Донецкий техникум промышленной автоматики

Прості вироби для дітей з пластикових пробок

  1. Конструювання з пробок - прості вироби для дітей
  2. Мозаїка з пробок від пластикових пляшок
  3. Ігри з пластмасовими пробками від пляшок

Ідея з пробками від пластикових пляшок прийшла якось сама-собою Ідея з пробками від пластикових пляшок прийшла якось сама-собою. Збирали їх для інших цілей, не для ігор з дитиною, може як-небудь поділюся для чого. Валялися ці пробки (по іншому і не скажеш) де попало. Одного разу мені це набридло, я знайшла вдома гарний матерчатий мішечок з під новорічних подарунків, який теж лежав без діла, і склала всі пробочки в нього. Донечка цей мішечок швиденько запримітила, їй тоді місяців вісім було, і спочатку просто перебирала пробки прямо в мішечку. Коли стала старшою, приблизно близько рочки, стала просити відкрити мішечок, і вже розглядала пробки і звичайно ж пробувала їх на смак. Ось тоді-то і почали ми з цих пробок майструвати.

Конструювання з пробок - прості вироби для дітей

Перше, що спало на думку, складати з пробок пірамідку. Пробки різного кольору, і якщо застосувати фантазію, можна дуже красиві башточки будувати. Звичайно однорічна дитина будувати ще не буде, але ось ламати ці пірамідки доньці дуже подобається, вона аж вищить від задоволення. Коли донечка трохи підросте, я думаю і будувати їй буде дуже цікаво. Хоча, хочу зауважити, в свої неповні рік і два місяці вона вже робить спроби з цих пробок щось змайструвати, ставить їх один на одного, але ще не дуже виходить :). А якщо зібрати дуже велику колекцію пробочек, краще всякого конструктора буде.

Конструювати можна і на площині, наприклад, на дощечці або просто на підлозі. Прості вироби для дітей з пробок відрізняються простором для дитячої фантазії.

Мозаїка з пробок від пластикових пляшок

Ще з цих же пробочек можна збирати картинки- мозаїку Ще з цих же пробочек можна збирати картинки- мозаїку. Викладаємо квіточки, метеликів, рибок, ракету і ін. Донька з цих зображень спочатку ходить (знову ж масаж ступень який ніякої), ну а потім весело сміючись ламає картинки. Ось підросте трохи, можна буде змайструвати картину як-небудь, закріпивши пробки на пластилін. Для цієї мети підійде клей ПВА, а в якості основи щільний картон або фанерка.

Такі дитячі творіння відмінно прикрасять інтер'єр і будуть оригінальним подарунком.

Ігри з пластмасовими пробками від пляшок

З дітками постарше можна пограти, наприклад, в такі ігри: хто вище побудує пірамідку, або хто швидше побудує башточку з певної кількості пробочек. А можна змайструвати дорогу або лабіринт і весело по ньому побігати, машинки покатати. Ну і звичайно ж можна застосувати пробочки для вивчення кольорів, а також рахунки.

Загалом, є де розгорнути свою фантазію. Тільки не залишаєте своїх малюків без нагляду під час гри з пробками, дитина може впасти на них і дуже боляче вдаритися або поранитися.

-

Схожі записи: