Донецкий техникум промышленной автоматики

програма LockWin

Увага! Програма LockWin застаріла. Її повністю замінює сучасна програма Club Client .

Програма LockWin дозволяє контролювати, як і скільки часу будь-хто інший використовує ваш комп'ютер. В першу чергу, вона призначена для роботи в якості клієнтської частини системи управління комп'ютерним клубом Locker. Програма завантажується автоматично при запуску Windows і поміщає свій значок в панель завдань. Через вікно налаштування програми, після введення пароля, ви можете встановити параметри доступу користувачів до комп'ютера. Після запуску програми у користувача немає можливості обійти ці обмеження, якщо він не знає пароля.

Віддалене управління доступом до комп'ютера здійснюється за допомогою програми Locker . З неї можна задавати часові інтервали доступу до комп'ютера (сеанси), встановивши в кожному інтервалі свої права на запуск різних груп програм (ігри, інтернет, офіс, інструменти і т.п.) Програма веде докладний протокол роботи комп'ютера, з якого можна дізнатися які , коли і ким запускалися програми і багато іншого.

Завантаження програмного забезпечення LockWin і ClubClient Завантаження програмного забезпечення LockWin і ClubClient

Зовнішній вигляд основного вікна програми може налаштовуватися як завгодно за допомогою файлів "скінів", зміни положення на екрані, розмірів, кольорів, шрифтів ... будь-яких елементів. Приклад налаштування основного екрану програми:

Приклад налаштування основного екрану програми:

Інші приклади оформлення робочого столу програми ..

В даний час програма LockWin досить сильно застаріла. Але їй на зміну прийшли більш сучасні варіанти програм для комп'ютерних клубів:

* Програма Virtuality Game Manager для клубу (VGMC) - Заміна програми LockWin для комп'ютерних клубів. Працює під управлінням програми Locker .

* Програма Virtuality Game Manager (VGM) - Програма для атракціонів віртуальної реальності. Працює автономно (без програми Locker).

Програма LockWin поширюється як freeware, і поставляється за принципом «як є», тобто розробник не несе відповідальності за можливі наслідки її неправильного використання.

Програма LockWin поширюється як freeware, і поставляється за принципом «як є», тобто розробник не несе відповідальності за можливі наслідки її неправильного використання

Запуск програми LockWin "Як Shell" під Windows 10:

Це робиться "ручний" правкою декількох параметрів реєстру Windows:

1. В гілці реєстру Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ RunServices потрібно створити параметр LockWin і встановити його значення: c: \ LW \ LockWin.exe (звичайно, в цьому рядку повинен бути вказаний ваш правильний шлях до програми LockWin). 2. У гілці реєстру Software \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon потрібно змінити значення параметра Shell з Explorer.exe на c: \ LW \ LockWin.exe

3. Можна ще додатково змінити значення параметра: Software \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon \ Shell з Explorer.exe на c: \ LW \ LockWin.exe 4. Те ж саме (що і в пункті 3) потрібно зробити з параметрами : SYSTEM \ ControlSet001 \ Control \ SafeBoot \ AlternateShell і SYSTEM \ ControlSet002 \ Control \ SafeBoot \ AlternateShell Робити ці правки потрібно дуже уважно. Якщо помилитеся (наприклад з шляхом до LockWin-у), ​​то ніякої оболонки не завантажиться і відновити роботу Windows буде дуже складно!