Донецкий техникум промышленной автоматики

"Київстар" вдвічі знизив тарифи на роумінг в 22 країнах Європи

"Київстар" знизив тарифи на послугу "Вільний Роумінг", а також змінив і розширив тарифні зони.

Так, в 22 країнах Європи - Німеччині, Польщі, Угорщині, Великобританії, Туреччини, Іспанії та інших - вартість дзвінків знижена в два рази до 2 гривень за хвилину, а вартість 1 Мб інтернету в 10 разів - до 0,35 грн за хвилину, повідомили " ДС "В прес-службі" Київстар ".

З 18 грудня 2015 року до 29 лютого 2016 року діятимуть спеціальні умови послуги "Вільний Роумінг" від "Київстар". За умовами акції, знижені тарифи на дзвінки, інтернет і SMS в роумінгу в 32 країнах.

За умовами акції, знижені тарифи на дзвінки, інтернет і SMS в роумінгу в 32 країнах

У кілька разів знижені тарифи на послугу "Вільний Роумінг" в 22 країнах, які увійшли в першу тарифну групу. Серед них: Австрія, Німеччина, Польща, Франція, Албанія, Болгарія, Великобританія, Угорщина, Греція, Ірландія, Іспанія, включаючи Канарські острови, Кіпр, Мальта, Нідерланди, Португалія, Румунія, Словенія, Словаччина, Туреччина, Хорватія, Чорногорія і Чехія , які раніше були в другій, більш "дорогою" зоні. Також в першій групі вже знаходяться Вірменія, Грузія, Італія, Казахстан, Киргизстан, Росія, Таджикистан, Узбекистан.

Також в першій групі вже знаходяться Вірменія, Грузія, Італія, Казахстан, Киргизстан, Росія, Таджикистан, Узбекистан

Тут клієнти можуть користуватися послугами зв'язку за найбільш вигідними тарифами:

• дзвонити від 2 грн / хв. - в рамках пакета 15 хвилин за 30 грн в день користування;
• користуватися інтернетом від 0,35 грн / Мб - в рамках пакета 100 МБ за 35 грн в день користування;
• відправляти SMS за тарифом від 1,50 грн / повідомлення - в рамках пакета 15 SMS за 22,50 грн в день користування.

До другої групи додані 10 країн: Австралія, Боснія і Герцеговина, Індія, Камбоджа, Катар, Китай, Малайзія, Македонія, Сербія, Сінгапур. Раніше в цих країнах діяли звичайні роумінг-тарифи. Крім вищевказаних держав, в цій тарифній зоні вже присутній 21 країна. Абоненти "Київстар" можуть дзвонити тут за тарифом від 4 грн / хв., Користуватися інтернетом - від 3 грн / Мб, а відправляти SMS за тарифом від 1,50 грн за повідомлення.

"Понад 400 тисяч абонентів" Київстар "щомісяця виїжджають за кордон. Це число збільшується напередодні свят, канікул і періоду сезонного відпочинку - морського або гірськолижного. Ми врахували попит на роумінг-послуги під час зимових поїздок і запропонували клієнтам нові, більш доступні тарифи для спілкування закордоном. Так, вартість дзвінків ми знизили в 2 рази, а вартість мобільного інтернету в роумінгу - практично в 10 разів. Це дозволить українцям залишатися на зв'язку і ділитися своїми емоціями під час подорожей ", - коментує Святослав Горбань, дире тор з маркетингу "Київстар".

Послуга "Вільний Роумінг" доступна абонентам передплаченої та контрактної форми зв'язку.

Київстар і Booking.com в рамках партнерства пропонують українцям послугу "Бонусний роумінг з Booking.com". З нею абоненти, які бронюють готелі на Booking.com, зможуть користуватися послугами зв'язку під час подорожі практично необмежено і безкоштовно.

Проект став можливий завдяки глобальному співробітництву міжнародної групи VimpelCom Ltd. і Booking.com BV В рамках цього проекту Київстар впроваджує інноваційну послугу "Бонусний роумінг з Booking.com". При бронюванні одного з 830.000 об'єктів, представлених на Booking.com, клієнти будуть отримувати кошти на бонусний роумінг-рахунок для використання за кордоном. Так, припейд-абонентам надається 300 гривень, а клієнтам контрактної форми обслуговування - 60 хвилин спілкування.

"Ми прагнемо надавати клієнтам якомога більше можливостей для спілкування, як в Україні, так і за кордоном. Завдяки міжнародній співпраці VimpelCom і Booking.com ми надали українцям абсолютно нова пропозиція, якого ще не було на ринку - оплачуємо роумінг замість / абонента, - коментує Горбань

"Ми проаналізували, куди і на який термін українці їздять за кордон, скільки коштів і хвилин їм потрібно для зв'язку в роумінгу. Виявилося, що в середньому українці виїжджають на п'ять днів. Ми врахували необхідну суму бронювання і обсяг послуг".
Щоб скористатися послугою "Бонусний роумінг з Booking.com", клієнту слід вибрати один з 30 різних типів житла, серед яких традиційні готелі і альтернативні типи розміщення (вілли, хатини на снігу або на деревах, будинки на воді). Всі клієнти "Київстар" можуть забронювати житло через спеціальну сторінку на сайті http://www.hotels.kyivstar.ua і вказати номер "Київстар", який буде використовуватися під час подорожі. Бонуси на 30 днів нараховуються після підтвердження оплати - зазвичай протягом 24 годин перед заселенням клієнта. Скористатися ними можна за межами України. При декількох замовленнях на http://www.hotels.kyivstar.ua/ бонуси будуть нараховані за кожне бронювання ", - зазначив він.

"Абоненти передплаченого зв'язку можуть використовувати бонусні 300 гривень на спілкування через послугу" Вільний Роумінг "або без її замовлення: будь-які вхідні дзвінки, вихідні дзвінки на номери країни перебування і в Україну, SMS і MMS на будь-які номери, мобільний інтернет, а також хвилини послуги "Київстар довідка в роумінгу", завершив Горбань.

Клієнти контрактної форми зв'язку можуть використовувати 60 бонусних хвилин на будь-які вхідні дзвінки закордоном, вихідні дзвінки на номери країн перебування і в Україну, а також хвилини послуги "Київстар довідка в роумінгу".

Перевірити залишок і термін дії бонусів можна за допомогою запиту * 106 * 1 * 3 #.
Деталі про послугу можна дізнатися на сайті "Київстар" на сторінці .

Читайте також: