Донецкий техникум промышленной автоматики

"Київстар" представив безлімітні тарифи: необмежений 3G за 155 грн в місяць

10 Жовтня, 2017, 12:16

13256

З 10 жовтня 2017 року «Київстар» запустив набір безлімітних тарифів для абонентів передплаченого зв'язку: «Безлім Розмови», «Безлім Соцмережі», «Безлім Відео» і «Максимальний Безлім». Своя безлімітна лінійка також стала доступна і для контрактних абонентів.

Тариф «Безлім Розмови» за 45 грн на місяць насамперед пропонує необмежені розмови в мережі «Київстар». У пакет також входить 500 МБ 3G-інтернету, а трафік на освітні послуги на зразок платформи Prometheus і «Вікіпедія» не тарифікується. Дзвінки на інші мережі обійдуться в 0,60 грн / хв.

У тарифі «Безлім Соцмережі» за 65 грн на місяць не тарифікується трафік на Facebook і Twitter. Також в пакеті користувач отримує 3 000 МБ мобільного інтернету, безліміт на дзвінки всередині мережі та 50 хв для розмов з абонентами інших операторів.

Також в пакеті користувач отримує 3 000 МБ мобільного інтернету, безліміт на дзвінки всередині мережі та 50 хв для розмов з абонентами інших операторів

«Безлім Відео» за 95 грн на місяць передбачає необмежений трафік для контенту в додатках YouTube, Zvooq, Fonoteka, Megogo, Divan.TV і «Домашнє ТБ» від «Київстар». Абоненти можуть без обмежень дивитися відео і слухати улюблену музику, не турбуючись про мегабайтах на рахунку. Крім цього, користувачі отримають 6 000 МБ 3G-інтернету, необмежені дзвінки в мережі «Київстар», 100 хвилин для дзвінків на інші мережі та 100 SMS.

Самим безлімітним тариф в новій лінійці «Супер Безліміт» за 155 грн в місяць пропонує необмежений 3G-трафік. При цьому, в стартовий пакет входить друга SIM-карта в рамках послуги «Інтернет SIM-пара», яку можна вставити в модем або планшет, використовуючи той же номер. В тариф включені необмежені розмови всередині мережі, 300 хв на інших операторів і 300 SMS.

У всіх тарифах «Київстар» діють однакові ціна на послуги поза пакетом. Дзвінки на мережі інших операторів коштуватимуть 0,60 грн / хв, на міські номери - 1,50 грн / хв. SMS надаються пакетами: спочатку один пакет на 100 SMS за 2 грн, потім 90 пакетів по 10 SMS за 2 грн кожен, а потім 1 грн за кожну SMS. Відправлення повідомлення на іноземний номер обійдеться в 2,20 грн за штуку.

Для контрактних абонентів також стали доступні п'ять нових тарифів: «Безлім», «Безлім Extra», «Безлім Silver», «Безлім Gold» і «Безлім Platinum». Їх умови трохи вигідніше пропозицій для абонентів передплаченої форми обслуговування: безлімітний 3G-інтернет доступний вже в тарифі початкового рівня «Безлім» за 95 грн на місяць. Ймовірно, так «Київстар» хоче стимулювати абонентів переходити на контрактну форму. В іншому тариф аналогічний «Безлім Відео» для абонентів передоплати за тією ж вартістю: необмежені розмови всередині мережі, 100 хв для дзвінків на інші мережі та 100 SMS.

Умови «Безлім Extra» для контрактників аналогічні «Максимального безлімітів» для абонентів передплаченої форми обслуговування за ті ж 155 грн на місяць. Але для контрактних користувачів доступні ще три преміальних тарифу Silver, Gold і Platinum за 350, 650 і 1 000 в місяць відповідно. Silver пропонує ті ж умови, що й «Безлім Extra» (необмежений 3G, дзвінки всередині мережі), але обсяг пакетних хвилин для дзвінків на мережі інших операторів збільшений до 700 хв. SMS в пакеті також 700 штук.

У «Безлім Gold» ці пакети збільшені вже до 2 000 хвилин для розмови абонентами інших мереж і 2 000 SMS по Україні. «Золоті» користувачі в рамках пакета також зможуть говорити з іноземцями 50 хв на місяць. Platinum-тариф за 1 000 дає вже 4 000 SMS, 4 000 хвилин на інші мережі, 100 хвилин для дзвінків за кордон і 200 МБ мобільного інтернету в роумінгу.

Нагадаємо, в серпні першим лінійку безлімітних тарифів Unlim 3G запустив «Vodafone Україна».

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

Помітили помилку?