Донецкий техникум промышленной автоматики

Ремонт посудомийних машин

 1. Виклик майстер по ремонту на будинок
 2. Особливості ремонту посудомийних машин
 3. Чому «Електрікс-сервіс»:

Посудомийна машина, в якійсь мірі, стала незамінною Посудомийна машина, в якійсь мірі, стала незамінною. Телевізійна реклама хоч і вішає нам регулярно «локшину на вуха», але і там іноді проскакує правда - краще витрачати вільний час на сім'ю, а не на ручне миття посуду. Поломка цього приладу, особливо якщо у Вас велика сім'я або бізнес в сфері громадського харчування, стає проблемою. Тому ремонт посудомийних машин повинен проводитися швидко і якісно. А якщо за цю роботу не деруть втридорога, а беруть справедливу і помірну плату, наприклад, як компанія «Електрікс-сервіс» то проблема перетворюється в невелику проблемку.

Виклик майстер по ремонту на будинок

Викликати нашого майстра по ремонту посудомийних машин в Києві можна, зателефонувавши за вказаними на нашому сайті номерам, або залишивши онлайн заявку. При розмові з оператором повідомте модель машини і опишіть в чому проявляється несправність.

Після прийняття заявки наш майстер протягом години буде у вас вдома . Практично всі прийняті нами замовлення закінчуються успішним ремонтом. Кінцева вартість послуги залежить, в першу чергу, від характеру поломки. Марка та рік випуску не має значення.

Так само ми надаємо послугу з профілактики посудомийної машини. Механізми з часом зношуються. Своєчасна заміна такої запчастини може надовго продовжити роботу приладу.

Особливості ремонту посудомийних машин

Ми ремонтуємо посудомийні машини незалежно від їх виробника Ми ремонтуємо посудомийні машини незалежно від їх виробника. Наприклад, зараз в Києві дуже затребуваний ремонт посудомийних машин Bosch. Це не означає, що вони ненадійні. Це просто показник її популярності. Також ми готові виконати якісний ремонт посудомийних машин:

 • Ariston (Арістон)
 • Ardo (Ардо)
 • Bosch (Бош)
 • Siemens (сіменс)
 • Electrolux (Електролюкс)
 • Indesit (Індезіт)
 • Whirlpool (Вірпул)
 • Zanussi (Занусі)
 • AEG (АЕГ)

І багатьох інших виробників, як уже було сказано принцип їх роботи приблизно однаковий.

Нашому ремонту піддаються посудомийки будь-якої конфігурації.

Умовно будь-який ремонт посудомийної машини можна поділити на кілька категорій складності. При визначенні вартості це також відіграє свою роль.

- Простий ремонт, який не вимагає розбирання і заміни внутрішніх комплектуючих. Включає в себе заміну ручок і кнопок, чистку фільтрів і витяг дрібних сторонніх предметів.

- Середній ремонт. тут вже електрику доведеться застосувати свій досвід і знання. Під нього потрапляє часткове розбирання машини для добування сторонніх предметів, заміна електроніки, помпи, двигуна, патрубка, аквастоп тощо.

- Складний (капітальний ремонт) посудомийки. Для цього майстру знадобиться напружитися і застосувати весь свій багаж знань. Наприклад: заміна бака посудомийної машини, корпусу тощо.

Чому «Електрікс-сервіс»:

 • за роки існування нашої фірми у нас накопичився чималий досвід ремонту посудомийок;
 • швидке реагування на надійшов замовлення;
 • є терміновий виїзд (замовлення тільки по телефону) для ремонту поломки посудомийних машин;
 • надаємо знижки пенсіонерам, іменинникам, які постраждали і учасникам АТО.