Донецкий техникум промышленной автоматики

Рік безлімітного мобільного інтернету від Beeline

Beeline Казахстан запустив послугу «Безкоштовний інтернет на рік» для користувачів USB-модемів, планшетів і телефонів.

Beeline Казахстан запустив послугу «Безкоштовний інтернет на рік» для користувачів USB-модемів, планшетів і телефонів Beeline Казахстан запустив послугу «Безкоштовний інтернет на рік» для користувачів USB-модемів, планшетів і телефонів. Активувавши послугу, клієнти Beeline Казахстан зможуть протягом року безкоштовно користуватися безлімітним мобільним інтернетом, повідомляє прес-служба компанії.

«При активації послуги, користувачам USB-модемів пропонується 10 Gb трафіку в місяць, на які не діють обмеження швидкості. Після вичерпання передбаченого обсягу, швидкість до кінця місяця знижується до 64 кб / сек. Підключення послуги становить 9000 тг », - йдеться в повідомленні.

Для тих, хто не може дозволити собі придбання послуги «Безкоштовний інтернет на рік», передбачено систему розстрочки.

«За користування послугою можна буде оплачувати перші 5 місяців: 1 міс. - 4000 тг., 2 міс. - 4000 тг., 3 міс. - 3000 тг., 4 міс. - 2000 тг і 5 міс. - 1000 тг. При цьому, наступні 7 місяців клієнт зможе абсолютно безкоштовно користуватися мобільним інтернетом », - зазначає прес-служба.

При підключенні послуги на планшеті, клієнтам щомісячно надається по 10 Gb трафіку на максимальній швидкості. Для користувачів телефонів - 1 Gb. Далі, швидкість знижується до 64 кб / сек. Активація послуги для власників планшетів складе 9000 тг. і 6000 тг. для користувачів телефонів.

«Ми завжди прагнемо давати більше можливостей за доступну ціну. Безкоштовний інтернет на рік - це відмінна можливість для наших клієнтів істотно заощадити свої витрати на мобільний інтернет. Підключивши одну з послуг, наші клієнти на 365 днів можуть забути про будь-які витрати на мобільний інтернет », - коментує Олександр Комаров, комерційний директор Beeline Казахстан.

Підключивши одну з послуг, наші клієнти на 365 днів можуть забути про будь-які витрати на мобільний інтернет », - коментує Олександр Комаров, комерційний директор Beeline Казахстан