Донецкий техникум промышленной автоматики

Реклама в блозі Moytop

  1. Посилання в статті
  2. Банерна реклама
  3. Розміщення прес-релізів
  4. Швидкий охоплення всієї аудиторії Moytop.com
  5. написання оглядів

Moytop - це спеціалізований блог зі створення та просування сайтів в мережі. У мене немає якихось розважальних статей, тому вся аудиторію у блогу максимально конкретна, яка приходить не випадково, а для уважного вивчення матеріалів.

Це ідеальна аудиторія з точки зору реклами, так як вона відвічна налаштована на сприйняття нової інформації.

Середній час перебування на сайті - 14 хвилин, показник відмов всього 7%.

Середній час перебування на сайті - 14 хвилин, показник відмов всього 7%

В основному переходи саме з пошукових систем, це найбільш природна органіка, ніяких накруток відвідуваності за допомогою соцмереж, відеороликів і т.п.

Відвідуваність блогу в середньому близько 800-1000 відвідувачів в день, більше 20000 унікальних відвідувачів в місяць.

Відвідуваність блогу в середньому близько 800-1000 відвідувачів в день, більше 20000 унікальних відвідувачів в місяць

Відкритий лічильник статистики внизу блогу. Відкритий лічильник статистики внизу блогу

Я пропоную розміщення непрямих посилань, банерної реклами, прес-релізів і написання оглядів.

Мої клієнти і партнери

і інші компанії, сервіси, блоги та магазини.

Що важливо знати!

Я працюю тільки з прямими рекламодавцями: конкретними сайтами, брендами, сервісами і компаніями і не працюю з посередниками, які не розміщую чужі партнерські посилання, сео-посилання, спливаючі блоки, будь-які інші види нестандартної реклами.

Посилання в статті

Я можу вставити в статтю посилання на ваш сайт у вигляді рекомендації моїм читачам звернути увагу на ваш ресурс. Такі посилання приносять певний цільовий трафік, роблять природним контрольний профіль і повністю безпечні з точки зору SEO, адже посилання вставляється не в прямому вигляді і без дурних анкоров, а через спеціальну конструкцію rel = nofollow, яка гарантує повну відсутність претензій до вашого сайту з боку пошукових систем.

Важливо! Я не продаю прямі SEO-посилання ні в якому вигляді: ні з анкорами, ні без анкоров, так як це - не реклама, а накрутка пошукового рейтингу.

Купівля та продаж посилань розцінюється пошуковими системами як заборонену дію і веде до погіршення репутації і покупця, і продавця, аж до виключення обох з пошуку.

Звичайно, по таких посиланнях "контрольний вагу» не перетікає ні в яку сторону, але це ж саме рекламні, а не seo-посилання, тому вони відмінно підходять для отримання цільової аудиторії і не підходять для seo-спамерів.

Природно, що додається посилання повинне відповідати тематиці статті або бути цікава цільової аудиторії блогу сама по собі, а сам ресурс цікавим і тематичність. При необхідності я допоможу з вибором відповідної статті, щоб ви з її допомогою могли отримати максимум цільової аудиторії, причому посилання буде працювати на вас - вічно!

* Я гарантую розміщення посилання поки сайт рекламодавця активний, якщо сайт недоступний більше, ніж на місяць (зазвичай це свідчить про його закриття), дана посилання автоматично знімається і паче не активується, навіть якщо сайт знову хтось запустить.

Банерна реклама

Перш за все рекомендую звернути увагу на банерну рекламу - це швидкий і недорогий спосіб донести свою пропозицію до аудиторії блогу.

Він рухається вниз разом зі сторінкою - тому його гарантовано помітять!

Формат банера: рекомендую звичайну картинку JPG / PNG / GIF, з таких форматів за моїми спостереженнями не дивлячись на їх простоту найвища кликабельность і конверсія банера. Але можна розмістити і анімований Adobe Flash (SWF). Я рекомендую GIF - реально на практиці працює краще за всіх інших форматів.

Для швидкого завантаження максимальна вага банер - не більше 150 Кб.

Розміщення прес-релізів

Я можу розмістити ваш прес-реліз в новинній рубриці мого блогу.

Природно, сам реліз повинен бути новинним, а не "про компанію" (наприклад, намічається якийсь захід або ви оголошуєте про вихід нового продукту і т.п., тобто в тексті повинен бути реальний інфопривід), читабельним і як мінімум на 90% унікальним за версією text.ru ( як перевірити унікальність тексту ).

У прес-релізі може розміщуватися непряма посилання через nofollow на сайт, щоб користувачі могли більш детально вивчити вашу пропозицію.

Це найбільш правильне і природне розміщення посилань, яке спрямоване не на SEO-роботів, а на людей.

Важливо! Я не продаю прямі SEO-посилання ні в якому вигляді: ні з анкорами, ні без анкоров. Розміщення прямого посилання можливо тільки при замовленні докладного огляду продукту або послуги (див. Нижче), і там, де я сам порахую доречним.

За допомогою релізів оптимально формувати лояльне ставлення до компанії, поліпшувати SEO показники за рахунок підвищення цитованості імені компанії в мережі.

Реліз розміщується назавжди і працює на вашу компанію вічно.

Природно, реліз не розміщується поруч з основними статтями на сайті, але найбільш цікаві релізи можуть безкоштовно потрапляти в розсилку читачам блогу.

Швидкий охоплення всієї аудиторії Moytop.com

Найпростіший спосіб донести вашу пропозицію для всієї аудиторії блогу - це поєднати банер рекламу і релізний наступним чином:

+ Банер 250х250 справа на всіх сторінках на місяць
+ Розміщення прес-релізу
+ Його розсилка по базі передплатників (3500 чол)
+ Його перепост в соцмережах для "живих" передплатників блогу (близько 1500+ чол)

Плюс в цьому випадку всі передплатники і нові читачі блогу найбільш швидко дізнаються про вашому заході, продукті, акції або пропозиції, так як багато постійні читачі блогу заходять на нього саме при публікації нових матеріалів.

написання оглядів

Якщо у вас є цікавий продукт, наприклад, плагін для WordPress або Opencart, програма для Windows, якийсь веб-сервіс і т.п. - одним словом, то, що може бути цікаво мені і моїм читачам, і ви хочете, щоб я провів огляд і розмістив від свого імені статтю з цього приводу, то ви можете написати мені в контакти більш детальну інформацію по вашому продукту.

Беру в роботу не всі продукти, а тільки ті, які можуть бути цікаві моєї аудиторії. Плюс перевага віддається продуктам з працюючою партнерською програмою.

Обсяг мінімум 7-8 тис. Знаків, унікальний авторський текст, унікальні скріншоти, прямі посилання на сайт замовника - все як годиться Обсяг мінімум 7-8 тис

Цілком можливо, ми зможемо домовитися не на грошовій, а на бартерній основі. Наприклад, ви мені - плагін або сервіс в повне користування без будь-яких обмежень, я роблю його огляд у себе на блозі.

Розміщується огляд навчань, проходить в загальній стрічці оглядів, в тому числі на головній сторінці, отримує максимально лояльне ставлення з боку читачів блогу. Тільки унікальна інформація, ніякого рерайта, досвід роботи копірайтером більш 10+ років, більшість моїх статей отримує об'єктивну оцінку від читачів 4+ і 5 +.

Найбільш топові огляди збирають понад 40000 унікальних переглядів і досить багато вдячних коментарів Найбільш топові огляди збирають понад 40000 унікальних переглядів і досить багато вдячних коментарів

https://moytop.com/internet-reklama/3-1/kakoj-ctr-schitaetsya-xoroshim

При цьому важливо розуміти, що я завжди пишу правдиву інформацію, тому ніколи не стану писати в оглядах то, чого немає. І звичайно, завжди підкреслюю сильні сторони продукту, послуги або компанії - я раджу своїм читачам тільки найкраще і перевірене на особистому досвіді.

Саме тому я не пропоную розміщення надісланих мені оглядів, які написані самим рекламодавцем. Винятки можливі, але вартість розміщення від цього не змінюється, плюс я залишаю за собою право на внесення редакторських правок надісланої статті.

Якщо ви хочете розмістити статтю на моєму блозі практично без змін, то це можна зробити у вигляді прес-релізу, про який я вже написав вище, але для релізу потрібен реальний інфопривід, і він завжди невеликий за обсягом, а для оглядової статті - інфопривід НЕ потрібен і можна максимально розписано все особливості продукту або послуги в одній статті.

Способи та порядок оплати.

Для готової реклами (посилання, релізи, банери) - оплата за фактом розміщення. Тобто ви надсилаєте рекламні матеріали, погоджуємо, я розміщую на сайті, оплачуєте. Якщо рекламні матеріали створюю я (наприклад, пишу огляд), то передоплата 50%, узгодження, розміщення і остаточний розрахунок. Можу запропонувати найбільш зручні і популярні способи оплати - Яндекс.Деньги, Вебмані, банківські картки. До речі, при оплаті на Вебмані в даний момент - знижка 5% від ціни Для готової реклами (посилання, релізи, банери) - оплата за фактом розміщення

Будуть питання по розміщенню реклами - пишіть в контакти .