Донецкий техникум промышленной автоматики

Реклама на екрані блокування Андроїд (як її прибрати на планшеті Samsung)

 1. Реклама на екрані блокування Андроїд (як її прибрати на планшеті Samsung) Реклама на екрані блокування...
 2. Видаляємо рекламні додатки
 3. Універсальний спосіб: перевірка телефону антивірусом
 4. Зробіть Hard Reset
 5. "У мене не вийшло видалити рекламу на локскрін"
 6. Питання - Відповіді
 7. Реклама на екрані блокування Андроїд (як її прибрати на планшеті Samsung)
 8. Встановлюємо фаєрвол - блокувальник реклами для Андроїд
 9. Видаляємо рекламні додатки
 10. Універсальний спосіб: перевірка телефону антивірусом
 11. Зробіть Hard Reset
 12. "У мене не вийшло видалити рекламу на локскрін"
 13. Питання - Відповіді
 14. Реклама на екрані блокування Андроїд (як її прибрати на планшеті Samsung)
 15. Встановлюємо фаєрвол - блокувальник реклами для Андроїд
 16. Видаляємо рекламні додатки
 17. Універсальний спосіб: перевірка телефону антивірусом
 18. Зробіть Hard Reset
 19. "У мене не вийшло видалити рекламу на локскрін"
 20. Питання - Відповіді

Реклама на екрані блокування Андроїд (як її прибрати на планшеті Samsung)

Реклама на екрані блокування телефону - що може бути більш нав'язливим і неприємним для користувача? З незрозумілих причин вона з'являється, як тільки користувач торкається до тачскріну. Видалити спливає банер не так просто, виявити винуватця серед додатків - досить складно.

Неприємніше те, що джерелом реклами може бути вірус-вимагач, який відчуває емоції власників мобільних пристроїв. Цей неприємний вірус вимагає грошей за відключення на локскрін. Якщо це не зробити,

 • на екрані будуть спливати pop-up вікна з рекламою, позбавляючи можливості користуватися мобільним гаджетом,
 • при розблокуванні екрану буде з'являтися реклама (pop-up, вікна з банером),
 • реклама буде відображатися на весь екран смартфона, планшета,
 • банери будуть показуватися в системних і встановлених користувачем додатках - наприклад, в браузері Chrome.

Ясна річ, що погоджуватися на умови шахраїв не потрібно ні за яких умов. У цьому керівництві ми допоможемо вам знайти вірус і розповімо, як прибрати рекламу в Андроїд, відключити своїми силами. Ну, або майже своїми - на допомогу приходять спеціальні блокувальники реклами.

зміст:

 1. Установка файрволла-блокувальника
 2. Пошук рекламних додатків
 3. Перевіряємо телефон антивірусом
 4. Виконуємо скидання налаштувань до заводських
 5. Що робити, якщо нічого не допомогло
 6. Відповіді на питання читачів

Встановлюємо фаєрвол - блокувальник реклами для Андроїд

Один з кращих способів блокування рекламних вірусів на телефоні - установка файрволла.

Файрволл - це спеціальна надбудова над ОС, яка контролює доступ додатків в Інтернет. Як правило, вся реклама та вірусні файли завантажуються з інтернету - відповідно, фаєрвол допоможе ідентифікувати шкідника і заблокувати його. Та й в цілому, фаєрвол знадобиться для запобігання зараження телефону.

Відстежуйте через журнал NoRoot Firewall програми, які виходять в інтернет і блокуйте їм доступ у міру потреби. Також в журналі можна визначити, скачували чи будь-які файли, завантажувалася чи реклама без вашого відома.

Перш за все, ми радимо встановити NoRoot Firewall. За допомогою цього додатка можна гнучко контролювати інтернет-доступ всіх встановлених додатків і успішно блокувати рекламу.

Встановити NoRoot Firewall

ВІДЕОінструкція, як позбутися від вірусу:

Видаляємо рекламні додатки

Є й інші способи відключення реклами на локскрін планшета / смартфона. Найпростіший спосіб - видалити додаток-винуватець, обчисливши його самостійно.

Як це зробити:

1. Згадайте, коли на локскрін з'явилася реклама.

2. Скачайте і встановіть програму CCleaner:

Завантажити CCleaner для Андроїд

3. Через менеджер додатків CCleaner дізнайтеся, які програми були встановлені в заданий період і видаліть їх.

4. Якщо серед додатків є також непотрібні - також деінсталюйте їх.

Примітка. Якщо ви користуєтеся безкоштовною версією Андроїд-додатки, в ньому може відображатися реклама. Це не вірус, просто розробник таким чином монетизує додаток і ви таким чином оплачуєте безкоштовну версію. Для відключення банерів потрібно придбати повну - тобто платну версію програми. Робити це чи ні - ваше право.

Універсальний спосіб: перевірка телефону антивірусом

Ще один перевірений спосіб позбутися від реклами при розблокуванні - видалити віруси. Для ОС Андроїд їх написано, чимало, і один з кращих мобільних антивірусів - Доктор Веб для Андроїд.

1. Скачайте і встановіть lite-версію Доктора Веба (вона витрачає менше пам'яті, при цьому ефективність - на рівні):

Встановити Доктор Веб

2. Запуск сканер, вказавши для пошуку всі області пам'яті мобільного пристрою.

3. Dr.Web знайде і занесе в карантин всі інфіковані файли, навіть ті, які звичайним ніяк не видаляються і маскуються як системні програми.

Найчастіше антивірусна перевірка дозволяє швидко видалити рекламу на екрані блокування, а також комплексно перевірити телефон на вірусні загрози, включаючи трояни, малварі і кейлоггери.

