Донецкий техникум промышленной автоматики

Ростовський обмінний пункт WebMoney

 1. Як отримати гроші, надіслані з кодом протекції.
 2. Як послати вебмані з кодом протекції.
  Доброго дня!

  Ось ви і завантажили собі webmoney keeper і приєдналися до численних користувачам системи електронних on-line розрахунків Webmoney. У даній статті буде розглянуто питання використання електронних валют, які я сподіваюся ви ввели собі на keeper через обмінний пункт www.rostcash.ru. ;-) Як відомо, існує кілька способів поповнення своїх електронних гаманців. Але найбільш поширеним є використання обмінних пунктів системи webmoney. Практично в кожному більш-менш великому місті нашої неосяжної Батьківщини існує хоча б один обмінний пункт. Чим більше місто, тим більше в ньому обмінних пунктів. Зокрема в Москві їх 20, в Санкт-Петербурзі - 13, а в Ростові-на-Дону - 9. Одним з них є www.rostcash.ru.

  Але досить вступних слів, приступимо безпосередньо до опису використання webmoney Keeper'а для наших цілей. Зараз ми вивчимо як отримувати і відправляти гроші з кодом протекції

  Отже запускаємо WM Keeper (рис.1)

  Мал. 1. WM keeper

  Як бачимо не малюнку, гаманець у нас мультивалютний, тобто електронні гроші Ви можете зберігати в чотирьох валютах - доларах США, Євро, українських гривнях і наших "дерев'яних" рублях. Але як показано на малюнку, всі наші гаманці порожні. Поповнити їх не проблема. Вам просто треба залишити заявку на www.rostcash.ru. Ми з Вами обов'язково зв'яжемося, і протягом короткого часу приїдемо в зручні для Вас час і місце. Ви передасте нам готівку, а наш кур'єр передасть Вам паперовий лист на якому буде написаний код протекції. Що з ним робити буде розказано нижче.

  Як отримати гроші, надіслані з кодом протекції.

  Отже, Ви отримали код протекції, приходите додому або в офіс (дивлячись де встановлено Ваш keeper) і помічаєте, що на панелі завдань в області біля годинника вже блимає така ось монетка:

  Мал. 2. Надіслати WM

  Клікаєте по цій монеті і бачите, що Вам прийшло повідомлення від www.rostcash.ru в котрому Вам надіслані гроші.

  ru  в котрому Вам надіслані гроші

  Мал. 3. Повідомлення від www.rostcash.ru

  Двічі клацає по цим повідомленням і у Вас з'являється вікно, де Вам пропонують ввести код протекції

  Мал. 4. Вводимо код протекції

  Спокійно вводимо код протекції, отриманий у кур'єра www.rostcash.ru і натискаємо завершити. Після чого, надіслана сума надійде до Вас на гаманець. Якщо гроші не зараховані на гаманець і Ви отримали повідомлення про неправильно введеному коді - зв'яжіться зі службою підтримки або кур'єром, щоб уточнити код і спробуйте виконати описану процедуру ще раз. У разі, якщо код протекції введений Укрутіть, а гроші все ще не надійшли - просто поновіть інформацію WM Keeper'а (Меню> Оновити).

  У разі, якщо код протекції введений Укрутіть, а гроші все ще не надійшли - просто поновіть інформацію WM Keeper'а (Меню> Оновити)

  Мал. 5. Гроші вже у Вас на рахунку!

  Як послати вебмані з кодом протекції.

