Донецкий техникум промышленной автоматики

Ротатор банерів. JS Скрипт ротатор банерів

  1. Підключаємо скрипт ротатор банерів між тегами <head> код скрипта </ head>:
  2. Скрипт ротатор банерів - файл banner.js:
  3. Код запуску ротатера банерів:
  4. Pотатор банерів WordPress

Розміщуєте рекламу на сайті у вигляді банерів

Розміщуєте рекламу на сайті у вигляді банерів? Хочете просто урізноманітнити свою сторіночку, розміщену в інтернеті? Тоді стаття «Ротатор банерів. Скрипт ротатор банерів »буде вам цікава.

Як видно з назви, в публікації піде мова про встановлення та налаштування скрипта для випадкового виведення картинок після оновлення сторінки. Якщо ротатор банерів встановлений наприклад в сайдбарі, то при переході відвідувача на іншу сторінку, картинка буде змінюватися випадковим чином.

У мене скрипт ротатор банерів був встановлений на партнерці хостингу Timeweb. Спробуйте оновити сторінку кілька разів або перейти на іншу і побачите роботу скрипта.

Навіщо встановлювати плагін, що дає навантаження на сервер, якщо можна за п'ять хвилин встановити цілком робочий скрипт. Скрипт ротатор банерів працює всюди, не раз випробуваний і протестований на декількох CSM, працює і на локальному сервері, тобто навіть при відсутності інтернет-з'єднання, так як не потрібно підключення до бібліотек. Ось на скільки він простий і невибагливий. До того-ж даний ротатор практично не дає навантаження на хостинг, так як підвантажує по одній картинці кожен раз при новому завантаженні сторінки.

До того-ж даний ротатор практично не дає навантаження на хостинг, так як підвантажує по одній картинці кожен раз при новому завантаженні сторінки

Насамперед потрібно підготувати кілька картинок будь-якого розміру. У мене в скрипті ротатора налаштований висновок 5-ти картинок у випадковому порядку. Але кількість картинок можна поміняти на будь-який. Як це зробити читайте в поясненнях в самому файлі.

Важливо підбирати картинки однакового розміру для красивого виведення. Природно.

Що-б ротатор банерів заробив потрібно розмістити наступний код в HEAD, перед закривається однойменною тегом </ head>, тобто використовуємо стандартне підключення скрипта.

Підключаємо скрипт ротатор банерів між тегами <head> код скрипта </ head>:

<Script language = "JavaScript" src = "http://obkatka.filwebs.ru/wp-content/banner/banner.js"> </ script>

Природно шлях до файлу міняємо на свій. Наступним кроком завантажуємо архів, розпаковуємо, в ньому знаходиться сам файл banner.js (я його так назвав для простоти запам'ятовування, ви можете назвати як завгодно. Нижче наведено відкритий файл. У ньому є пояснення і все гранично просто. Це копія, взята з архіву .

Скрипт ротатор банерів - файл banner.js:

var id = random (); var maxid = 4; / * Кількість підмін картинок, у мене їх 5, тому maxid = 4, відповідно якщо 6 підмін maxid = 5 * / function random () {now = new Date (); num = now.getTime (); num = Math.round (Math.abs (Math.sin (num) * 4)); / * Кількість підмін картинок, у мене їх 5, тому (num) * 4 * / return num; } B_name = new Array (maxid) b_name [0] = "<img src =" шлях "alt =" "/>" b_name [1] = "<img src =" шлях "alt =" "/>" b_name [ 2] = "<a href="http://timeweb.com/ru/?i=23233&amp;a=90" rel="nofollow"> <img src =" http://filwebs.ru/wp-content /banner/img/240x100-9.jpg "alt =" "/> </a>" / * міняйте мої посилання, дужки залишайте як є * / b_name [3] = "<a href =" http: // timeweb .com / ru /? i = 23233 & amp; a = 82 "rel =" nofollow "> <img src =" http://filwebs.ru/wp-content/banner/img/240x100-12.jpg "alt =" "/> & lt ;; / a & gt;" b_name [4] = "</a> <a href="http://timeweb.com/ru/?i=23233&amp;a=81" rel="nofollow"> <img src =" http: // filwebs .ru / wp-content / banner / img / 240x100-11.jpg "alt =" "/> </a> <a href =" http://timeweb.com/ru/?i=23233&amp;a=82 "rel =" nofollow ">" function b300 () {document.write (b_name [id]); } </a>

Єдине, що можна з цього коду «вирізати» всі атрибути rel = 'nofollow' які забороняють пошуковим системам передавати Tіц і PR сайту на який йде посилання. Це потрібно, якщо, наприклад ваші картинки з банера ведуть на іншу-(і) сторінки вашого сайту і в інших схожих ситуаціях.

Замініть картинки в папці img на свої. Правити адреси картинок зручно програмою Notepad ++. Шлях до картинок можна прописувати так /img/kartynka_1.jpg, а можна як у мене, повний.

І в завершенні всіх маніпуляцій візміть код, наведений нижче, Которро викликає роботу скрипта і вставте в будь-яке місце сторінки. Найчастіше даний код - ротатер банерів розміщується в сайдбарі. Але не обов'язково. Додайте цей код в будь-якому місці сторінки.

Код запуску ротатера банерів:

<Div> <script> b300 (); </ script> </ div>

завантажити скрипт
І спеціально для тих у кого встановлений движок WordPress.

Pотатор банерів WordPress

Ротатор банерів на WordPress встановлюється аналогічно. По тому-ж принципу, замінюється адреса знаходження самого скрипта. Єдине, що підключати скрипт на WordPress краще способом, описаним в цій статті Підключення скрипта до WordPress . Далі ротатор банерів WordPress, точніше папка зі скриптом і картинками заливається на сервер, у зручний для вас місце. Далі ви прописуєте шлях до картинок в скрипті. І наступним кроком берете код для запуску ротатера банерів WordPress і вставляєте його в текстовий віджет WordPress.

Можете ще подивитися публікацію «Ротатор банерів JQuery» Це вже більш новорічний ротатор.

- Якщо Вам у пригоді стаття «Ротатор банерів. Скрипт ротатор банерів. Ротатор банерів WordPress »відзначили мої старання в соц. мережах. І не соромтеся, розміщуйте запитання в коментарях або надсилайте поштою.

Схожі за тегами статті

Хочете просто урізноманітнити свою сторіночку, розміщену в інтернеті?
Com/ru/?
Com / ru /?
Com/ru/?
Com/ru/?