Донецкий техникум промышленной автоматики

Разом вигідніше: "Київстар" об'єднує тарифи на мобільний зв'язок, телебачення та Інтернет

Після підбору оптимального тарифу " Всі разом "Вам потрібно буде лише раз на 30 днів поповнювати мобільний рахунок: з нього і буде списуватися фіксована сума оплати за всі послуги.

Економте 155 грн / міс. (телефон, інтернет і домашнє ТБ)

Найвигіднішу пропозицію в рамках послуги "Все разом" дозволяє абонентам "Київстар" економити 155 грн щомісяця. При цьому вартість преміального пакету складе всього 259 грн / міс. замість 414 грн / міс. (Сумарна плата за умови роздільної оплати послуг). У пакет включені:

Мобільний тариф "Онлайн Екстра". Вільне спілкування в мережі, 300 хвилин дзвінків абонентам інших операторів, 6 Гб швидкісного мобільного інтернету 3G, безлімітний доступ до соціальних мереж, онлайн-бібліотекам, музики та відео з інтернету (18 онлайн-сервісів). Номінальна ціна тарифу - 175 грн / міс.

106 ефірних і кабельних телеканалів в цифровому і HD-якості в рамках послуги "Домашнє ТБ". Номінальна ціна - 99 грн / міс.

Безлімітний домашній інтернет (100 Мбіт / сек.) Номінальна ціна - 40 грн / міс.

Економте 100 грн / міс. (телефон, інтернет і домашнє ТБ)

Якщо ви хочете підключити інтернет на максимальній швидкості, але не бажаєте переплачувати за зайві гігабайти мобільного 3G і велика кількість телевізійних каналів, рекомендуємо звернути увагу на більш доступний пакет "Все разом". Замовивши існують такі послуги відразу, ви зможете платити за них всього 209 грн / міс. замість 309 грн / міс .:

Мобільний тариф "Онлайн +". Безкоштовне спілкування з абонентами Kyivstar, 100 хвилин на інші мережі, 4 Гб 3G-інтернету, вільний доступ до соцмереж, онлайн-музиці і онлайн-бібліотекам (15 сервісів). Номінальна ціна - 100 грн / міс.

79 телеканалів у цифровій якості в рамках послуги "Домашнє ТБ". Номінальна ціна - 59 грн / міс.

Безлімітний домашній інтернет (100 Мбіт / с). Номінальна ціна - 140 грн / міс.

Економте 50 грн / міс. (телефон та інтернет)

Цікава пропозиція є також для абонентів, які звикли обходитися без телебачення. Вони зможуть щомісяця економити на мобільному зв'язку і інтернеті, сплачуючи лише 120 грн за пакет послуг замість 170 грн. У пакет включені:

Мобільний тариф "Онлайн". Безлімітні дзвінки всередині мережі, 60 бонусних хвилин на номери інших мереж, 1 Гб 3G, нетарифікований трафік в соцмережах, на сайті Wikipedia, а також в онлайн-бібліотеках MyBook і Smart-Kyivstar. Номінальна ціна - 70 грн / міс.

Безлімітний домашній інтернет (50 Мбіт / с). Номінальна ціна - 100 грн / міс.