі заробітку, стабільність. Що б заробити доведеться докласти чимало зусиль, але воно того варте. Просто виконуйте всі інструкції і працюйте кожен день, трохи, але кожен день і перший прибуток не змусить себе довго чекати. Успіхів вам у ваших починаннях !!!

Як ви думаєте скільки виконавців відгукнеться?
Отже, що робимо далі ?
Вам не здається, що ви поставили дуже високою ціну за ваш проект?
Невже вам не шкода віддавати такі гроші за просту розробку сайту?
Чому?
Виглядає просто, чи не так?