Донецкий техникум промышленной автоматики

Розробка сайтів

  1. композитний сайт
  2. Бітрікс24

Компанія Артвізіком-Плюс є сертифікованим партнерам 1С-Бітрікс, надає послуги розробки сайтів з використанням CMS систем: «1С-Бітрікс: Управління сайтом» і
«1С-Бітрікс: Корпоративний портал», детальну інформацію про CMS дивіться на сайті www.bitrix.ua.

«1С-Бітрікс: Управління сайтом» - це професійна система для управління веб-проектами. Підходить для розробки і підтримки, інтернет-магазинів (e-commerce), корпоративних сайтів, інформаційних порталів, соціальних мереж, сайтів спільнот та ін.

Платформа дозволяє вирішити 95% завдань сайтів. Решта 5% специфічні проекти із застосуванням індивідуальної логіки. З використанням CMS керувати сайтом дуже просто, так само як працювати з текстовим редактором, для цього не потрібно володіти спеціальними знаннями верстки та програмування.

З використанням CMS керувати сайтом дуже просто, так само як працювати з текстовим редактором, для цього не потрібно володіти спеціальними знаннями верстки та програмування

У програмний продукт входить більше 30 різних модулів дозволяють управляти структурою і інформаційним наповненням сайту, соціальною мережею, фотогалереєю, форумом рекламою і іншими можливостями сайту.

Для контролю продуктивності система проводить діагностику та рекомендує вести зміни для збільшення продуктивності проекту. Система може допомогти досягти чудових результатів швидкодії в умовах обмеженості ресурсів і будувати високопродуктивні системи для сайтів з великою відвідуваністю і навантаженнями.

Комплекс «Проактивним захисту» забезпечує високий рівень безпеки, в його склад входять веб-антивірус, проактивний фільтр, система (ОТП) використання одноразових паролів та інші технології, що дозволяє бути впевненим не тільки в надійності системи, а й в надійності інтернет-рішень на базі продукту.

Всі продукти сумісні з «1С: Підприємство 8.2», що дозволяє розробляти інтернет-магазини з можливістю публікації каталогів товарів з «1С», вивантажувати замовлення, статуси замовлень та ін.

«1С-Бітрікс: Управління сайтом» сумісний з хмарними сховищами Amazon S3, Google Storage, Windows Azure Storage та іншими. Система надає клієнтам безкоштовну можливість «хмарного» бекапу штатними засобами.

BitrixMobile - технологія на основі, якої можна створювати додатки і сайти для мобільних і tablet пристроїв.

Для того що б розрахувати вартість розробки і оформити замовлення потрібно:

  • Заповнити форму, подану нижче на сторінці, в якій вкажіть Ваші контактні дані та опишіть основну інформацію по проекту.
  • Після розгляду інформації наші співробітники зв'яжуться з Вами для уточнення деталей і вишлють бриф для заповнення.
  • Після того як ми отримаємо і розглянемо бриф на його базі ми підготуємо і надішлемо Вам кошторис на розробку із зазначенням вартості та термінів розробки сайту.
композитний сайт

Наша компанія надає послуги перекладу сайтів працюють на CMS «1С-Бітрікс: Управління сайтом» на технологію «Композитний сайт». Детальна інформація

Бітрікс24

Компанія ТОВ «Артвізіком-Плюс» надає послуги консультування і підключення компаній до «Бітрікс24». Ми допоможемо Вам створити обліковий запис і налаштувати систему, проконсультуємо при виникненні питань по роботі з «Бітрікс24».

Для отримання консультацій та придбання платних тарифних планів зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті.

Форма запиту на створення або модернізацію сайту: