Донецкий техникум промышленной автоматики

Розширення для монетизації сайту на Joomla

Модулі для додавання в статті рекламних блоків, інтеграції з Gооgle AdSense, розміщення вакансій і товарів з аукціонів.

1. PRI Ads

Сайт розробника: http://www.devpri.com/joomla/extensions/pri-ads

Розширення повністю сумісний з CMS Joomla 2.5 / 3.x.

Для завантаження розширення необхідна реєстрація на сайті розробника.

Розширення являє собою плагін, який дозволяє показувати рекламу в статтях на сайті під керуванням CMS Joomla. Розмістити рекламу, в тому числі від Google AdSense та інших компаній, можна в п'яти попередньо позиціях.

Встановлюється плагін стандартно. В панелі управління плагіном «Content - PRI Ads» на вкладці «Plugin» можна вказати кількість відображуваних оголошень, виключаються статті та категорії, IP-адреси, для яких показ оголошень буде відключений і групи користувачів, до яких будуть застосовані аналогічні дії. Також можна вказати авторів і шаблони, для яких будуть транслюватися оголошення.

На вкладках «Before Content», «Top Content», «Content Body», «Bottom Content» і «After Content» можна вставити код оголошення, вибрати його вирівнювання, ввести кордони і визначити чи буде його видно з телефонів, планшетів і комп'ютерів.

Після настройки плагін необхідно включити. Нижче наведено приклад роботи плагіна на сайті під керуванням CMS Joomla.

Нижче наведено приклад роботи плагіна на сайті під керуванням CMS Joomla

2. PagePeel

Сайт розробника: https://www.templateplazza.com/items/pagepeel-banner-joomla-module

Розширення повністю сумісний з CMS Joomla 2.5 / 3.x.

Для завантаження пакета розширення необхідна реєстрація на сайті розробника.

Легкий модуль невеликого розміру, за допомогою якого можна відображати банер Joomla в верхньому лівому або правому куті Вашого сайту, супроводжуючи його ефектом анімації: при наведенні курсору миші на банер його розмір збільшується. Модулем підтримуються всі типи мобільних пристроїв, в тому числі iPad і iPhone. Існує можливість вводити модуля зі світлою і темною колірними схемами. Для підвищення продуктивності остання версія розширення має перероблений код.

Модуль підтримує зображення у форматі jpg і флеш-анімацію. Зображення банера має бути розміром 500 на 500 пікселів.

Установка модуля проводиться стандартно. В налаштуваннях модуля «Page Peel Banner» слід вибрати, буде він використовувати jQuery або Flash, в лівому або правому куті сайту буде розміщено банер, визначити його швидкість відкриття і час закриття, тему оформлення, вибрати файли великого і малого зображення, ввести посилання, по якої буде виконуватися перехід при натисканні на банер. Прив'язавши модуль до потрібних пунктів меню і включивши його, можна подивитися на результат.

Демонстрація роботи модуля наведена на сайті .

3. ITPGads

Сайт розробника: http://itprism.com/free-joomla-extensions/ecommerce-gamification/google-adsense-integration

Розширення повністю сумісний з CMS Joomla 2.5 / 3.x.

ITPGads - просте рішення для монетизації Вашого сайту, яке дозволить Вам почати легко і швидко заробляти гроші в інтернеті. За допомогою плагіна «ITPGads» можна розмістити рекламу в змісті матеріалу Joomla, а однойменний модуль додає оголошення Google AdSense будь-якого розміру і типу на обрану позицію сторінок вашого сайту.

Додавання оголошень Google можна обмежити обраними розділами, категоріями чи статтями, код оголошень можна розмістити і в окремих статтях. В налаштуваннях плагіна і модуля потрібно ввести номер слота і ідентифікатор AdSense.

В налаштуваннях плагіна і модуля потрібно ввести номер слота і ідентифікатор AdSense

На завершення налаштування не забудьте прив'язати модуль до пунктів меню і опублікувати його.

Слід зазначити, що крім стандартних складових контенту Joomla плагін працює з компонентами K2, VirtueMart, JEvents, Vip Portfolio, ZOO, JoomShopping, HikaShop і Vip Quotes. В адміністративній панелі плагіна можна зробити налаштування показу оголошень для кожного з цих компонентів.

4. JJ Sponsors

Сайт розробника: http://joomjunk.co.uk/products/sponsors.html#3-download

Розширення повністю сумісний з CMS Joomla 2.5 / 3.x.

Розширення містить посилання на сайт розробника.

Для завантаження пакета розширення необхідна реєстрація на сайті розробника.

Даний модуль - це чудове рішення для розміщення інформації про людей і організації, завдяки яким працює Ваш сайт. З його допомогою можна відображати до 9ти об'єктів із зображенням, текстом і посиланнями, які можуть бути змінені в параметрах модуля. Наочна динамічна демонстрація роботи модуля представлена ​​по засланні . Без ефектів анімації на сайті розширення виглядає наступним чином:

Розширення передбачає наявність на сайті сторінки «Спонсори сайту» або визначення позиції для додавання модуля до статті. Установка модуля проводиться стандартно, на вкладці «Options» адміністративної панелі модуля слід вказати заголовок тексту, інформацію про спонсора, вибрати файл зображення і ввести необхідну посилання для кожного із спонсорів. На вкладці «Other Options» можна визначити розмір зображення і кількість зображень в рядку, вибрати файл фонового зображення, колір заголовків і основного тексту, ширину і колір меж, параметри переходу по посиланнях, ефекти анімації при наведенні курсору на зображення і переміщенні з нього.

Безумовно, цей модуль можна використовувати не тільки з метою інформування відвідувачів сайту про його спонсорів, а його привабливий зовнішній вигляд обов'язково приверне до себе увагу.

5. AdsManager

Сайт розробника: http://www.joomprod.com/download

Розширення повністю сумісний з CMS Joomla 2.5 / 3.x.

Ведучий компонент для розміщення дошки оголошень на сайті під керуванням CMS Joomla.

Установка розширення стандартна. Після її завершення в список компонентів додається «AdsManager». У розділі «Configuration» панелі управління компонентом можна детально налаштувати його конфігурацію: ввести електронну пошту та ім'я адміністратора, включити можливість автоматичної публікації розміщуються оголошень, попередній перегляд оголошень перед їх публікацією, налаштувати висновок дати публікації оголошення, обмежити перегляд оголошень незареєстрованим користувачам, ввести число категорій оголошень, визначити параметри метаданих та багато іншого. Тут же налаштовується зовнішній вигляд дошки оголошень, вид відображення оголошень, зображень, тексту, список заблокованих слів і виразів, можливість відображення популярних оголошень і налаштування Javascript. Розділ «Fields» дозволяє відредагувати наявні поля опису оголошень і додати до них нові. У розділі «Ads» можна створити нове оголошення з використанням полів, вибраних в розділі «Fields».

Словом, компонент дуже продуманий і підійде як для створення на сайті окремого розділу типу дошки оголошень, так і цілого порталу подібного роду. Нижче наведено приклад дошки оголошень, створеної за допомогою даного розширення на сайті Joomla.

Ознайомитися з демонстрацією роботи компонента можна на сайті .

6. Ebay Flash seller

Сайт розробника: http://www.edeetion.com/ebayflashseller

Розширення повністю сумісний з CMS Joomla 2.5 / 3.x.

Якщо Ви продаєте товари на eBay, то дуже розумним є рішення для залучення потенційних покупців розмістити рекламу аукціонів на Вашому сайті. В цьому Вам допоможе використовує новітні API віджет «Ebay Flash seller», за допомогою якого Ваші оголошення будуть автоматично відображатися у вигляді слайд-шоу. Визначити параметри віджета пропонується на сайті розробника. Серед параметрів: ID продавця, вид аукціону, порядок сортування товарів, кількість аукціонів, який використовується для відображення мову, тривалість слайд-шоу, додавання фонових або розмір віджету. Згенерований код слід скопіювати і зберегти як HTML-код або іншим зручним чином. Для кожного з аукціонів передбачена інтеграція з Facebook.

Так виглядає працює на сайті віджет:

Так виглядає працює на сайті віджет:

7. JobGrok Listing

Сайт розробника: http://www.tk-tek.com/n/categories/5

Розширення повністю сумісний з CMS Joomla 2.5 / 3.x.

Це розширення відмінно підходить для компаній, що прагнуть розміщувати на своєму сайті вільні вакансії для кандидатів, які бажають отримати роботу. Воно забезпечує швидкий перегляд вакансій з можливістю їх фільтрації і сортування. Нижче наведено зовнішній вигляд працюючої на сайті під керуванням CMS Joomla розширення.

Установка компонента стандартна. Панель управління містить логічно пов'язані розділи: «Повідомлення», «Вакансії», «Компанії», «Відділи», «Розташування», «Категорія», «Сменность», «Тип роботи» і «Контакти». За замовчуванням компонент не містить ніяких відомостей, тому, перш за все, потрібно заповнити кожен з розділів необхідною інформацією.

Розширення «JobGrok Listing» досить потужне і дозволяє створити не тільки сторінку сайту, що містить вакансії організацій-партнерів, а й функціональний сайт для тих, хто шукає роботу.

Розглянуті в статті розширення для сайту на CMS Joomla покликані допомогти його власнику збільшити дохід, що отримується за допомогою розміщення на сайті реклами, оголошень, відомостей про лоти, виставлених на аукціон і вакансії організацій. Всі вони прості в налаштуванні і відрізняються функціональністю і стилем. Звичайно, проста установка одного з цих розширень не призведе до миттєвого результату, але за інших рівних умов, забезпечить Вам найкращі передумови для монетизації.