Донецкий техникум промышленной автоматики

Розміри зображень в Facebook

  1. # 1 - Зображення до постів - 1200 × 630 px
  2. # 2 - Зображення до зовнішніх посиланнях - 1200 × 630 px
  3. # 3 - Зображення на обкладинці - 851х315 px
  4. Фото профілю Сторінки (Аватар)

Розміри зображення в Facebook важливо враховувати, тому що зображення менше рекомендованого розміру «розтягуються» і стають нечіткими, а картинки більшого розміру можуть стискатися програмним способом і втрачати в якості в порівнянні з оригіналом. Як підсумок якщо зображення відрізняється від рекомендованого розміром, то вона може обрізатися в невдалому місці.

Якщо не хочеться входити в тонкощі, запам'ятайте один розмір: 1024 x 512 px. У більшості випадків така картинка буде відображатися коректно в багатьох соціальних мережах.

Або можна скористатися сервісами, які змінювати розмір зображення, я в таких випадках завжди користуюся сервісом Canva , Це досить просунутий редактор, з великою кількістю налаштувань, хоча і як і раніше дуже простий і зручний. Можна використовувати готові розміри, або вказати власні розміри. Поверх фото можна зробити напис, вибравши відповідний шрифт і стиль написи.

Також, для всіх тих хто шукав, але так і не знайшов ефективний інструмент для просування в Facebook рекомендуємо відмінний, а найголовніше перевірений сервіс розкрутки в найбільш популярних соціальних мережах. Вирішили збільшити кількість передплатників свого паблік або потрібно більше лайків під Вашими публікаціями? Все це можна знайти за посиланням вище. Користуємося!

Давайте розглянемо найбільш важливі параметри зображень у Facebook:

  • Картинка до зовнішніх посиланнях: 1200 × 630 px
  • Картинка для поста: 1200 × 630 px
  • Обкладинка: 851х315 px
  • Фото профілю: 180х180 px

# 1 - Зображення до постів - 1200 × 630 px

У стрічці горизонтальна картинка зменшується до 470 px по ширині, пропорції збережуться. Вертикальна картинка зменшується до 394 px по висоті, пропорції збережуться.
У стрічці горизонтальна картинка зменшується до 470 px по ширині, пропорції збережуться

# 2 - Зображення до зовнішніх посиланнях - 1200 × 630 px

При публікації відображається зображення, вказане в метаданих сайту (поле «og: image»). Хоча її розмір 470 x 246 px, facebook рекомендує завантажувати картинку розміром 1200 x 630 px для кращого відображення на моніторах з високою роздільною здатністю.
При публікації відображається зображення, вказане в метаданих сайту (поле «og: image»)
Якщо картинка розміром менше, ніж 470х246 px, вона буде відображатися у вигляді невеликого квадрата (158 х158 px) поряд з текстом. Так ще може відбуватися, якщо є помилки в тезі «og: image».

# 3 - Зображення на обкладинці - 851х315 px

# 3 - Зображення на обкладинці - 851х315 px

Фото профілю Сторінки (Аватар)

Оптимальний розмір становить 180х180px, але варто враховувати що з серпня аватарка в Стрічці новин і хроніці змінилася з квадратної на круглу. Збільшене фото на обкладинці Сторінки залишилося квадратним.

Рекомендації facebook за розмірами зображень

Рекомендації facebook за розмірами зображень

Схожі статті: Розміри зображень в Twitter | Розміри зображень в Instagram | Розміри зображень в Linkedin | Розміри зображень в YouTube | Розміри зображень в Pinterest | Розміри зображень в Одноклассниках | Розміри зображень в Вконтакте (VK)

Вирішили збільшити кількість передплатників свого паблік або потрібно більше лайків під Вашими публікаціями?