Донецкий техникум промышленной автоматики

"Чи не оцінив старання": в США хлопець відмовив дівчині після поганої презентації в Power Point

Однак хлопець старань дівчата не оцінив / скріншот

Американська студентка Ліззі Фентон спробувала привернути увагу подобається їй хлопця, підготувавши презентацію про себе в Power Point, в якій розписала свої переваги. Однак молода людина не оцінив зусиль дівчата, зате презентацію оцінила компанія Microsoft.

Читайте також Мадонна про інавгурацію Трампа: "так, я злюся, так, я обурена!" (Відео)

Про це повідомляє The Independent .

У першому слайді закохана вказала, чому хлопцеві "слід з нею зустрічатися". Вона заявила, що вона - найкращий кандидат на позицію його дівчини.

"Я є красивий співрозмовник і можу підтримувати розмову за обідом з твоїми батьками. Я добре одягаюся і буду виглядати стильно в День подяки, на сімейних святах і інших заходах", - пояснила вона, зазначивши також, що у неї прекрасне почуття гумору.

Ще один аргумент на її користь, як вважає вона ж, - готовність змиритися з полігамією бойфренда, і якщо буде з нею боротися, то тільки оригінальними способами, наприклад, зачісками, з допомогою яких вона здатна перетворитися в трьох різних дівчат.

Однак хлопець старань дівчата не оцінив. За словами дівчини, предмет мрій надіслав їй повідомлення: "Дуже мило. Будь ласка, не пиши мені більше".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter