Донецкий техникум промышленной автоматики

Росія - найбільша дорога країна Європи за вартістю оренди автомобілів

Відповідне дослідження провела компанія KAYAK, яка займається онлайн-бронюванням і купівлею подорожей, пише «Газета

Відповідне дослідження провела компанія KAYAK, яка займається онлайн-бронюванням і купівлею подорожей, пише «Газета.Ru». Так, середня вартість оренди автомобіля в Росії на 69% більше, ніж у Великобританії, де ця послуга є найбільш доступною в Європі. Йдеться про $ 133 проти $ 79. За Росією йде Швейцарія з результатом $ 113.

За прокатними і дорогими авто буде стежити нова система
Оренда авто за кордоном: корисні поради

У сегменті економ-класу лідирує Іспанія з показником $ 29. У Німеччині прокат бюджетного автомобіля обійдеться в $ 35, у Франції - в $ 38, в Росії - в $ 43. Всього економ-клас займає 60% ринку оренди автомобілів в більшості країн Європи. У свою чергу представницький автомобіль найдешевше взяти напрокат в Великобританії. В середньому вартість такої послуги становить там $ 119. Найдорожче оренда представницької машини в Швейцарії - $ 205.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Віталій Чухліб

Онлайн-редактор сайту «Автоцентр» Незважаючи на те, що раніше журналістів називали «акулами пера», а нині «величають» «дятлами клавіатури», в другій за давністю професії повно своїх родзинок. І хоча в автожурналістіке я перебуваю без року тиждень, сподіваюся, що наші з нею почуття будуть взаємними. Готовий до конструктивної критики :) Шановні друзі, величезне прохання, не використовуйте в коментарях нецензурну лайку, оскільки, монітор на відміну від паперу все стерпить, але навіть він іноді може червоніти від того, як, чим і наскільки в нашій країні «люблять» Автодор ... Google+

Інші матеріали автора: