Донецкий техникум промышленной автоматики

просування посиланнями

  1. роздача продукту

Нижче представлені 99 робочих способів нарощування посилальної маси Нижче представлені 99 робочих способів нарощування посилальної маси. Після прочитання поста ви отримаєте купу ідей для отримання посилань на сайт, деякі з яких, я сподіваюся, будуть новими для вас. Представлений список - свого роду трамплін для нових ідей, так що перераховані 99 способів цілком можуть перетворитися в набагато більшу кількість, так що, будь ласка, залишайте коментарі та поповнюйте цей список.

Представлені ідеї націлені на збільшення згадок вашого бренду в Інтернеті. З точки зору логіки, коли люди говорять про ваш бренд, то їм подобатися і ставити посилання на вас. Навіть якщо за допомогою інструментів бренд-моніторингу ви виявите обговорення без посилань, то завжди можна попросити поставити посилання на вас з згадки назви бренду. Так що цілком можна стверджувати, що описані 99 способів на 100% збільшать кількість посилань на ваш сайт.

Весь список розбитий на 9 виділених заголовками категорій, які ви можете читати і користуватися ними окремо. Кожен пункт являє собою коротку ідею з невеликим описом, наступним після тире. Читайте і насолоджуйтеся!

роздача продукту

1. Попросіть блогерів зробити огляд продукту - Зв'яжіться з близькими вам по тематиці блогерами і попросіть їх написати огляд вашого продукту / послуги. Вишліть їм безкоштовний примірник продукту в обмін на зворотну посилання.

2. Забезпечте вашим продуктом подарункові пакети - Якщо ви зможете забезпечити присутності вашого продукту в формі безкоштовного роздаткового матеріалу на популярних заходів, то згодом відвідувачі заходу обговорюватимуть вашу продукцію в мережі і ставити на посилання на ваш сайт.

3. Попереднє тестування продукту перед випуском - Запросіть людей потестировать ваш продукт / послугу і віддайте їм готовий варіант в кінці. Розкажіть їм, яким чудовим вони зробили продукт. Якщо люди зможуть відчути свій внесок в процес розробки, вони будуть обговорювати це.

4. Позначте фокус-групи на весь час розробки - Схожий на попередній пункт. Але його необхідно робити до того, як почнеться розробка вашого продукту. Запитуйте ваших покупців, що вони хочуть бачити в ваш продукт і потім включите їх побажання в виробничий процес. Ви даєте їм усвідомлення в участі розробки товару, і вони буду говорити про це пізніше.

5. Безкоштовні ручки / їжа / товари з фірмовою символікою - Завжди майте в наявності такого роду продукцію. Неважливо чи це щось маленьке, наприклад, ручка або більш вагоме - на зразок футболки. Віддавайте без жалю те, що вказує на вашу торгову марку. Якраз за рахунок такого частого згадування вашого бренду і підвищуються шанси на його впізнаваність.

6. Роздавати продукцію фотографам натомість на чудові фото - Ви отримуєте чудові знімки вашого продукту для використання на сайтах фото і посилання з них. Також фотографи можуть використовувати ці знімки в своїх веб-портфоліо, а ви отримаєте посилання з них.

7. Створіть безкоштовний плагін для сайтів і роздавайте його - Скільки безкоштовних тим WordPress мають приховану посилання внизу сторінки? Зробіть таким же чином плагін до сайту, що рекламує вашу торгову марку; це буде весело і корисно для бренду.

8. Створіть безкоштовну версію продукту в іншому форматі (наприклад, у форматі Електронної книги) - Дайте людям можливість спробувати продукт в дешевому для поширення форматі. Давайте такі екземпляри тим, хто, як ви вважаєте, в подальшому буде говорити про це.

9. Допустите витік продукту (але з нюансом) - Ігрова компанія Codemasters допустила витік в мережу Інтернет гри Armed Assault, але виробники навмисно включили спеціальний код в вихідні гри, який дозволяв погіршувати якість гри з часом. Це був шикарний спосіб відлякати піратів і підвищити тим самим кількість завантажень ліцензійних копій гри.

10. Залишайте вашим працівникам час для їх персональних проектів - Так робить, наприклад, компанія "Lionhead Games" і виявляє тим самим кращі ігри, розроблені як персональні проекти, на різних заходах. А запрошені представники преси пишуть про це статті з посиланнями.

11. Зробіть безкоштовне корисний додаток / програму, вона послужить додатковим плюсом для вашого бренду - Тут хочеться навести як приклад російськомовне додаток Site Auditor для знімання позицій в пошукових системах. Грошей в розробку було вкладено трохи, зате посилань і плюсів до бренду Ашманова отримано достатньо.

12. Продавайте урізану версію вашого продукту - Зробіть продукт для тестування, як можна більш простим і зрозумілим. З одного боку це дозволить продавати його за нижчою ціною, з іншого -ощутіть всі основні його переваги. Косметична індустрія ефективно реалізує цей спосіб за допомогою продажу або роздачі пробників. Дайте вашим клієнтам спробувати і потім обговорити ваш продукт.

13. Запустіть сайт без реклами - «Сайт без реклами» звучить як смертний вирок, але свого часу так починав Facebook. Вони не давали ніякої реклами, поки не збудували правильну модель бізнесу: споживачі ресурсу були залучені, все взаємозв'язку були виявлені і тільки після цього творці стали турбуватися про монетизацію ресурсу.

14. Встаньте в центрі міста і роздавайте продукцію безкоштовно - Всі люблять спонтанну халяву, так що обов'язково робіть що-небудь сумашедший, подібне до цього. Люди будуть писати в Твіттері базікати про це. Подбайте про висвітлення цих подій в ЗМІ, це забезпечить хороше покриття аудиторії а також посилання на ваш сайт.

15. Віддайте продукт на ТБ-шоу, близьке по тематиці - Особливо гарні для цього шоу про облаштування будинку. Компанії, що надають екземпляри своєї продукції на таких шоу-програмах, зацікавлені в рекламі свого бренду на телебаченні. Вони віддають безкоштовно свою продукцію, вона представляється на ТБ, що створює додаткову «балаканину» навколо бренду.

16. Запропонуйте триальную версію продукту - Дайте людям потестріровать ваш продукт протягом невеликого часу. Після закінчення терміну, вони приймуть рішення про покупку і потім зможуть поділитися досвідом експлуатації продукції вашої марки з іншими людьми.

17. Здивуйте своїх друзів безкоштовними екземплярами - Не забудьте попросити друзів і членів вашої сім'ї розповісти про продукт іншим.

18. Знайдіть фанатів вашого продукту - Хто всі ці люди в інтернеті, які говорять про ваш бренд? Дайте їм безкоштовні екземпляри продукції або можливість привносити свої ідеї в розробку. Вони будуть насолоджуватися можливістю працювати з вами, що згодом створить додаткову кількість посилань для вас, а також, можливо, ви придбаєте цінних співробітників.

19. Пошліть зразки продукту експертам галузі. - Хто найбільш шановані експерти у вашій області? Поговоріть з ними і дайте їм ексклюзивний доступ до ваших товарів. Попросіть їх поділитися думками з приводу вашого продукту в особистих блогах.

Читати запис повністю »

Хто найбільш шановані експерти у вашій області?