Донецкий техникум промышленной автоматики

Реєстрація в Друг Навколо безкоштовно, додаток для спілкування.

  1. Завантажити Друг Навколо для Андроїд

В програмі Друг навколо надає вам прекрасну можливість спілкуватися з людьми з різних міст і країн, при цьому, не вимагаючи з вас ніяких грошей. Також в ньому відсутня нагромадження функцій, тому ви не заплутаєтеся і завжди з легкістю зможете управляти своїми контактами або діалогами.

А якщо ви дозволите блютуз, то зможете побачити тих, хто користується додатком в радіусі двадцяти метрів.

У Друг Навколо безкоштовна реєстрація, тому завантажуйте додаток і приступайте до створення вашого облікового запису.

У Друг Навколо безкоштовна реєстрація, тому   завантажуйте додаток   і приступайте до створення вашого облікового запису

У віконці реєстрації першим, що ви побачите, буде рядок «Нік». Можете написати ваше справжнє ім'я, а можете сховатися під красивим псевдонімом, який буде відображати вашу індивідуальність. В крайньому випадку, в інтернеті є безліч сайтів, які займаються генерацією ників.

Далі вам буде необхідно вказати свій «пол«. Тут, звичайно ж, все просто. Наступна рядок пропонує вказати «дату народження - число, місяць і рік«. Після цього буде потрібно вказати «місто«, в якому ви проживаєте.

Якщо ви хочете знайти друзів-земляків, то обов'язково в цьому полі виберіть те місто, в якому ви дійсно проживаєте на даний момент.

Завершальний штрих - «вказівку вашого номера телефону«, на який через пару хвилин прийде СМС з паролем від вашої сторінки. До речі, в Друг Навколо реєстрація на телефон також безкоштовна!

Отримавши повідомлення, вводите у вікні програми логін, тобто, номер телефону, і згенерований системою пароль. Готово! Тепер, Ви зареєструвалися в соціальній мережі Друг Навколо і у Вас є свій аккаунт в додатку Друг Навколо, ви можете знайомитися і веселитися!

Завантажити Друг Навколо для Андроїд

Завантажити Друг Навколо для комп'ютера

Завантажити Друг Навколо для iPhone