Донецкий техникум промышленной автоматики

Росія авіаквитки Київ Санкт-Петербург авіакмопаніі Росія, відгуки

Авіакомпанія Росія (IATA код: FV) - найбільший авіаперевізник в аеропорту Пулково (Санкт-Петербург)

Авіакомпанія Росія (IATA код: FV) - найбільший авіаперевізник в аеропорту Пулково (Санкт-Петербург). Авіакомпанія утворена шляхом злиття в жовтні 2006 року авіакомпанії Пулково і авіакомпанії Росія, яка займалася перевезеннями чиновників, в тому числі президента. У квітні 2012 року 75% мінус 1 акція авіакомпанії Росія перейшли під контроль авіакомпанії Аерофлот.

Авіаквитки Київ-Санкт-Петербург

Купити квитки Київ-Санкт-Петербург авіакомпанії Росія Ви можете на tickets.avianews.com . Ми запропонуємо Вам всі можливі варіанти перельоту, включаючи прямі рейси Київ-Санкт-Петербург і рейси з пересадками.

Ми запропонуємо Вам всі можливі варіанти перельоту, включаючи прямі рейси Київ-Санкт-Петербург і рейси з пересадками

Забронювати квитки на прямі рейси Київ-Санкт-Петербург авіакомпанії Росія і за іншими маршрутами Ви можете на tickets.avianews.com .
Використання опції пошуку +/- 3 дні спростить пошук дешевих квитків, тому що на деякі рейси їх квота може бути використана.
Після бронювання квитків на tickets.avianews.com Ви зможете оплатити їх:

зміст:

зміст:

Багаж і ручна поклажа

Ручна поклажа

Авіакомпанія Росія дозволяє проносити на борт літака як ручна поклажа пасажирів економічного класу один предмет, габарити якого не перевищують 55х40х20 см, а вага 8 кг.

Пасажири бізнес-класу можуть взяти на борт два предмета ручної поклажі загальною вагою 10 кг.

Додатково до цього пасажири можуть взяти на борт зазначені нижче предмети:

норма багажу

Безкоштовна норма багажу авіакомпанії Росія різниться в залежності від рейсу. Зазвичай вона становить 30 кг для пасажирів бізнес-класу і 20 кг для пасажирів економічного класу. На деяких рейсах норма провозу багажу може бути збільшена до 30 або зменшена до 15 кг.

Зверніть увагу, за правилами авіакомпанії Росія в безкоштовну норму перевезення багажу входить ручна поклажа. Тобто якщо ви берете на борт ручну поклажу вагою 8 кг, в багаж безкоштовно здати ви зможете тільки 12 кг, якщо подорожуєте економічним класом, або 22 кг, якщо подорожуєте бізнес-класом.

Парк літаків:

Ан-148 6 Airbus A320 Airbus A319 Boeing 737-500 Boeing 767-300

Відгуки пасажирів

Ви можете залишити відгук про авіакомпанію Россіяпрі допомоги форми коментарів нижче. Вас відгук дуже цінний для нас і інших пасажирів. Розповівши про свій досвід перельоту з авіакомпанією Росія, ви дозволяєте іншим пасажирам зробити правильний вибір при купівлі квитка. також прочитати огляди інших пасажирів ви можете на форумі .

Цитування цього матеріалу дозволено тільки за умови активного гіперпосилання, не закрите для для пошукових систем, на www.avianews.com