Донецкий техникум промышленной автоматики

Реєстрація пошти майл - як відкрити поштову скриньку безкоштовно

 1. Реєстрація поштової скриньки на Mail.ru
 2. Як вибрати ім'я поштової скриньки (поштова адреса)
 3. Як підібрати надійний пароль для поштової скриньки
 4. Вводимо номер свого мобільного телефону
 5. Як зареєструвати поштову скриньку без мобільного телефону?
 6. Налаштування свого нового поштового ящика на майл ру в 3 кроки
 7. Реєстрація пошти майл - відеоурок по реєстрації та налаштування поштової скриньки

Електронна пошта, в наш час, потрібна скрізь: записатися до лікаря, купити квитки через інтернет, зареєструватися в соцмережах. Тому я розповім, як швидко і безкоштовно створити новий поштовий ящик на Mail.ru

Реєстрація поштової скриньки на Mail.ru

Для реєстрації заходите на сайт mail.ru (введіть в адресний рядок браузера). Відкриється сторінка, на якій в лівому верхньому кутку буде спеціальна форма.

Відкриється сторінка, на якій в лівому верхньому кутку буде спеціальна форма

Початок реєстрації в пошті майл ру

Натискаєте посилання "Реєстрація нового ящика".

Реєстрація нового поштової скриньки на mail.ru

Відкривається сторінка Реєстрація. Нічого складного в заповненні реєстраційної анкети немає. Ім'я 1, прізвище 2, дата народження 3, обов'язкові до заповнення, але ніхто перевіряти не буде, чесно ви написали, чи ні. Ваш пол вибираєте шляхом перемикання кнопки 4.

Як вибрати ім'я поштової скриньки (поштова адреса)

У рядку Бажаний поштову адресу 5, з'являться варіанти назв електронної пошти, складені автоматично, з урахуванням вашого імені, прізвища, дати народження. Ви можете вибрати із запропонованого списку, а, можете самі підібрати гарна назва.

Ім'я повинно бути з 4-31 символів. Крім латинських (англійських) букв можна використовувати цифри, знаки підкреслення (_), точку, або дефіс (-), але починатися назву поштової скриньки з цих знаків не може. Приготуйтеся до того, що просте ім'я, яке ви хочете використовувати, вже зайнято і Ви отримаєте відповідь, що "Ящик з таким ім'ям вже існує".

Ім'я поштової скриньки ви можете вибирати в чотирьох доменах: mail.ru, inbox.ru, list.ru, bk.ru. Ваша електронна пошта, в залежності від цього, може виглядати так: [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]

Якщо в одному домені красиве ім'я зайнято, то, перевірте в інших доменах. Для цього, натисніть на домен, який видно у віконці 6, (в моєму прикладі - bk.ru), відкриється список з чотирьох доменів, і, ви зі списку вибираєте той, який вам подобається. Коли завершите вибір назви поштової скриньки - починайте вводити пароля.

Як підібрати надійний пароль для поштової скриньки

Якщо Ви збираєтеся використовувати e-mail довго і для серйозних цілей, то і пароль 7 повинен бути надійний. Російські літери не допускаються. І, хоча ми любимо використовувати осмислені слова, краще цього не робити. Якщо Ваш пароль зламають, Ви не тільки втратите листи, але Вам ще буде проблематично повернути свою поштову скриньку.

Він має містити, щонайменше, з 6 знаків, але, він не повинен складатися з одних чисел. У ньому мають бути присутні англійські букви, цифри, а також символи (наприклад: $,%, #). Букви потрібно використовувати, як малі, так і великі. У міру набору, праворуч від пароля будуть змінюватися підказки: ненадійний пароль, середній пароль, надійний пароль. Зробіть, щоб пароль був надійним - тоді можна спати спокійно!

Щоб переконатися, що пароль ви ввели правильно, в наступне поле 8 вводите той же пароль, ще раз. Після цього відразу ж запишіть ім'я електронної поштової скриньки і пароль в записну книжку, поки не забули!

