Донецкий техникум промышленной автоматики

Розслідування, валідність SEO блогів »WPbloging

У попередніх статтях я проводив міні дослідження - прописування html тегів в шаблонах авторитетних SEO блогів У попередніх статтях я проводив міні дослідження - прописування html тегів в шаблонах авторитетних SEO блогів. Зараз я продовжую розслідування і покажу, на скільки важливо дотримуватися стандартів W3C в блогах. Хто з авторитетів SEO, звертає увагу на «валідність» своїх ресурсів. Як завжди, ресурси для дослідження були взяті з видачі Google, за запитом (SEO + blog для буржунете і SEO + блог для рунета).

В інтернеті багато написано і настійно рекомендовано SEO гуру - код повинен бути дійсним.

Так що ж таке валідний код і навіщо він потрібен?

Дійсний код - вихідний код вашого ресурсу (сайту, блога і т.д.) пройшов перевірку на помилки сервісом Markup Validation Service , Що означає відповідність стандартам.

Навіщо це потрібно?

Якщо відповісти з позиції пошукових серверів, валідний код - безперешкодна індексація вашого ресурсу пошуковими роботами. Якщо немає помилок у вашому коді, значить у пошукових роботів немає несподіваних перешкод для індексації.

Для користувачів, здебільшого це означає, що ваш ресурс як мінімум повинен однаково виглядати у всіх браузерах і приладах. Але в житті як завжди все по іншому. W3C розробив і розробляє стандарти для інтернет, щоб узгодити створення передачу і вивід інформації через інтернет. На жаль стандартів дотримуються далеко на всі.

На практиці, дотримуватися стандартів на 100% досить складно. Прикладом може послужити введений Yandex тег noindex, який необхідний для закриття посилання від індексації, але даний тег не підтримує стандартами W3Cа означати код не проходить перевірку.

Багато хто говорить, валідність впливає на ранжування в пошукових серверах. Ось зараз і перевіримо, дійсно топові SEO блоги у видачі Google є валідними.

Умови дослідження:

  • У дослідженні взяли участь 20 SEO блогів рунета і 20 SEO блогів буржунете.
  • Блоги відбиралися в Google за запитом (SEO + blog для буржунете і SEO + блог для рунета).
  • До уваги бралися тільки помилки.

Наводжу результати розслідування - валідність SEO блогів рунета і дотримання ними стандартів W3C:

З етичних міркувань я не наводжу посилання на ресурси учасників розслідування, якщо сумніваєтеся самі можете перевірити.

З 20 SEO блогів рунета валідними виявилися 0 блогів.

З 20 SEO блогів буржунете дійсним виявився 1 ресурс. Середня кількість помилок 70шт. на ресурс.

Один з наших SEO авторитетів відзначився - Validation Output: 692 Errors! Середня кількість помилок 200шт. на ресурс.

Що можна сказати. Результати говорять про те, що стандарти стандартами, а життя є життя. Буржуї, можливо більш ретельно ставляться до свого коду, виходячи з середньої кількості помилок.

Виявляється, пошуковики досить добре справляються з не дійсним кодом.

Якщо валідність коду і впливає на ранжування, в пошукових серверах, наскільки і у кого, для мене загадка.


Знайшов помилку в тексті? Виділи її мишкою і натисни

Так що ж таке валідний код і навіщо він потрібен?
Навіщо це потрібно?
Знайшов помилку в тексті?