Найчастіше антивірусна перевірка дозволяє швидко видалити рекламу на екрані блокування, а також комплексно перевірити телефон на вірусні загрози, включаючи трояни, малварі і кейлоггери

Зробіть Hard Reset

Якщо деинсталлятори додатків, фаєрвол і антивірусний сканер не принесли результатів, залишається Hard Reset. Скидання до заводських налаштувань - ледь не найнадійніший спосіб позбутися від рекламних вірусів. При цьому він безпечний і швидкий, хоча вимагає попередньої підготовки.

Важливо! Вам необхідно зробити резервну копію даних, і тільки цього приступати до скидання.

Після Hard Reset ви отримаєте мобільний пристрій з початковим станом програмного забезпечення і пам'яті, слідчо, без вірусів. Всі призначені для користувача дані (смс, фото, контакти і т.п.), збережені в пам'яті пристрою, будуть також видалені.

Як скинути настройки на телефоні

Як зробити Hard Reset на конкретному пристрої - читайте на форумах. Ризик запороти пристрій і перетворити його в "цегла" (недієздатна стан) досить низький, якщо уважно слідувати вказівкам по прошивці від досвідчених користувачів.

"У мене не вийшло видалити рекламу на локскрін"

Якщо жоден з методів не допоміг і прибрати рекламний вірус не вийшло, продовжуйте занурюватися в проблему. Зокрема, радимо звернутися до нашого великого гайду Як прибрати рекламу на Андроїд , Задавати питання через контактну форму.

Сподіваємося, що у вас вийде очистити проблемний Android-девайс від набридливої ​​реклами і вірусів. Успіхів!

Питання - Відповіді

Було зроблено відео, але відразу видалено, але після цього стала з'являтися порно реклама на екрані, яку ніяк не можна було видалити. Я скинула настройки до заводських, але вона знову з'являлася зі словами згодна я приєднатися чи ні, а так як я її не могла прибрати, натиснула немає, і тут відповідь-спасибі ви з нами. Тепер я не знаю як це прибрати, мені надходять дзвінки з-за кордону. Що мені робити?

У мене lg g5. Постійно вискакує реклама всюди в усі додатках. Навіть в камері. Але тільки тоді коли доступ до інтернету є. Коли я натискаю на рекламу щоб відключити мене в Фейсбуці перекидає. Як прибрати рекламу з екрану?

При включенні телефону (Samsung) екран блокує реклама Тінькофф разом з нею ще реклами, важко дістатися до робочого столу. Як відключити рекламу на Самсунг?

Телефон Huawei CUSTC10D1

Зовсім недавно почала вискакувати різна реклама на весь екран кожні п'ять хвилин, це відбувається постійно і при цьому вилітає додаток, в якому я перебувала під час того, як здалася реклама. Часто, коли після реклами загляну в "недавні додатки", там віконце з цієї самої рекламою і збоку від місця, де повинна бути іконка програми, написано "Sponsor", а сама ікона - сірий коло з білою галочкою. Пробувала шукати цей "Sponsor" в додатках, але не знайшла, випробувала кілька відомих антивірусів, не вийшло, і ніякий з представлених тут антивірусів не допоміг, реклама все вилазить. Сподіваюся, ви мені допоможете з цим.

Приблизно два тижні тому почала спливати реклама від гугл плей на екрані блокування. Але не коли відкриваєш якийсь додаток, а вона спливає як тільки включається екран з інтервалом в одну хвилину іноді через секунд 30. І так постійно поки включений екран смартфона і є з'єднання з інтернетом. Якщо спливає реклама я закриваю її на хрест, або натискаю скасування закривши спливаюче вікно з рекламою. Але в обох випадках йде повернення на основний екран і вихід з поточної програми. Наприклад пишу повідомлення, або відкрито якийсь додаток, після закриття спливаючої реклами закривається поточний додаток, потрібно натиснути на кнопку диспетчера додатків вибрати останнє додаток і так весь час поки включений інтернет. Якщо що потрібно зробити з підключенням до інтернету то це нормально зробити просто неможливо.

Телефон Huawei Mat 10 Android 6.0 якщо є ідеї як це можливо зупинити буду дуже вдячний.

У цій статті (http://softdroid.net/novyy-reklamnyy-virus-v-android-pochti-nevozmozhno-udalit) говориться, що найпростіший спосіб обчислити програму, яка створює спливаючу рекламу - встановити програму, яка не допомогла ні мені , ні 90% користувачів, судячи з їх негативним відгуками і оцінками цього додатка. Дуже "простий" спосіб, так. У мене питання: чому ви не радите людям спосіб, який в сотню разів швидший і ефективніший? Чому не можна просто вийти на панель багатозадачності і ... і все! Ви побачите назву програми, яка вам заважає! Будь ласка, додайте цю інформацію на сайт.

З'явилася реклама на смартфоні Samsung багато місяців тому, але її було дуже мало, так, що майже не заметно.После поновлення андроїд 7 реклами стало в рази більше, але це врятли через це, тому що були оновлені додатки (може розробників вирішили додати рекламу). Спочатку її ще якось можна було терпіти, але потім вона стала з'являтися кожні 15-30 секунд. За допомогою програми adguard були знайдені додатки з рекламою. Їх варто видалити (вконтакте, зайцев.нет без них важкувато буде)? Але такі, наприклад, YouTube, chrome, fox hole не можна видалити, а сервіси гугл плей просить майже кожна ігра.Что тоді робити? Як визначити це вірус чи розплата за безкоштовні додатки?

Допоможіть вирішити проблему з додатком Media Service на Самсунг SG9. Як потрапила - не знаю. Пробував різні антивіруси, віддаляється на п'ять хвилин. Пробував просто зупиняти, буквально на годину. Зараз взагалі прокидається через 15-20 хвилин. Реклама просто здолала. І планшет гальмує страшно.

Касперський, аваст, супер клинер не видаляють вірус! навіть більше! вони його не знаходять! тільки доктор веб кожні п'ять хвилин лається! видалив ... але він лаявся на шкідливий код в настройках і файлі "system! говорить їх видалити ...

а аїр пуш детектор на половині як шукав, вилітає і перед очищенням пише Good news! you do not need this app at all Just press and hold on the notification for a few seconds, and your device should tell you who creating it і там 2 варіанти відповіді: (я переклав) це не працює! і варіант спасибі! я зроблю це!

а на рахунок вірусу! навіть без інтернету скачує Фейсбук лайт! (В завантаженнях і додатках перевіряв, немає) і вискакує реклама де є хрестик! і її можна закрити тикнув на робочий стіл! "

Скачав з маркету (системні оновлення) після цього реклама полізла при включенні будь-якої програми .... перечитав всі статті на даній сторінці! ніякі сканери ніякі антивіруси ніякі блокатори реклами не допомагають ... .У додатках з'явився google admob який не видаляється ... в маркеті показує що він у мене не встановлено! при всьому при тому при цьому, якщо він ховається під системними файлами як його знайти в ручну?

Андроїд збожеволів, спочатку з'являлося невелика кількість реклами "дзига, аллі" і т.д.

набридло повернув до заводських налаштувань, не допомогло знову натиснув повернення. і тут почалося, спочатку ввів дані вай фай і посипалася купа реклами, в результаті накладень однієї на іншу телефон став показувати лише чорний екран і батарейку з вай фаем вгорі. на торкання реагує, перезавантажується але все те ж саме, часом покаже пару листів реклами на пару секунд і знову чорний екран. безпечного режиму немає. що робити?)"

У мене проблема з вірусами! До мене на андроїд потрапив рекламний вірус, який викидає на весь екран рекламу! З одного боку він нешкідливий, а з іншого боку заебістий (постійно вискакує реклама)! Я скачував різні антивіруси, але не один антивирусник не знаходив вірус! Підкажіть будь ласка як знайти вірусний файл на андроїд не роблячи повернення до заводських налаштувань? Так як у мене нікуди перекинути фото і відео!

в останні місяці у мене дуже часто вискакують рекламні оголошення які не дають мені дуже часто відеоролики дивитися новини читати а то навіть буває що посеред ночі реклама зі звуком мене буде або ж інший раз так буває і посеред робочого дня.раньше такого не було нікогда.і ось ця реклама мені здорово мешает.і як від неї позбутися не знаю. допоможіть мені будь ласка з цією справою якомога швидше порадьте що мені робити в такій ситуації.

Весь час в мережі 3G з'являється реклама а потім телефон (Самсунг) гальмує, і реклама спливає частіше і встановлює ігрові програми

На Андроїд 4 з-під програми оновлення системи спливають повідомлення з рекламою із посиланням на відповідний сайт. Скидання до заводських налаштувань ні до чого не призводить. Антивіруси і Аірпуш нічого підозрілого не знаходять. Чи є рішення проблеми?

Спочатку, при включенні телефону Samsung Galaxy 8 спливало вікно з пропозицією відключити прошу оновлення ПЗ. Природно не відключалася не видаляти зараз спокою не дає реклама Far posf, та й інші лізуть.

Не знаю як боротися. Допоможіть, посилання може скиньте? Буду вдячний.

Не знаю після чого, але часто почала спливати реклама під виглядом додатки з назвою "messenger". Спливає постійно, при розблокуванні, байдуже граю я в гру або роблю ще що-небудь, допоможіть прибрати її.

На моєму телефоні Samsung Galaxy A5 (2017), SM-A520F реклама вискакує на робочий стіл. Сама включає телефон. Що робити? Допоможіть будь ласка!

Мене здолала реклама на екрані блокування. При розблокуванні екрану з'являється спонсорованих КОНТЕНТ. Практично всі запропоновані Вами способи перепробувала, жоден з антивірусів не може виявити вірус. Найближчим часом нічого не скачував і не встановлювала. Вирішила видалити всі встановлені раніше додатки, але Інстаграм не видаляється, ВЗАГАЛІ НІЯК! У мене андроїд 8.0.0. Що робити?

Реклама на екрані блокування Андроїд (як її прибрати на планшеті Samsung)

Реклама на екрані блокування телефону - що може бути більш нав'язливим і неприємним для користувача? З незрозумілих причин вона з'являється, як тільки користувач торкається до тачскріну. Видалити спливає банер не так просто, виявити винуватця серед додатків - досить складно.

Неприємніше те, що джерелом реклами може бути вірус-вимагач, який відчуває емоції власників мобільних пристроїв. Цей неприємний вірус вимагає грошей за відключення на локскрін. Якщо це не зробити,

 • на екрані будуть спливати pop-up вікна з рекламою, позбавляючи можливості користуватися мобільним гаджетом,
 • при розблокуванні екрану буде з'являтися реклама (pop-up, вікна з банером),
 • реклама буде відображатися на весь екран смартфона, планшета,
 • банери будуть показуватися в системних і встановлених користувачем додатках - наприклад, в браузері Chrome.

Ясна річ, що погоджуватися на умови шахраїв не потрібно ні за яких умов. У цьому керівництві ми допоможемо вам знайти вірус і розповімо, як прибрати рекламу в Андроїд, відключити своїми силами. Ну, або майже своїми - на допомогу приходять спеціальні блокувальники реклами.

зміст:

 1. Установка файрволла-блокувальника
 2. Пошук рекламних додатків
 3. Перевіряємо телефон антивірусом
 4. Виконуємо скидання налаштувань до заводських
 5. Що робити, якщо нічого не допомогло
 6. Відповіді на питання читачів

Встановлюємо фаєрвол - блокувальник реклами для Андроїд

Один з кращих способів блокування рекламних вірусів на телефоні - установка файрволла.

Файрволл - це спеціальна надбудова над ОС, яка контролює доступ додатків в Інтернет. Як правило, вся реклама та вірусні файли завантажуються з інтернету - відповідно, фаєрвол допоможе ідентифікувати шкідника і заблокувати його. Та й в цілому, фаєрвол знадобиться для запобігання зараження телефону.

Відстежуйте через журнал NoRoot Firewall програми, які виходять в інтернет і блокуйте їм доступ у міру потреби. Також в журналі можна визначити, скачували чи будь-які файли, завантажувалася чи реклама без вашого відома.

Перш за все, ми радимо встановити NoRoot Firewall. За допомогою цього додатка можна гнучко контролювати інтернет-доступ всіх встановлених додатків і успішно блокувати рекламу.

Встановити NoRoot Firewall

ВІДЕОінструкція, як позбутися від вірусу:

Видаляємо рекламні додатки

Є й інші способи відключення реклами на локскрін планшета / смартфона. Найпростіший спосіб - видалити додаток-винуватець, обчисливши його самостійно.

Як це зробити:

1. Згадайте, коли на локскрін з'явилася реклама.

2. Скачайте і встановіть програму CCleaner:

Завантажити CCleaner для Андроїд

3. Через менеджер додатків CCleaner дізнайтеся, які програми були встановлені в заданий період і видаліть їх.

4. Якщо серед додатків є також непотрібні - також деінсталюйте їх.

Примітка. Якщо ви користуєтеся безкоштовною версією Андроїд-додатки, в ньому може відображатися реклама. Це не вірус, просто розробник таким чином монетизує додаток і ви таким чином оплачуєте безкоштовну версію. Для відключення банерів потрібно придбати повну - тобто платну версію програми. Робити це чи ні - ваше право.

Універсальний спосіб: перевірка телефону антивірусом

Ще один перевірений спосіб позбутися від реклами при розблокуванні - видалити віруси. Для ОС Андроїд їх написано, чимало, і один з кращих мобільних антивірусів - Доктор Веб для Андроїд.

1. Скачайте і встановіть lite-версію Доктора Веба (вона витрачає менше пам'яті, при цьому ефективність - на рівні):

Встановити Доктор Веб

2. Запуск сканер, вказавши для пошуку всі області пам'яті мобільного пристрою.

3. Dr.Web знайде і занесе в карантин всі інфіковані файли, навіть ті, які звичайним ніяк не видаляються і маскуються як системні програми.

Найчастіше антивірусна перевірка дозволяє швидко видалити рекламу на екрані блокування, а також комплексно перевірити телефон на вірусні загрози, включаючи трояни, малварі і кейлоггери.

Найчастіше антивірусна перевірка дозволяє швидко видалити рекламу на екрані блокування, а також комплексно перевірити телефон на вірусні загрози, включаючи трояни, малварі і кейлоггери

Зробіть Hard Reset

Якщо деинсталлятори додатків, фаєрвол і антивірусний сканер не принесли результатів, залишається Hard Reset. Скидання до заводських налаштувань - ледь не найнадійніший спосіб позбутися від рекламних вірусів. При цьому він безпечний і швидкий, хоча вимагає попередньої підготовки.

Важливо! Вам необхідно зробити резервну копію даних, і тільки цього приступати до скидання.

Після Hard Reset ви отримаєте мобільний пристрій з початковим станом програмного забезпечення і пам'яті, слідчо, без вірусів. Всі призначені для користувача дані (смс, фото, контакти і т.п.), збережені в пам'яті пристрою, будуть також видалені.

Як скинути настройки на телефоні

Як зробити Hard Reset на конкретному пристрої - читайте на форумах. Ризик запороти пристрій і перетворити його в "цегла" (недієздатна стан) досить низький, якщо уважно слідувати вказівкам по прошивці від досвідчених користувачів.

"У мене не вийшло видалити рекламу на локскрін"

Якщо жоден з методів не допоміг і прибрати рекламний вірус не вийшло, продовжуйте занурюватися в проблему. Зокрема, радимо звернутися до нашого великого гайду Як прибрати рекламу на Андроїд , Задавати питання через контактну форму.

Сподіваємося, що у вас вийде очистити проблемний Android-девайс від набридливої ​​реклами і вірусів. Успіхів!

Питання - Відповіді

Було зроблено відео, але відразу видалено, але після цього стала з'являтися порно реклама на екрані, яку ніяк не можна було видалити. Я скинула настройки до заводських, але вона знову з'являлася зі словами згодна я приєднатися чи ні, а так як я її не могла прибрати, натиснула немає, і тут відповідь-спасибі ви з нами. Тепер я не знаю як це прибрати, мені надходять дзвінки з-за кордону. Що мені робити?

У мене lg g5. Постійно вискакує реклама всюди в усі додатках. Навіть в камері. Але тільки тоді коли доступ до інтернету є. Коли я натискаю на рекламу щоб відключити мене в Фейсбуці перекидає. Як прибрати рекламу з екрану?

При включенні телефону (Samsung) екран блокує реклама Тінькофф разом з нею ще реклами, важко дістатися до робочого столу. Як відключити рекламу на Самсунг?

Телефон Huawei CUSTC10D1

Зовсім недавно почала вискакувати різна реклама на весь екран кожні п'ять хвилин, це відбувається постійно і при цьому вилітає додаток, в якому я перебувала під час того, як здалася реклама. Часто, коли після реклами загляну в "недавні додатки", там віконце з цієї самої рекламою і збоку від місця, де повинна бути іконка програми, написано "Sponsor", а сама ікона - сірий коло з білою галочкою. Пробувала шукати цей "Sponsor" в додатках, але не знайшла, випробувала кілька відомих антивірусів, не вийшло, і ніякий з представлених тут антивірусів не допоміг, реклама все вилазить. Сподіваюся, ви мені допоможете з цим.

Приблизно два тижні тому почала спливати реклама від гугл плей на екрані блокування. Але не коли відкриваєш якийсь додаток, а вона спливає як тільки включається екран з інтервалом в одну хвилину іноді через секунд 30. І так постійно поки включений екран смартфона і є з'єднання з інтернетом. Якщо спливає реклама я закриваю її на хрест, або натискаю скасування закривши спливаюче вікно з рекламою. Але в обох випадках йде повернення на основний екран і вихід з поточної програми. Наприклад пишу повідомлення, або відкрито якийсь додаток, після закриття спливаючої реклами закривається поточний додаток, потрібно натиснути на кнопку диспетчера додатків вибрати останнє додаток і так весь час поки включений інтернет. Якщо що потрібно зробити з підключенням до інтернету то це нормально зробити просто неможливо.

Телефон Huawei Mat 10 Android 6.0 якщо є ідеї як це можливо зупинити буду дуже вдячний.

У цій статті (http://softdroid.net/novyy-reklamnyy-virus-v-android-pochti-nevozmozhno-udalit) говориться, що найпростіший спосіб обчислити програму, яка створює спливаючу рекламу - встановити програму, яка не допомогла ні мені , ні 90% користувачів, судячи з їх негативним відгуками і оцінками цього додатка. Дуже "простий" спосіб, так. У мене питання: чому ви не радите людям спосіб, який в сотню разів швидший і ефективніший? Чому не можна просто вийти на панель багатозадачності і ... і все! Ви побачите назву програми, яка вам заважає! Будь ласка, додайте цю інформацію на сайт.

З'явилася реклама на смартфоні Samsung багато місяців тому, але її було дуже мало, так, що майже не заметно.После поновлення андроїд 7 реклами стало в рази більше, але це врятли через це, тому що були оновлені додатки (може розробників вирішили додати рекламу). Спочатку її ще якось можна було терпіти, але потім вона стала з'являтися кожні 15-30 секунд. За допомогою програми adguard були знайдені додатки з рекламою. Їх варто видалити (вконтакте, зайцев.нет без них важкувато буде)? Але такі, наприклад, YouTube, chrome, fox hole не можна видалити, а сервіси гугл плей просить майже кожна ігра.Что тоді робити? Як визначити це вірус чи розплата за безкоштовні додатки?

Допоможіть вирішити проблему з додатком Media Service на Самсунг SG9. Як потрапила - не знаю. Пробував різні антивіруси, віддаляється на п'ять хвилин. Пробував просто зупиняти, буквально на годину. Зараз взагалі прокидається через 15-20 хвилин. Реклама просто здолала. І планшет гальмує страшно.

Касперський, аваст, супер клинер не видаляють вірус! навіть більше! вони його не знаходять! тільки доктор веб кожні п'ять хвилин лається! видалив ... але він лаявся на шкідливий код в настройках і файлі "system! говорить їх видалити ...

а аїр пуш детектор на половині як шукав, вилітає і перед очищенням пише Good news! you do not need this app at all Just press and hold on the notification for a few seconds, and your device should tell you who creating it і там 2 варіанти відповіді: (я переклав) це не працює! і варіант спасибі! я зроблю це!

а на рахунок вірусу! навіть без інтернету скачує Фейсбук лайт! (В завантаженнях і додатках перевіряв, немає) і вискакує реклама де є хрестик! і її можна закрити тикнув на робочий стіл! "

Скачав з маркету (системні оновлення) після цього реклама полізла при включенні будь-якої програми .... перечитав всі статті на даній сторінці! ніякі сканери ніякі антивіруси ніякі блокатори реклами не допомагають ... .У додатках з'явився google admob який не видаляється ... в маркеті показує що він у мене не встановлено! при всьому при тому при цьому, якщо він ховається під системними файлами як його знайти в ручну?

Андроїд збожеволів, спочатку з'являлося невелика кількість реклами "дзига, аллі" і т.д.

набридло повернув до заводських налаштувань, не допомогло знову натиснув повернення. і тут почалося, спочатку ввів дані вай фай і посипалася купа реклами, в результаті накладень однієї на іншу телефон став показувати лише чорний екран і батарейку з вай фаем вгорі. на торкання реагує, перезавантажується але все те ж саме, часом покаже пару листів реклами на пару секунд і знову чорний екран. безпечного режиму немає. що робити?)"

У мене проблема з вірусами! До мене на андроїд потрапив рекламний вірус, який викидає на весь екран рекламу! З одного боку він нешкідливий, а з іншого боку заебістий (постійно вискакує реклама)! Я скачував різні антивіруси, але не один антивирусник не знаходив вірус! Підкажіть будь ласка як знайти вірусний файл на андроїд не роблячи повернення до заводських налаштувань? Так як у мене нікуди перекинути фото і відео!

в останні місяці у мене дуже часто вискакують рекламні оголошення які не дають мені дуже часто відеоролики дивитися новини читати а то навіть буває що посеред ночі реклама зі звуком мене буде або ж інший раз так буває і посеред робочого дня.раньше такого не було нікогда.і ось ця реклама мені здорово мешает.і як від неї позбутися не знаю. допоможіть мені будь ласка з цією справою якомога швидше порадьте що мені робити в такій ситуації.

Весь час в мережі 3G з'являється реклама а потім телефон (Самсунг) гальмує, і реклама спливає частіше і встановлює ігрові програми

На Андроїд 4 з-під програми оновлення системи спливають повідомлення з рекламою із посиланням на відповідний сайт. Скидання до заводських налаштувань ні до чого не призводить. Антивіруси і Аірпуш нічого підозрілого не знаходять. Чи є рішення проблеми?

Спочатку, при включенні телефону Samsung Galaxy 8 спливало вікно з пропозицією відключити прошу оновлення ПЗ. Природно не відключалася не видаляти зараз спокою не дає реклама Far posf, та й інші лізуть.

Не знаю як боротися. Допоможіть, посилання може скиньте? Буду вдячний.

Не знаю після чого, але часто почала спливати реклама під виглядом додатки з назвою "messenger". Спливає постійно, при розблокуванні, байдуже граю я в гру або роблю ще що-небудь, допоможіть прибрати її.

На моєму телефоні Samsung Galaxy A5 (2017), SM-A520F реклама вискакує на робочий стіл. Сама включає телефон. Що робити? Допоможіть будь ласка!

Мене здолала реклама на екрані блокування. При розблокуванні екрану з'являється спонсорованих КОНТЕНТ. Практично всі запропоновані Вами способи перепробувала, жоден з антивірусів не може виявити вірус. Найближчим часом нічого не скачував і не встановлювала. Вирішила видалити всі встановлені раніше додатки, але Інстаграм не видаляється, ВЗАГАЛІ НІЯК! У мене андроїд 8.0.0. Що робити?

Реклама на екрані блокування Андроїд (як її прибрати на планшеті Samsung)

Реклама на екрані блокування телефону - що може бути більш нав'язливим і неприємним для користувача? З незрозумілих причин вона з'являється, як тільки користувач торкається до тачскріну. Видалити спливає банер не так просто, виявити винуватця серед додатків - досить складно.

Неприємніше те, що джерелом реклами може бути вірус-вимагач, який відчуває емоції власників мобільних пристроїв. Цей неприємний вірус вимагає грошей за відключення на локскрін. Якщо це не зробити,

 • на екрані будуть спливати pop-up вікна з рекламою, позбавляючи можливості користуватися мобільним гаджетом,
 • при розблокуванні екрану буде з'являтися реклама (pop-up, вікна з банером),
 • реклама буде відображатися на весь екран смартфона, планшета,
 • банери будуть показуватися в системних і встановлених користувачем додатках - наприклад, в браузері Chrome.

Ясна річ, що погоджуватися на умови шахраїв не потрібно ні за яких умов. У цьому керівництві ми допоможемо вам знайти вірус і розповімо, як прибрати рекламу в Андроїд, відключити своїми силами. Ну, або майже своїми - на допомогу приходять спеціальні блокувальники реклами.

зміст:

 1. Установка файрволла-блокувальника
 2. Пошук рекламних додатків
 3. Перевіряємо телефон антивірусом
 4. Виконуємо скидання налаштувань до заводських
 5. Що робити, якщо нічого не допомогло
 6. Відповіді на питання читачів

Встановлюємо фаєрвол - блокувальник реклами для Андроїд

Один з кращих способів блокування рекламних вірусів на телефоні - установка файрволла.

Файрволл - це спеціальна надбудова над ОС, яка контролює доступ додатків в Інтернет. Як правило, вся реклама та вірусні файли завантажуються з інтернету - відповідно, фаєрвол допоможе ідентифікувати шкідника і заблокувати його. Та й в цілому, фаєрвол знадобиться для запобігання зараження телефону.

Відстежуйте через журнал NoRoot Firewall програми, які виходять в інтернет і блокуйте їм доступ у міру потреби. Також в журналі можна визначити, скачували чи будь-які файли, завантажувалася чи реклама без вашого відома.

Перш за все, ми радимо встановити NoRoot Firewall. За допомогою цього додатка можна гнучко контролювати інтернет-доступ всіх встановлених додатків і успішно блокувати рекламу.

Встановити NoRoot Firewall

ВІДЕОінструкція, як позбутися від вірусу:

Видаляємо рекламні додатки

Є й інші способи відключення реклами на локскрін планшета / смартфона. Найпростіший спосіб - видалити додаток-винуватець, обчисливши його самостійно.

Як це зробити:

1. Згадайте, коли на локскрін з'явилася реклама.

2. Скачайте і встановіть програму CCleaner:

Завантажити CCleaner для Андроїд

3. Через менеджер додатків CCleaner дізнайтеся, які програми були встановлені в заданий період і видаліть їх.

4. Якщо серед додатків є також непотрібні - також деінсталюйте їх.

Примітка. Якщо ви користуєтеся безкоштовною версією Андроїд-додатки, в ньому може відображатися реклама. Це не вірус, просто розробник таким чином монетизує додаток і ви таким чином оплачуєте безкоштовну версію. Для відключення банерів потрібно придбати повну - тобто платну версію програми. Робити це чи ні - ваше право.

Універсальний спосіб: перевірка телефону антивірусом

Ще один перевірений спосіб позбутися від реклами при розблокуванні - видалити віруси. Для ОС Андроїд їх написано, чимало, і один з кращих мобільних антивірусів - Доктор Веб для Андроїд.

1. Скачайте і встановіть lite-версію Доктора Веба (вона витрачає менше пам'яті, при цьому ефективність - на рівні):

Встановити Доктор Веб

2. Запуск сканер, вказавши для пошуку всі області пам'яті мобільного пристрою.

3. Dr.Web знайде і занесе в карантин всі інфіковані файли, навіть ті, які звичайним ніяк не видаляються і маскуються як системні програми.

Найчастіше антивірусна перевірка дозволяє швидко видалити рекламу на екрані блокування, а також комплексно перевірити телефон на вірусні загрози, включаючи трояни, малварі і кейлоггери.

Найчастіше антивірусна перевірка дозволяє швидко видалити рекламу на екрані блокування, а також комплексно перевірити телефон на вірусні загрози, включаючи трояни, малварі і кейлоггери

Зробіть Hard Reset

Якщо деинсталлятори додатків, фаєрвол і антивірусний сканер не принесли результатів, залишається Hard Reset. Скидання до заводських налаштувань - ледь не найнадійніший спосіб позбутися від рекламних вірусів. При цьому він безпечний і швидкий, хоча вимагає попередньої підготовки.

Важливо! Вам необхідно зробити резервну копію даних, і тільки цього приступати до скидання.

Після Hard Reset ви отримаєте мобільний пристрій з початковим станом програмного забезпечення і пам'яті, слідчо, без вірусів. Всі призначені для користувача дані (смс, фото, контакти і т.п.), збережені в пам'яті пристрою, будуть також видалені.

Як скинути настройки на телефоні

Як зробити Hard Reset на конкретному пристрої - читайте на форумах. Ризик запороти пристрій і перетворити його в "цегла" (недієздатна стан) досить низький, якщо уважно слідувати вказівкам по прошивці від досвідчених користувачів.

"У мене не вийшло видалити рекламу на локскрін"

Якщо жоден з методів не допоміг і прибрати рекламний вірус не вийшло, продовжуйте занурюватися в проблему. Зокрема, радимо звернутися до нашого великого гайду Як прибрати рекламу на Андроїд , Задавати питання через контактну форму.

Сподіваємося, що у вас вийде очистити проблемний Android-девайс від набридливої ​​реклами і вірусів. Успіхів!

Питання - Відповіді

Було зроблено відео, але відразу видалено, але після цього стала з'являтися порно реклама на екрані, яку ніяк не можна було видалити. Я скинула настройки до заводських, але вона знову з'являлася зі словами згодна я приєднатися чи ні, а так як я її не могла прибрати, натиснула немає, і тут відповідь-спасибі ви з нами. Тепер я не знаю як це прибрати, мені надходять дзвінки з-за кордону. Що мені робити?

У мене lg g5. Постійно вискакує реклама всюди в усі додатках. Навіть в камері. Але тільки тоді коли доступ до інтернету є. Коли я натискаю на рекламу щоб відключити мене в Фейсбуці перекидає. Як прибрати рекламу з екрану?

При включенні телефону (Samsung) екран блокує реклама Тінькофф разом з нею ще реклами, важко дістатися до робочого столу. Як відключити рекламу на Самсунг?

Телефон Huawei CUSTC10D1

Зовсім недавно почала вискакувати різна реклама на весь екран кожні п'ять хвилин, це відбувається постійно і при цьому вилітає додаток, в якому я перебувала під час того, як здалася реклама. Часто, коли після реклами загляну в "недавні додатки", там віконце з цієї самої рекламою і збоку від місця, де повинна бути іконка програми, написано "Sponsor", а сама ікона - сірий коло з білою галочкою. Пробувала шукати цей "Sponsor" в додатках, але не знайшла, випробувала кілька відомих антивірусів, не вийшло, і ніякий з представлених тут антивірусів не допоміг, реклама все вилазить. Сподіваюся, ви мені допоможете з цим.

Приблизно два тижні тому почала спливати реклама від гугл плей на екрані блокування. Але не коли відкриваєш якийсь додаток, а вона спливає як тільки включається екран з інтервалом в одну хвилину іноді через секунд 30. І так постійно поки включений екран смартфона і є з'єднання з інтернетом. Якщо спливає реклама я закриваю її на хрест, або натискаю скасування закривши спливаюче вікно з рекламою. Але в обох випадках йде повернення на основний екран і вихід з поточної програми. Наприклад пишу повідомлення, або відкрито якийсь додаток, після закриття спливаючої реклами закривається поточний додаток, потрібно натиснути на кнопку диспетчера додатків вибрати останнє додаток і так весь час поки включений інтернет. Якщо що потрібно зробити з підключенням до інтернету то це нормально зробити просто неможливо.

Телефон Huawei Mat 10 Android 6.0 якщо є ідеї як це можливо зупинити буду дуже вдячний.

У цій статті (http://softdroid.net/novyy-reklamnyy-virus-v-android-pochti-nevozmozhno-udalit) говориться, що найпростіший спосіб обчислити програму, яка створює спливаючу рекламу - встановити програму, яка не допомогла ні мені , ні 90% користувачів, судячи з їх негативним відгуками і оцінками цього додатка. Дуже "простий" спосіб, так. У мене питання: чому ви не радите людям спосіб, який в сотню разів швидший і ефективніший? Чому не можна просто вийти на панель багатозадачності і ... і все! Ви побачите назву програми, яка вам заважає! Будь ласка, додайте цю інформацію на сайт.

З'явилася реклама на смартфоні Samsung багато місяців тому, але її було дуже мало, так, що майже не заметно.После поновлення андроїд 7 реклами стало в рази більше, але це врятли через це, тому що були оновлені додатки (може розробників вирішили додати рекламу). Спочатку її ще якось можна було терпіти, але потім вона стала з'являтися кожні 15-30 секунд. За допомогою програми adguard були знайдені додатки з рекламою. Їх варто видалити (вконтакте, зайцев.нет без них важкувато буде)? Але такі, наприклад, YouTube, chrome, fox hole не можна видалити, а сервіси гугл плей просить майже кожна ігра.Что тоді робити? Як визначити це вірус чи розплата за безкоштовні додатки?

Допоможіть вирішити проблему з додатком Media Service на Самсунг SG9. Як потрапила - не знаю. Пробував різні антивіруси, віддаляється на п'ять хвилин. Пробував просто зупиняти, буквально на годину. Зараз взагалі прокидається через 15-20 хвилин. Реклама просто здолала. І планшет гальмує страшно.

Касперський, аваст, супер клинер не видаляють вірус! навіть більше! вони його не знаходять! тільки доктор веб кожні п'ять хвилин лається! видалив ... але він лаявся на шкідливий код в настройках і файлі "system! говорить їх видалити ...

а аїр пуш детектор на половині як шукав, вилітає і перед очищенням пише Good news! you do not need this app at all Just press and hold on the notification for a few seconds, and your device should tell you who creating it і там 2 варіанти відповіді: (я переклав) це не працює! і варіант спасибі! я зроблю це!

а на рахунок вірусу! навіть без інтернету скачує Фейсбук лайт! (В завантаженнях і додатках перевіряв, немає) і вискакує реклама де є хрестик! і її можна закрити тикнув на робочий стіл! "

Скачав з маркету (системні оновлення) після цього реклама полізла при включенні будь-якої програми .... перечитав всі статті на даній сторінці! ніякі сканери ніякі антивіруси ніякі блокатори реклами не допомагають ... .У додатках з'явився google admob який не видаляється ... в маркеті показує що він у мене не встановлено! при всьому при тому при цьому, якщо він ховається під системними файлами як його знайти в ручну?

Андроїд збожеволів, спочатку з'являлося невелика кількість реклами "дзига, аллі" і т.д.

набридло повернув до заводських налаштувань, не допомогло знову натиснув повернення. і тут почалося, спочатку ввів дані вай фай і посипалася купа реклами, в результаті накладень однієї на іншу телефон став показувати лише чорний екран і батарейку з вай фаем вгорі. на торкання реагує, перезавантажується але все те ж саме, часом покаже пару листів реклами на пару секунд і знову чорний екран. безпечного режиму немає. що робити?)"

У мене проблема з вірусами! До мене на андроїд потрапив рекламний вірус, який викидає на весь екран рекламу! З одного боку він нешкідливий, а з іншого боку заебістий (постійно вискакує реклама)! Я скачував різні антивіруси, але не один антивирусник не знаходив вірус! Підкажіть будь ласка як знайти вірусний файл на андроїд не роблячи повернення до заводських налаштувань? Так як у мене нікуди перекинути фото і відео!

в останні місяці у мене дуже часто вискакують рекламні оголошення які не дають мені дуже часто відеоролики дивитися новини читати а то навіть буває що посеред ночі реклама зі звуком мене буде або ж інший раз так буває і посеред робочого дня.раньше такого не було нікогда.і ось ця реклама мені здорово мешает.і як від неї позбутися не знаю. допоможіть мені будь ласка з цією справою якомога швидше порадьте що мені робити в такій ситуації.

Весь час в мережі 3G з'являється реклама а потім телефон (Самсунг) гальмує, і реклама спливає частіше і встановлює ігрові програми

На Андроїд 4 з-під програми оновлення системи спливають повідомлення з рекламою із посиланням на відповідний сайт. Скидання до заводських налаштувань ні до чого не призводить. Антивіруси і Аірпуш нічого підозрілого не знаходять. Чи є рішення проблеми?

Спочатку, при включенні телефону Samsung Galaxy 8 спливало вікно з пропозицією відключити прошу оновлення ПЗ. Природно не відключалася не видаляти зараз спокою не дає реклама Far posf, та й інші лізуть.

Не знаю як боротися. Допоможіть, посилання може скиньте? Буду вдячний.

Не знаю після чого, але часто почала спливати реклама під виглядом додатки з назвою "messenger". Спливає постійно, при розблокуванні, байдуже граю я в гру або роблю ще що-небудь, допоможіть прибрати її.

На моєму телефоні Samsung Galaxy A5 (2017), SM-A520F реклама вискакує на робочий стіл. Сама включає телефон. Що робити? Допоможіть будь ласка!

Мене здолала реклама на екрані блокування. При розблокуванні екрану з'являється спонсорованих КОНТЕНТ. Практично всі запропоновані Вами способи перепробувала, жоден з антивірусів не може виявити вірус. Найближчим часом нічого не скачував і не встановлювала. Вирішила видалити всі встановлені раніше додатки, але Інстаграм не видаляється, ВЗАГАЛІ НІЯК! У мене андроїд 8.0.0. Що робити?

Що мені робити?
Як прибрати рекламу з екрану?
Як відключити рекламу на Самсунг?
У мене питання: чому ви не радите людям спосіб, який в сотню разів швидший і ефективніший?
Їх варто видалити (вконтакте, зайцев.нет без них важкувато буде)?
Что тоді робити?
Як визначити це вірус чи розплата за безкоштовні додатки?
? при всьому при тому при цьому, якщо він ховається під системними файлами як його знайти в ручну?
О робити?
Підкажіть будь ласка як знайти вірусний файл на андроїд не роблячи повернення до заводських налаштувань?