Вводимо номер свого мобільного телефону

Поле Телефон 9 потрібно заповнити на випадок, якщо Ви забудете пароль і не зможете потрапити в свою поштову скриньку. Передбачте таку неприємність!

Для цього, виберіть зі списку свою країну, і введіть номер мобільного телефону. Протягом хвилини Вам прийде повідомлення з кодом підтвердження.

Ввводім код підтвердження

Введіть Код, що прийшов по SMS у відповідне поле і натисніть кнопку Продовжити.

Як зареєструвати поштову скриньку без мобільного телефону?

Якщо ж ви не хочете вказувати номер мобільного телефону - тоді натискаєте посилання У мене немає мобільного телефону 10. Відкриється додаткове поле. У це поле вписуєте додатковий e-mail, якщо він у Вас є, і натискаєте кнопку Продовжити. . В принципі, ви можете нічого не вказувати, але майте на увазі, що в разі злому пароля, або його втрати, вам буде складно повернути свою поштову скриньку.

Коли, ви реєструєте пошту без номера телефону, то з'явиться вікно, в яке потрібно ввести код з картинки. Я, для таких випадків, тримаю лупу під рукою. І, все одно, доводиться 2-3 рази натискати посилання Не бачу код, щоб оновилася картинка на більш розбірливий!

Реєстрація без мобільного телефону

Ввели код? Тепер натискаєте кнопку Продовжити, і Ви опинитеся в своєму новому поштовій скриньці. Там Вас чекатиме 3 листи від Команди Mail.ru з поздоровленням і рекомендаціями по роботі з електронною поштою.

Хоча ні! Ви будете бачити вміст свого нового поштового ящика, але перед ним з'явиться вікно настройки.

Налаштування свого нового поштового ящика на майл ру в 3 кроки

Отже, показую, як швидко завершити настройку пошти.

Отже, показую, як швидко завершити настройку пошти

Крок 1. Завантаження фото і створення підпису

На першому кроці з'явиться вікно, за допомогою якого ви можете завантажити свою фотографію і створити підпис, яка буде вставлятися в кожне відправляється лист. Після цих дій натискаєте кнопку Зберегти. Втім, якщо фотографії під рукою у вас немає, а з підписом ви ще не визначилися - то, тисніть на кнопку Підтвердити, і ви опинитеся на наступному кроці.

Крок 2. Вибір теми для поштової скриньки

На другому кроці потрібно вибрати тему, яка буде прикрашати поштову скриньку під час вашої роботи з листами. Вибравши вподобану тему, тисніть кнопку Зберегти. Можете натиснути кнопку Пропустити - тоді залишиться Класична тема. Як бачу, у більшості користувачів, саме вона і залишається.

Крок 3. Встановіть мобільний додаток майл ру

На третьому кроці пропонується встановити мобільний додаток від Mail.ru. Якщо ви входите на смартфоні, то відразу можете натиснути кнопку App Store або Google play (в залежності від моделі вашого смартфона) і встановити додаток на свій телефон.

Якщо ж, ви створюєте поштову скриньку на ПК, або ноутбуці, то - нічого страшного! Як тільки у вас з'явиться смартфон - ви зможете встановити додаток від майл ру і, за допомогою логіна і пароля зв'язати свою електронну пошту з цим додатком.

А тепер натискаєте кнопку Закінчити, і ви опинитеся в своєму новому поштовій скриньці. Пишіть і надсилайте свої листи, отримуйте і перечитуйте листи від друзів!

Реєстрація пошти майл - відеоурок по реєстрації та налаштування поштової скриньки

У відеоуроці показано, як зареєструвати собі e-mail на популярному сервері пошти Майл ру, Відео 2017 роки від Віртуальної комп'ютерної Академії

Зміст видеоурока:

 1. Знаходимо сторінку реєстрації в Майлі
 2. Як вибрати назву електронної адреси?
 3. Вводимо надійний пароль!
 4. Отримуємо по СМС код підтвердження.
 5. Заходимо в свою поштову скриньку.

Схожі сторінки:

Як зареєструвати поштову скриньку без мобільного телефону?