Донецкий техникум промышленной автоматики

Рейтинг російських міст: Єкатеринбург знову серед кращих

5 грудня 2017 13:00 5 грудня 2017 13:00   Журнал «Русский репортер» вперше за три роки опублікував рейтинг російських міст, заснований на двох різних дослідженнях: вивченні соціально-економічної обстановки в мегаполісах і ставлення громадян до свого місця проживання

Журнал «Русский репортер» вперше за три роки опублікував рейтинг російських міст, заснований на двох різних дослідженнях: вивченні соціально-економічної обстановки в мегаполісах і ставлення громадян до свого місця проживання.

Для цього рейтингу фахівці скрупульозно збирали статистичний матеріал по двадцять одному великому місту і потім цей рейтинг зіставили з опитуванням жителів, повідомляє expert.ru. Автори впевнені, що місто роблять містом не тільки інфраструктури, але і самі городяни.

Таким чином, Єкатеринбург за рівнем народної любові поділив 6-7-е місця з Ростовом-на-Дону, а розвинений оборот роздрібної торгівлі і високі середні зарплати дозволили столиці Уралу зайняти 4-е місце в соціально-економічному рейтингу.

Експерти також особливо відзначають, що Єкатеринбург може похвалитися хорошими середніми зарплатами; це безумовний лідер за таким показником, як оборот роздрібної торгівлі: тут він серйозно випереджає Краснодар і Тюмень.

Автори рейтингу повідомляють, що жителі міста дуже високо цінують свою культуру. «

Місто сучасний, модернізаційного типу. По крайней мере, так його хочуть представити », - розповідає заступник директора напряму« Муніципальне економічний розвиток »Фонду« Інститут економіки міста »Роман Попов.

Місто відкритий до всього нового. Мером тут в 2013 році городяни обрали Євгена Ройзмана, людини рішучої і неоднозначного, що не боїться конфліктувати з центральною владою. У 2008 році в рейтингу міст Єкатеринбург був першим і за статистикою, і в цілому, але після кризи уральські промислові центри в рейтингу поступилися місцем містах півдня.

Фото Юрія ЛомакінаКлючові слова: єкатеринбург , рейтинг

Матеріали по темі