  Тепер я постараюся Вас навчити, як передавати Ваші WM використовуючи код протекції. Код протекції - це спеціальний набір цифр (або за бажанням букв, або цифр і букв) за допомогою якого система webmoney намагається Вас убезпечити від недобросовісних клієнтів. Тобто за допомогою даного коду, який знаєте тільки Ви, можна управляти своїми електронними фінансами не побоюючись, що з ними може статися щось не те. Ну, наприклад, Ви домовилися з web-design студією і замовили їй, щоб вона виготовила Вам особистий веб-сайт. Ви відправляєте на wm keeper даної студії певну, обумовлену Вами суму з кодом протекції і при отравке встановлюєте, що даний код діє скажімо 15 днів. Студія бачить, що їй від Вас прийшли гроші, але так як вони з кодом протекції, то вона ними розпоряджатися не може. Отже, їй дано термін (15 днів) протягом якого вона повинна Вам виготовити Ваш сайт, а Ви, відповідно, повинні будете сказати їй код протекції, щоб вона змогла отримати свій заробіток. Якщо ж студія не вкладається в протягом 15 днів, то нічого страшного, просто ці гроші, які Ви послали, повернутися Вам на гаманець і Ви нічого не втратите. А коли сайт буде готовий, то знову можете надіслати гроші на гаманець студії. Але незважаючи навіть на код протекції, все одно відносини в системі webmoney (та й у всіх світових on-line валютних системах) засновані насамперед на довірі.
  Отже, як же передавати гроші з кодом протекції? Перш за все зайти в свій wm keeper (рис. 6)

  Мал. 6. Webmoney keeper

  Тепер правою кнопкою миші клацаєте по гаманцю, з якого ви будете передавати гроші, і далі тиснете "Передати WM" → "в гаманець WebMoney" (рис. 7)

  7)

  Мал. 7. Передаємо WM

  У Вас повинна з'явитися наступна таблиця (рис. 8). У ній Ви заповнюєте насамперед суму, яку Ви передаєте. Врахуйте, що система webmoney бере за переказ коштів комісію 0,8% від переданої суми. Виняток становить тільки коли Ви передаєте кошти між гаманцями, тобто допустимо перекидає на додатковий гаманець. Потім Ви вказуєте номер гаманця кореспондента (обов'язково перевірте щоб валюти обох гаманців збігалися). У примітці можете написати короткий лист до вашого адресата. Там де Ви бачите словосполучення "з протекцією угоди" Ви ставите галочку. У Вас тут же вилітає код протекції, який був автоматично присвоєно системою (в даному випадку 52719). Вам також слід встановити термін, протягом якого буде діяти цей код. По закінчення даного терміну, якщо людина, якій Ви послали гроші, не введе код протекції, гроші автоматично повернутися на Ваш гаманець! До речі, якщо з якихось причин код протекції Вас не влаштовує, то Ви можите його легко змінити, просто натиснувши відповідну клавішу.

  Мал. 8. Встановлюємо код протекції

  Вилітає заключне вікно, в якому Вам просто треба підтвердити операцію. Але перш ніж Ви це зробите уважно прочитайте, той чи Ви вказали гаманець, ту чи суму Ви хочете відправити. І якщо все правильно, просто в нижньому рядку заповніть миготливі три цифрах (в даному випадку - 466) і натисніть "Так" (рис.10). Після всього цього в вікні, де Ви вводили код протекції, натисніть "Завершити" і Ви побачите, що сума на гаманці, з якого Ви відправляли гроші, зменшилася рівно на стільки, на скільки Ви відправили і на мінус комісію системи webmoney (0,8 %).

  Після всього цього в вікні, де Ви вводили код протекції, натисніть Завершити і Ви побачите, що сума на гаманці, з якого Ви відправляли гроші, зменшилася рівно на стільки, на скільки Ви відправили і на мінус комісію системи webmoney (0,8 %)

  Мал. 9. Відправляємо гроші

  Сподіваюся я допоміг Вам розібратися як отримувати і відправляти електронні гроші за допомогою коду протекції. Якщо Вам щось не зрозуміло, пишіть на мою електронну адресу [email protected] .

   До нових зустрічей, друзі!

  Увага! Всі права на даний матеріал належать сайту www.rostcash.ru. Копіювання матеріалу дозволено з обов'язковим зазначенням гіперпосилання на http://www.rostcash.ru .

Отже, як же передавати гроші з кодом протекції?