Донецкий техникум промышленной автоматики

Путін: Під час анексії Криму ГРУ відключило зв'язок української армії

Володимир Путін, фото AFP

Путін: Під час анексії Криму ГРУ відключило зв'язок української армії https://cdn.segodnya.ua/img/article/6000/18_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/6000/18_tn.jpg 2015 -03-15T23: 46: 01 + 02: 00 Світ Одкровення Президента РФ представлені в документальному фільмі "Крим. Шлях на Батьківщину"

Президент Росії Володимир Путін визнав, що рік тому російські розвідники відключили українських військових в Криму від спеціального зв'язку з Києвом, щоб командири на півострові не могли отримувати наказів від начальства.

Одкровення Путіна представлені в документальному фільмі "Крим. Шлях на Батьківщину", передають Крим.Реаліі

"Треба по-чесному сказати, що спеціального зв'язку там у них вже не було. Для цього і існує спецназ ГРУ. Він знає, що треба робити і як треба робити. Тому вони (українці) користувалися відкритими видами зв'язку. Що ж гріха таїти, ми контролювали всі ці переговори і відчували внутрішній стан і військових підрозділів на місці, і їх батьків-командирів в столиці. всі намагалися піти від особистої відповідальності ", - сказав російський лідер.

Відзначимо, документальний фільм "Крим. Шлях на Батьківщину" розповідає про підготовку і процес анексії півострова з використанням коментарів Володимира Путіна. Зокрема, президент Росії заявив, що в анексії півострова немає нічого протизаконного і зізнався, що використовував російських силовиків для роззброєння української армії. прем'єр міністр України Арсеній Яценюк вже заявив, що цей фільм може бути використаний як доказ в суді в Гаазі.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку