Донецкий техникум промышленной автоматики

Рамблер ассітент: бар Рамблера тепер і для Mozilla Firefox

Рамблер інструментів для браузера Firefox Рамблер інструментів для браузера Firefox. Панель для Firefox є другою розробкою компанії після «Асистента» для браузера Internet Explore.
Основні функції «Рамблер - Асистента» для Firefox повторюють «Асистент» для Internet Explorer. Тобто це функція доступу до пошукової системи. За допомогою панелі інструментів користувачі можуть шукати по всьому інтернету і рейтингу Top 100, в новинах, ілюстраціях, покупках, словниках і файлових архівах мережі. Панель дає можливість знайти і порівняти ціни на товари різних категорій в довіднику Price.Ru. У «Асистент» інтегровані інформери - автоматично оновлюються графічні елементи, що відображають повсякденну фінансову, політичну, спортивну і іншу інформацію.
З випуском панелі інструментів для браузера Firefox Рамблер відстав від Яндекса більше ніж на рік, а від Google на цілих два роки. Яндекс.Бар для другого популярного браузера з'явився 2006 року, - в липні 2005. Перші версії Яндекс.Бара і Google Toolbar для браузера Internet Explorer були випущені в 2000 році, в той час, як Рамблер дістався до панелі інструментів для IE тільки в червні 2006.
Мабуть, основними відмітними особливостями Я .Бара від «Рамблер - Асистента» є наявність у панелі інструментів Яндекса можливості додавати RSS-потік з поточної сторінки в Стрічку і рядки з даними індексу цитування поточного сайту.
Тулбар Google, як інтернаціонального пошукача, відрізняє наявність перекладача. Крім того, західний пошуковик додає в свій Toolbar різні корисні функції на кшталт сервісу по виправленню помилок або "Документи і таблиці Google".