Донецкий техникум промышленной автоматики

Просування автосалону і автосервісу

  1. Висновок сайту в Топ-10 Яндекс від 25 000 рублів на місяць! Система просування автомобільного сайту...
  2. Просування автосалону в нашій компанії включає в себе безліч інструментів, а саме:
  3. Не знаєте, як розкрутити автосервіс і швидко залучити клієнтів за мінімальний бюджет? Зверніться в...
  4. Вже більше 100 клієнтів оцінили ключові переваги роботи з нами
  5. Втомилися переплачувати за SEO в іншій компанії? Переходьте до нас! Примножимо результат і заощадимо гроші
  6. Виберіть вартість і пакет для просування свого сайту
  7. Надішліть заявку на просування сайту!

Висновок сайту в Топ-10 Яндекс від 25 000 рублів на місяць!

Система просування автомобільного сайту складається з комплексу інструментів, кожен з яких взаємодіє один з одним. Як Ви розумієте, це особлива галузь бізнесу з максимальною конкуренцією і специфічними уподобаннями аудиторії. Приймаючи рішення про купівлю або ремонті авто в інтернеті, користувач стикається з низкою труднощів. Завдання фахівців полягає в тому, щоб всі рекламні механізми працювали на довіру клієнта. Таким чином вдається зняти бар'єри, з якими може зіткнутися майбутній клієнт в процесі прийняття рішення. Ми надаємо повний цикл робіт по просуванню автосалонів і автосервісу.

Хочете, щоб телефон «розривався» від замовлень? Потрібно продавати максимум автомобілів або послуг автосервісу в добу і отримувати реальний прибуток при мінімальних вкладеннях? Ми знаємо, як це зробити!

Якщо Ви впораєтеся з потоком замовлень, який ми можемо для Вас організувати за допомогою перерахованих вище методів і готові взяти на себе відповідальність за формування свого бренду нашими силами, тоді швидше звертайтеся в нашу студію! Ми, також, здійснюємо послуги з просування мотосалону і є успішний досвід в розкрутці мотоциклів в пошукових системах.

Але у нас одна умова ... Ви повинні бути зацікавлені і працювати з нами спільно!

Вартість просування автосалону становить від 25 000 руб. / Міс.

Автомобільна галузь на сьогоднішній день є одним з найбільш конкурентних напрямків в столиці. Бюджет на комплексну рекламу може становити від 1 млн. Рублів на місяць і вище. Студія Олега Дніпровського бере на себе інтернет-напрямок і займається комплексною розкручуванням за доступною вартості, гарантуючи максимальний вихлоп. На протязі декількох місяців ми збільшимо позиції Вашого сайту по автомобільним маркам, підвищимо відвідуваність і сформуємо потрібну репутацію надійного автосалону на ринку.

Замовляючи послуги з просування автосалону в нашій студії, Ви отримаєте:

1. Потужні джерела продажів і канали, які генерують трафік відвідувачів на корпоративний сайт.
2. Грамотно оптимізований і розкручений ресурс по максимальній кількості цільових запитів.
3. Локальне просування за місцезнаходженням автосалону або автосервісу.
4. Просування по індивідуальному назвою.
5. Збільшення відвідуваності.
6. Зміцнення репутації на основі довіри до салону.
7. Позитивні відгуки в інтернеті.

Просування автосалону в нашій компанії включає в себе безліч інструментів, а саме:

Підготовка автомобільного сайту і його оптимізація

Перші етап включає в себе збір семантичного ядра по всіляких варіацій ключових запитів «купити Шкода Октавіа у офіційного дилера», «ремонт ауді профспілкова» і т. Д. Після оптимізації сторінок, наповнення контентом і першої індексації пошуковими системами Яндекс і Google, Ви почнете отримувати перші заявки від клієнтів.

Оновлення алгоритмів пошукових систем і їх прагнення поліпшити якість пошуку дозволяють з мінімальними витратами розкрутити автомобільний сайт по всіляких ключових запитах. Семантика авто сайту неймовірно велика і є з чим розігнатися. Основний упор при підготовці проекту робиться на його якість і зручність використання. Це свого роду сигнали, які дадуть підказку Яндексу і Google, що інтернет-проект виконує свою мету і задовольняє побажання відвідувачів.

SEO-просування авто сайту

Для того, щоб ключові запити росли в ТОП пошуку, необхідно збільшити рейтинг сторінок, на яких вони розташовані. Одним з інструментів є SEO, яке дозволяє залучити природні посилання з тематичних ресурсів на Ваш web-портал. Таким чином, пошуковик буде бачити, що на проект посилаються інші авторитетні ресурси і рівень довіри до сайту буде значно вище.

Щомісяця в спеціальному акаунті статистики ключових запитів, Ви зможете спостерігати зростання позицій і сприятливу динаміку. Результат роботи нашої студії можна легко оцінити кількістю нових заявок, зростанням відвідуваності сайту і запитів в ТОП-10.

Медійна, контекстна і банерна реклама для автосервісу в Яндексі, на Auto.Ru та інших тематичних флагмани індустрії

Немає більш ефективної реклами для автомобільного бренду, ніж медійна або банерна реклама. Максимальне охоплення аудиторії, максимальна кликабельность і впізнаваність. Коли на ринок виходить нова марка автомобіля, виробник на першому плані ставить саме цей тип реклами в інтернеті. Не можна не помітити, що це одна з найдорожчих реклам.

Розкрутка автосервісу за допомогою медійної реклами буде проводитися наступним чином: ми відберемо максимально тематичні майданчики, де мешкає аудиторія автолюбителів, розробимо банери і розмістимо їх. Ефективність даної реклами незаперечна при виході нової марки авто. Це відмінний спосіб заявити про новинку в максимальних масштабах.

Це відмінний спосіб заявити про новинку в максимальних масштабах

Що стосується контекстної реклами автосалону в Яндексі і Google, вона відмінно підійде для автомобільних дилерів, збут авто у яких перебуває на потоці. Ми підготуємо і оптимізуємо посадочні сторінки для прийомі цільових відвідувачів з контекстної реклами, будемо стежити за її ефективністю і знижувати витрати. Наше агентство повністю бере на себе настройку і ведення контекстних кампаній на безкоштовній основі. За умови просування в рамках одного з SEO-пакетів.

Управління репутацією і відгуками про салон (SERM)

Автомобільний бізнес - це таке середовище, яка живе своє життям. Відгуки про автосалонах і автосервісах стають свого роду оцінним фактором перед зверненням до компанії. Клієнт стає розумнішою і, перш ніж звернутися в автосалон, він вивчить його діяльність в інтернеті. Якщо Ви є представником даного виду бізнесу, Вам напевно відомо, яку сильну роль репутація грає для успішного функціонування. Дуже часто потік негативних відгуків і коментарів стають безконтрольними і цим складно управляти без допомоги досвідчених фахівців.

Існує більше 20 рейтингових майданчиків з відгуками про різних компаніях в інтернеті. Більшість покупців перш ніж звернутися в ту чи іншу фірму, вивчають саме ці ресурси, по типу Irecommend.ru, Otzyv.Ru і інші, вводячи запит «автосалон такий-то відгуки». Ми проведемо роботу і з цими ресурсами, усунемо негативні відгуки і знизимо недоброзичливий пул до мінімуму.

Більш того, першу сторінку пошукових систем з 10 сайтів ми готові повністю наповнити тими сторінками, які будуть містити в собі сприятливий PR для автосалону з позитивними відгуками і перевагами компанії. При необхідності, ми здатні «посунути» вниз ті сторінки, інформація про яких носить поганий характер і порочить репутацію компанії.

Локальне просування автосалону за її місцезнаходженням

На нашу думку, найбільш ефективний метод розкрутки в мегаполісі полягає в локальному просуванні за місцезнаходженням салону. Зрозуміло, є найбільш популярні райони, в яких розвинена автомобільна і дилерська інфраструктура і місцеві орієнтуються, де краще купувати. У той же час, існують споживачі, які приймають рішення, виходячи з близькості розташування. Але навіть в локальному сенсі конкуренція може бути велика, так як десятки компаній існують в тому чи іншому районі Москви. Завдання наших фахівців буде полягати в тому, щоб зробити Ваш сайт лідером локального пошуку. Користувач вводить в інтернеті «автосалон на калузької» і потрапляють на Ваш інтернет-ресурс.

Користувач вводить в інтернеті «автосалон на калузької» і потрапляють на Ваш інтернет-ресурс

Те ж саме стосується і послуг автосервісу. Користувачі часто шукають автосервіс за певним автомобільного бренду. Наприклад, якщо Ваш автосервіс спеціалізується на автомобілях BMW або «Фольксваген», пошук базуватиметься за принципом найближчого центру. У будь-якому випадку, людина буде зацікавлений відвідати саме ту компанію, яка знаходиться максимально близько. Наше завдання полягає в тому, щоб майбутній клієнт знайшов саме Вас.

Наше завдання полягає в тому, щоб майбутній клієнт знайшов саме Вас

Реклама автомобільних новинок

Ключовою особливістю просування даного напрямку є його сезонність і супровід виходу автомобільних новинок. Всі рекламні інструменти або їх частину повинні бути націлені на просування саме цього напряму. Тут дуже важливу роль грає швидкість запуску рекламної кампанії та інформованість офіційного дилера. Наприклад, якщо виходить нова марка авто, можна зробити спеціальну акцію - «для перших 10 покупців знижка 10%» або щось в цьому роді.

Концепцію маркетингових акцій і заходів, які супроводжують нові моделі автомобілів ми готові повністю взяти на себе або готувати спільно з Вашим маркетинговим відділом і департаментом продажів.

Розкрутка дилерського центру за унікальним назвою

Ми проводимо цільове просування автомобільного центру по його унікальному назвою. Запитуючи в Яндексі певні варіації ключових запитів, які є найбільш популярними і цільовими, людині пропонуються і інші варіанти у підказках. Вони упорядковано відповідно до популярності, а також значущості в інтернеті. Більшість варіантів відображаються в сукупності з найбільш відомими представниками сегмента «автосалон Авилон», «автосалон гермес» і т. Д.

Д

Метою SEO-просування і попадання бренду в підказки є мотивація користувачів запитувати в інтернеті саме такі словосполучення, які будуть показуватися спільно з назвою фірми. Результатом такої роботи стає зростання довіри з боку покупця, так як він думає, якщо показує Яндекс, значить компанія авторитетна і т. П. В результаті, Ви отримаєте зростання продажів, збільшення впізнаваності бренду і зміцнення репутації.

Не знаєте, як розкрутити автосервіс і швидко залучити клієнтів за мінімальний бюджет? Зверніться в нашу компанію

Вам в будь-якому випадку знадобиться інтернет-сайт, так як для нового автосервісу або автосалону, це перший найбільш ефективний спосіб почати швидко залучати клієнтів і заробляти. Другий спосіб - це локальна реклама у вигляді білбордів в рамках місцезнаходження центру. Ми готові взяти на себе просування сайту Вашої автосервісу. Буквально через кілька місяців Ви відчуєте зростання продажів, збільшення цільових заявок і проблема з тим, як розкрутити автосервіс з нуля і де брати перших клієнтів зникне сама по собі.

Вже більше 100 клієнтів оцінили ключові переваги роботи з нами

✔ Швидкий старт. Ви відправляєте заявку, ми зв'язуємося з вами, відправляємо КП або відразу призначаємо зустріч.
✔ Результат залишиться назавжди. Ми опрацьовуємо природні і органічні інструменти, тому, результат просування залишиться з вами назавжди, а позиції сайту в Топ залишаться ще довго, навіть після того, як припиниться дія терміну нашого Договору.
✔ Постійний контроль роботи. За вами закріплюється особистий менеджер проекту і надається доступ до спеціальних сервісів. Ви будете бачити результат роботи і динаміку, коли захочете.

Втомилися переплачувати за SEO в іншій компанії?
Переходьте до нас! Примножимо результат і заощадимо гроші

Якщо ви вже просувається в іншій компанії, але результат, м'яко кажучи, змушує бажати кращого, тоді вам просто необхідно перейти на обслуговування в наше агентство. Ми цінуємо своїх клієнтів і пропонуємо кращі умови по розкрутці сайтів на більш вигідних умовах. Ми збережемо вже досягнуті сторонньої SEO-компанією результати (якщо вони взагалі є), примножимо їх в кілька разів і мінімізуємо ваш бюджет.

Виберіть вартість і пакет для просування свого сайту

Що включено у вартість «СТАРТ» «БІЗНЕС»
Оптимізація і просування сайту
(ТЗ для копірайтера і програміста) + + Покупка тематичних посилань
на популярних порталах + + ||
АКЦІЯ! ||
виділений програміст
Реалізація ТЗ повністю на нашому боці + + Впровадження та ведення блогу на сайті - + Написання текстів для сайту
(за наш рахунок) - + Купівля вічних посилань
(результат назавжди) - + Фінансова гарантія повернення грошей
(прописано в Договорі) - + Вартість в місяць (грн.): 25 000 55 000

У нас є працюючий алгоритм і навчена команда фахівців, які приведуть ваш бізнес до результату і зростання продажів У нас є працюючий алгоритм і навчена команда фахівців, які приведуть ваш бізнес до результату і зростання продажів. Навіть понад дорогі фрази швидко потрапляють в Топ.

Зателефонуйте за безкоштовним по всій Росії номером 8 800 550-70-24, де ми все докладно розповімо, як буде відбуватися процес просування Вашого бізнесу. Такої якості послуг і адекватної вартості ви не знайдете ні в одній SEO-компанії Росії 🇷🇺.

Ми узгодимо список ключових запитів, підпишемо Договір і почнемо нашу співпрацю. Ми настільки впевнені в тому, що ми робимо і навіть готові дати гарантію на повернення грошей назад на Ваш рахунок, в разі, якщо не виведемо сайт в Топ-10!

Надішліть заявку на просування сайту!

всі кейси

Хочете, щоб телефон «розривався» від замовлень?
Потрібно продавати максимум автомобілів або послуг автосервісу в добу і отримувати реальний прибуток при мінімальних вкладеннях?
Не знаєте, як розкрутити автосервіс і швидко залучити клієнтів за мінімальний бюджет?
Втомилися переплачувати за SEO в іншій компанії?