Донецкий техникум промышленной автоматики

Програма для обліку заліза і програм в мережі підприємства

  1. МОЖЛИВОСТІ ПРОГРАМИ
  2. ПЕРЕВАГИ
  3. Скріншоти
  4. ДОСЯГНЕННЯ
  5. ВІДГУКИ
  6. НАШІ КЛІЄНТИ

Ви тут: Головна > програми > Програма для інвентаризації та обліку ПК в мережі підприємства Облік Комп'ютерів

Програма автоматично опитає ваші ПК по мережі і збере інформацію про встановлений "залозі" і програмах. Створюйте звіти і відстежуйте зміни на всіх ПК: що було встановлено або видалено.

МОЖЛИВОСТІ ПРОГРАМИ

Облік програмного забезпечення і аудит ліцензій

Створюйте звіти за наявністю певних програм і їх кількості на комп'ютерах. Контролюйте правильність використання програм і ліцензійних ключів, знаходите заборонене і неліцензійне ПЗ. Контролюйте папки автозавантаження, установку оновлень і латок ОС на комп'ютерах.

Інвентаризація та облік апаратного забезпечення

Створіть звіти за встановленим "залозу" на комп'ютерах мережі. Відстежуйте зміни в конфігураціях ПК. Наприклад, дізнайтеся, де стало менше пам'яті, де були підключені зовнішні диски або USB-флешки. Друкуйте етикетки для корпусів ПК зі штрих-кодами, їх конфігурацією і серійними номерами комплектуючих.

Контроль змін конфігурації ПК користувачів

Програма відстежує всі зміни в конфігураціях віддалених ПК. Якщо хтось видалив або поставив нову програму, підключив або відключив пристрій, програма занесе цю інформацію в Журнал змін і ви зможете провести аналіз. Ви також можете отримувати оповіщення про нові зміни по електронній пошті.

Підготовка та планування апгрейдів

Створіть звіт, що містить комп'ютери з недостатнім обсягом пам'яті (наприклад, всі ПК з об'ємом RAM менше 2 ГБ), маленькими моніторами і старими процесорами. Вчасно проведений апгрейд дозволить заощадити кошти і поліпшити продуктивність співробітників підприємства.

Звіти та експорт інвентарної інформації

Всі дані, що містяться в програмі, можна вивантажити в зовнішні СУБД для більш детального аналізу. Програма містить більше 100 готових звітів, систему фільтрації і дизайнер звітів для відбору даних за умовами і підготовки практично будь-якого звіту. Якщо не знайдете потрібного - звертайтеся до нас . :)

ПЕРЕВАГИ

Збір інформації без установки додаткового ПЗ на комп'ютери мережі (через WMI і Active Directory)

Фоновий збір інформації за розкладом

Опитування Windows, Linux, MacOS, SNMP, а також Android-пристроїв (по SSH)

Моніторинг змін програм і обладнання на комп'ютерах

Діагностика проблем на комп'ютерах мережі і оповіщення адміністратора

Більше 100 готових звітів, експорт в PDF, Word, Excel, HTML

Облік оргтехніки, склад запчастин, ведення історії обслуговування комп'ютерів

Підтримує декілька способів збору інформації (для доменів, робочих груп та ПК без мережі)

Веб-інтерфейс для віддаленого доступу до бази інвентаризації комп'ютерної техніки

Скріншоти

ВЕРСІЇ: ЗВИЧАЙНА І PRO

Таблиця відмінностей між версіями:

Функції \ Версія стандартну версію версія Pro Бібліотека ПО на 100+ тисяч найменувань

-

+

Розширений SAM-функціонал і звіти по платному, безкоштовного ПО, вартості ліцензій

-

+

Додаткові можливості по інтеграції з даними

-

+

Використання мережевої бази даних, підключеної через DSN (замість локальної бази SQLite)

-

+

Детальніше про версії Pro з SAM-функціями >>

Якщо у вас вже є ліцензія на звичайну версію, то можна перейти на Pro, доплативши різницю в ціні між тією ліцензією, що у вас є, і потрібної ліцензією Pro Якщо у вас вже є ліцензія на звичайну версію, то можна перейти на Pro, доплативши різницю в ціні між тією ліцензією, що у вас є, і потрібної ліцензією Pro. Подивитися ціни і доплатити можна тут >>

При покупці ліцензії ви отримаєте підписку на безкоштовні оновлення програми і тих. підтримку протягом одного року. Ми не закидаємо наш проект і постійно розвиваємо його вже більше 12 років (з 2006 року).

Програма працює в середовищі Windows XP / 2003 / Vista / 2008/7 / 8.1 / 2012/10/2016. Ви можете завантажити і спробувати 30-денну пробну версію безкоштовно.

ДОСЯГНЕННЯ

Лауреат премії «Російське по 2014: інновації та досягнення» журналу PC Magazine Лауреат премії «Російське по 2014: інновації та досягнення» журналу PC Magazine.

14.12.2014: "ПК опитуються в фоновому режимі, надаючи адміністратору актуальні звіти про комплектуючих і програмах, встановлених на комп'ютерах. Пакет дозволяє завантажувати інформацію з ПК за маршрутизаторами і NAT, витягувати дані з ноутбуків і Android-гаджетів мобільних співробітників."


Лауреат нагороди «PC Magazine / RE Лауреат нагороди «PC Magazine / RE. Найкраще ПО 2013 г. »

12.12.2013: "Зручна система інвентаризації ІТ-інфраструктури, що особливо корисно в компаніях СМБ з їх« зоопарком »обладнання. Система фіксує марки обладнання, конфігурацію ПК, версії ПО і ліцензії. Одна з найбільш корисних можливостей - відстеження змін в обладнанні, що дає можливість виявляти вихід з ладу, пропажу або підміну комплектуючих. "


02 02.10.2007: "Потужний інструмент для централізованої інвентаризації апаратного та програмного забезпечення комп'ютерів локальної мережі. Дозволяє виявляти комп'ютери в мережі і збирати інформацію про них в базу даних ... Можливість вибору в звіт комп'ютерів, конфігурації яких задовольняють заданій умові, спрощує вирішення таких завдань , як планування модернізації. "

ВІДГУКИ

Арсеній Осипов Арсеній Осипов

18.01.2013: "Наша компанія вже декілька років використовує продукт« 10-Страйк: Інвентаризація комп'ютерів ». Хочу зазначити, що дана програма економить час наших IT-фахівців і дуже зручна у використанні."


Євген Ніколаєв Євген Ніколаєв

КК "Петропавловськ", 11.09.2014: "Наша компанія почала використовувати програму практично з моменту її виходу. Згодом, у нас з'являлися нові ідеї з доопрацювання і по внесенню зручних для нас доповнень до програми. Програмісти" 10-Страйк "з ентузіазмом відносяться до цікавих пропозицій і нововведень, які ми пропонуємо. Завдяки нашій взаємодії, програма стає все більш досконалий, функціональніша і зручніше. програма є в нашій компанії основний в інвентаризації ПО і заліза. "

НАШІ КЛІЄНТИ

Нашими програмами користуються на тисячах підприємств, включаючи енергетичну, нафто- і газовидобувну промисловість, телекомунікаційні компанії, банки, міністерства і відомства, комерційні організації, бюджетні та освітні установи, лікарні і т.д.

Програма включена в єдиний реєстр російських програм Мінкомзв'язку Програма включена в єдиний реєстр російських програм Мінкомзв'язку