Донецкий техникум промышленной автоматики

"Стримати агресію": в НАТО відповіли Путіну на слова про дії біля кордонів РФ і згадали Україну

цею материал Доступний по-русски

НАТО розвернуло військовий контингент в кількості 4 тис. Чоловік в східній частині альянсу, щоб стримувати можливу агресію.

Чоловік в східній частині альянсу, щоб стримувати можливу агресію

Ілюстрація / REUTERS

НАТО відповіло на заяву російського президента Володимира Путіна, який звернув увагу на дії альянсу біля кордонів Росії. Про це повідомляє Reuters з посиланням на офіційного представника НАТО Оану Лунгеску.

Виступаючи на прес-конференції за підсумками переговорів з президентом Фінляндії, Путін заявив, що НАТО збільшує кількість техніки і особового складу поблизу кордонів Росії.

Читайте також Волкер: єдиної Європи не буде без народів України і Росії

За його словами, Росія готова обговорювати польоти бойових літаків з альянсом, в той час як той відмовляє.

Лунгеску, в свою чергу, назвала дії НАТО в Східній Європі «оборонними, пропорційними та відповідними міжнародними зобов'язаннями» альянсу.

«НАТО розвернуло військовий контингент в кількості 4 тис. Чоловік в східній частині альянсу, щоб стримувати можливу агресію. Цей військовий контингент не може зрівнятися з силами, розгорнутими Росією. Навпаки, у Росії є війська в Україні, Грузії та Молдові проти волі їхніх урядів », - зазначила вона.

Це також суперечило твердженню Путіна про те, що західний військовий альянс відмовляється обговорювати правила військових польотів з Росією, заявляючи, що авіація є проблемою на різних спільних військових форумах.

«Що стосується авіації, ми обговорили безпеку Балтійського моря в Раді Росія-НАТО», - сказала вона.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter