Донецкий техникум промышленной автоматики

Розробка мобільної версії сайту в компанії 12 Технологій

 1. Важливе доповнення (Березень 2019):
 2. Для чого сьогодні потрібна мобільна версія сайту?
 3. Як виглядає мобільна версія сайту?
 4. Реальні робочі приклади мобільного (НЕ адаптуюся) версії
 5. Вартість мобільної версії сайту
 6. У вас все ще немає мобільної версії сайту?

Ми робимо сайти для мобільних пристроїв: смартфонів і планшетів

Сьогодні досить багато мобільних пристроїв з різним дозволом екрану (Айфони на базі iOS і ціла гама гаджетів на базі системи Android), тому наші мобільні сайти мають адаптивний інтерфейс, тобто в залежності від дозволу екрану сайт буде перебудовуватися, що вельми зручно, тому що не вимагає напружувати зір або збільшувати пальцями окремими фрагмент контенту.

Важливе доповнення (Березень 2019):

Орієнтуючись на сучасні тенденції з урахуванням пошукового просування ми виключили можливість розробки мобільної версії і повністю перейшли на адаптуюся ( адаптивна мобільна версія ).

Наступна інформація надана виключно в ознайомлювальних цілях.

Для чого сьогодні потрібна мобільна версія сайту?

Сьогодні все більше користувачів заходить в інтернет з мобільного пристрою і цьому є об'єктивні причини:

Найважливіша причина на поточний момент:

 1. Трафік з мобільних пристроїв вже збільшився (до 40%). Топові пошуковики запускають індексацію і видачу трафіку в мобільному сегменті, а це означає, що якщо у вас до сих пір немає мобільної версії сайту, то частка мобільного трафіку вас не потурбує (а для вас це втрата).

Об'єктивні причини:

 1. Величезний асортимент мобільних пристроїв на будь-який смак і колір, будь-якої технічної начинки і дозволу екрану!
 2. Низька вартість сучасних телефонів.
 3. Мобільний пристрій завжди з тобою. Головне правило - наявність мережі.
 4. Широкий ряд безлімітних недорогих тарифів у стільникових операторів.
 5. Тотальний WiFi (Вай-Фай)! Зараз його можна знайти не тільки в закладах, а й у багатьох адміністранівних установах, на вокзалах, аеропортах, в метро.
 6. Тотальна підтримка мобільними браузерами функціоналу настрольних браузерів, що дозволяє реалізувати багато приємних фішок в мобільній версії сайту.

Як виглядає мобільна версія сайту?

Оскільки ми більшою мірою управляємо своїми мобілного телефону через дотик пальця (так званий сенсорний екран - touch screen, дозволяє це реалізувати), то мобільна версія сайту обов'язково повинна містити великі блоки функціональних елементів управління, щоб було зручно користуватися сайтів. Тому всі сайти, які проектуються під мобільні гаджети, повинні враховувати цей момент.

Так само важливо врахувати, що зараз дуже багато різних дозволів біля екранів смартфонів, тому ми створюємо адаптивну мобільну версію сайту, яка видозмінюється і адаптується під той чи інший смартфон або планшет.

Ось приклад деськтопной версії сайту фітнес-клубу Ратіборец:

На ПК виглядає дуже легко, а от якщо спробувати відкрити сайт на мобільному пристрої, то ми побачимо щось подібне:

Як ми бачимо, текст абсолютно нечитаний, працювати з таким сайтом на мобільному пристрої буде дуже важко і велика ймовірність, що користувач покине цей сайт протягом декількох секунд.

В даному прикладі сайт відображається за допомогою браузера Сафарі на Айфон 6. Однак на деяких версіях Андроїд-пристроїв сайт і зовсім не буде масштабироваться, а це означає, що ви побачите логотип компанії (або те, що знаходиться в лівому верхньому кутку екрану) на повний смартфон .

А ось як виглядає мобільна версія сайту фітнес клубу:

Ось тепер зовсім інша справа! Зараз сайтом дуже зручно користуватися, а з огляду на, що всі клієнти клубу мають мобільні телефони, точніше смартфони, то мобільна версія пропонує їм найпотрібніше - те, чим вони користуються майже щодня, відвідуючи клуб. Це: "Розклад занять на поточний день". Для нових відвідувачів є розділ "Вартість" і "Фотогалерея", щоб швидко познайомитися з клубом ближче.

Реальні робочі приклади мобільного (НЕ адаптуюся) версії

Відкрийте у вашому мобільному пристрої браузер і наберіть наступні адреси:

 • www.ratiborets.ru
 • www.baniuktus.ru
 • www.uralizumrud.ru

При завантаженні система автоматично визначить тип пристрою і якщо це воно мобільне, то вам здасться мобільна версія сайту.

Вартість мобільної версії сайту

На відміну від адаптивної версії сайту, мобільна версія - це своя візуалізація (свій дизайн), схожий на роботу в мобільному додатку.
Дизайн мобільної версії створюється так само, як і дизайн деськтопной версії, тобто опрацьовуються всі блоки з точки зору зручності роботи з сайтом. Саме тому, мобільна версія - це додаткові витрати на дизайн проект + витрати на програмування, тому що часто мобільна версія - це урізана десктопна версія, що дозволяє досить комфортно працювати з сайтом на телефонах і планшетах.

Вартість мобільної версії від 45000 рублів. Це не дешево, тому що створюється і промальовується свій дизайн, по суті це альтернатива додатки на iOS | Android.

альтернатива: адаптивна версія сайту (Більш дешовая версія мобільного сайту).

У вас все ще немає мобільної версії сайту?

Наша команда рада буде допомогти вам у створенні сучасної мобільної версії сайту!
Пишіть, телефонуйте, обговоримо .

Як виглядає мобільна версія сайту?
Для чого сьогодні потрібна мобільна версія сайту?
Як виглядає мобільна версія сайту?
У вас все ще немає мобільної версії сайту?