Донецкий техникум промышленной автоматики

Прокат велосипедів в Амстердамі

  1. Компанія A-Bike rental
  2. Компанія Bike City
  3. компанія StarBikes

В Амстердамі прокат велосипедів доступний по всьому місту. Основними місцями, де є прокат, є Центральний залізничний вокзал, Лейденська площа і площа Дам. Вартість за день прокату в середньому становить 8 €, при довгостроковому прокаті може опускатися і до 4 € в день. Велосипеди надійні, в комплект входять замки. Також доступні спеціальні сидіння для перевезення дітей та додаткові багажники для речей. Більшість компаній пропонують екскурсійні тури і карти маршрутів для поїздок в межах Амстердама і за місто.

В Амстердамі прокат велосипедів доступний по всьому місту Компанія A-Bike rental

A-Bike Rental - це компанія з прокату велосипедів з 2-ма офісами: біля Парку Вондела і площі Дам. Вони пропонують велосипеди для їзди по місту з ручним гальмом і 3-ма передачами, двомісні, вантажні та дитячі велосипеди в отличном состоянии.
Отримайте 10% знижки на прокат велосипедів!

У міському циклі і за межами Амстердама є безліч красивих місць для велосипедних турів. Щоб більш детально дізнатися про цікаві велосипедних маршрутах і отримати кілька корисних порад, прочитайте нашу статтю «Їзда на велосипедах в Амстердамі».

Компанія Bike City

Прокат і ремонт велосипедів в кварталі Йордан з лояльним підходом до ведення бізнесу і без реклами на велосипедах. Змішати з місцевими жителями на традиційному чорному міському велосипеді або візьми на прокат мульти-спід для далеких турів. Знаходиться за рогом будинку Анни Франк, працює 7 днів на тиждень до 17:30.

компанія StarBikes

Прекрасна прокатна компанія з відмінними цінами на будь-який гаманець. Традиційні чорні велосипеди, кафе «funky» headers / ru / transport