Донецкий техникум промышленной автоматики

"Лабораторія Касперського": Антивірус Касперського 6.0 для Windows Servers Enterprise Edition

" лабораторія Касперського "Повідомляє про вихід Антивірус Касперського 6.0 для Windows Servers Enterprise Edition.

Антивірус Касперського 6.0 для Windows Servers Enterprise Edition призначений для захисту даних на серверах під управлінням ОС Microsoft Windows (включаючи версії x86-64) від шкідливих програм. Даний продукт, в якому втілено весь досвід "Лабораторії Касперського" по створенню засобів захисту корпоративних мереж, розроблений спеціально для високопродуктивних корпоративних серверів.

У продукті реалізований розширений ряд функцій, необхідних для ефективного захисту інформаційної інфраструктури компаній, включаючи можливості віддаленого і локального управління через Microsoft Management Console (MMC), роботи в кластерах, розмежування повноважень адміністрування, установки окремих налаштувань для будь-якої галузі захисту і створення шаблонів налаштувань.

У Антивірус Касперського 6.0 для Windows Servers Enterprise Edition значно вдосконалені можливості захисту термінальних серверів, в результаті чого вдалося оптимізувати споживання системних ресурсів і розширити кількість захищених термінальних користувачів. У продукті реалізована підтримка Microsoft Terminal, Citrix Metaframe XPe FR 3, Citrix Presentation Server 3.0, Citrix Presentation Server 4.0 і Citrix Presentation Server 4.5.

Крім того, Антивірус Касперського 6.0 для Windows Servers Enterprise Edition підтримує Simple Network Management Protocol (SNMP) - простий протокол управління мережею. За допомогою нього системні адміністратори можуть відстежувати працездатність антивіруса і стан антивірусного захисту.

Додаткову інформацію про Антивірус Касперського 6.0 для Windows Servers Enterprise Edition можна знайти на сторінці продукту.