Донецкий техникум промышленной автоматики

Продажі на eBay. Часті питання (FAQ).

 1. Я тільки зареєструвався на eBay, відразу почав виставляти лот на торги, попросили ввести деталі кредитної...
 2. Я не можу отримати статус Продавця - eBay мою кредитну карту на кшталт прийняв, але статус Продавця...
 3. Я можу продавати на аукціоні eBay абсолютно будь-які товари?
 4. Чи багато я зможу заробити, як Продавець на аукціоні eBay?
 5. Я боюся починати продажу на eBay, тому що переконаний, що у мене нічого не вийде і я втрачу свої гроші....
 6. Скільки я, як Продавець повинен буду заплатити аукціону eBay за послуги?
 7. Я хочу продати свій товар, як мені це зробити?
 8. Я не знаю в яку категорію мені помістити мій товар. Що мені робити?
 9. Яку мені ставити стартову ціну на мій товар?
 10. Як мені ефективно оформити лот, щоб він привертав увагу?
 11. Можу я в описі лота робити посилання на свій інтернет-магазин?
 12. Як мені безкоштовно додати зайві картинки в опис лота на eBay?
 13. Чи можу я виправити вже виставлений на торги лот?
 14. Виставлені мною на торги лоти переглядає занадто мало людей, як мені збільшити їх кількість?
 15. Чи можу я запропонувати Покупцям зробили ставки на мої товари купити що-небудь у мене поза eBay?
 16. Як мені приймати оплату за продані товари?
 17. У мене є кредитна карта, як я можу приймати оплату за проданий мною на eBay товар?
 18. Чи може Покупець зажадати повернути свої гроші?
 19. Як мені себе вести якщо людина виграв виставлений мною лот не відповідає на мої листи і не оплачує товар?
 20. Який з методів доставки найкращий при доставці товарів до Європи і США?
 21. Що таке eBay - Store ( )? Хто може його відкрити? Які його переваги?
 22. Чи можу я в цілях економії не платити eBay за додаткові фотографії товару, а розташувати їх на іншому...
 23. Чи є аукціони, крім eBay, на яких я можу продавати?

Формати продажу

Формати продажу. Вартість послуг eBay. Ухвалення оплати. eBay Store.

Я тільки зареєструвався на eBay, відразу почав виставляти лот на торги, попросили ввести деталі кредитної карти - скільки грошей буде в ній?

Для успішної реєстрації та отримання статусу Продавця на вашій карті повинно бути мінімум 1 долар. eBay авторизує карту, на час «заморожуючи» цю суму - реєстрація (як і членство) безкоштовні. Але не не забувайте, що з цієї карти eBay буде знімати Seller Fees - плату за виставлення і продаж лотів, так, що виставляючи лот на продаж подбайте про те, щоб на карті було достатньо коштів. Більш детальна інформація з цього питання викладена в нашій статті: Аукціон eBay і кредитні карти. Короткий посібник .

Я не можу отримати статус Продавця - eBay мою кредитну карту на кшталт прийняв, але статус Продавця мені не привласнив. Чому?

Ніякого спеціального статусу не потрібно, просто виставляйте свої лоти на продаж.

Я можу продавати на аукціоні eBay абсолютно будь-які товари?

Абсолютно будь-які, крім товарів заборонених до міжнародної пересилання і товарів заборонених до продажу самим аукціоном eBay (наркотики, ліки, зброю, вибухові речовини, товари, які порушують авторські права, спрямовані на підрив державного ладу, разжігающін міжнаціональну ворожнечу, порнографію і т.д. ). Лоти з забороненими товарами в eBay просто знімають з торгів, а в разі повторних порушень, аккаунт Продавця може бути заблокований, або на тимчасово або на постійній основі. Також в якості санкцій практикується тимчасове обмеження можливості виставляти лоти на продаж. Якщо заборонений товар при пересиланні буде виявлений митною службою, то він може бути конфіскований. Читайте також:

Чи багато я зможу заробити, як Продавець на аукціоні eBay?

Заробити зможете, - скільки, це інше питання. Аукціон eBay зараз вважається одним з перспективних напрямків онлайнового бізнесу. Оклад вам тут звичайно ніхто не заплатить - все цілком залежить від вас і ваших зусиль. Багатьом людям eBay допоміг заробити величезну купу грошей .

Я боюся починати продажу на eBay, тому що переконаний, що у мене нічого не вийде і я втрачу свої гроші. Що мені робити?

Ну, почнемо з того, що будь-який бізнес це ризик. Ніхто і ніколи, в будь-якому бізнесі не дасть вам 100-х гарантій успіху. Невдачі трапляються не тільки у новачків, а й у досвідчених підприємців. Просто якщо дотримуватися основних правил ведення бізнесу, бути чесним і наполегливою, то кількість ваших вдалих угод і прибуток від них з лишком перекриє втрати від невдач. Одна з основних рис успішного бізнесмена - це вміння робити висновки зі своїх провалів і розцінювати їх, як неот'емелемую частина процесу накопичення досвід, а головне - ніколи не опускати руки.

Скільки я, як Продавець повинен буду заплатити аукціону eBay за послуги?

Реєстрація та членство на eBay безкоштовні для всіх. Аукціоном кошти стягуються з Продавців (т.зв. Seller Fees) в наступних випадках:

 1. Insertion Fee - невозмещаемая плата за виставляння лота на торги, її величина залежить від стартової ціни товару.
 2. Optional Feature Fee - плата за додаткові послуги аукціону, для залучення покупців, такі, як: розміщення лота в декількох категоріях, додаткові фотографії товару, зображення товару навпроти його заголовка в списку аукціонів, виділення заголовка жирним шрифтом, опція «Buy it Now» і т . Д.
 3. Final Value Fee - плата стягується в разі успішного продажу. Якщо товар не продався - фінальна плата не береться і ви знову можете виставити його на продаж (Relist).

Більш детальну інформацію про вартість додаткових сервісів для Продавців, таких, як eBay Picture Services, eBay Seller Tools, Listing Upgrade і ін., А також вартість послуг на eBay Motors, на eBay Stores і на eBay Real Estate ви можете дізнатися безпосередньо на сайті eBay .

Я хочу продати свій товар, як мені це зробити?

Якщо Ви вже зареєстровані на eBay, то просто виставляйте свій лот на продаж. В ході цього процесу, вам запропонують вибрати, як Ви будете оплачувати послуги аукціону: PayPal, кредитною карткою, банківським переказом і т.д. Детальну інформацію про виставлення лота на продаж читайте на нашому сайті в розділі «Як продавати».

Я не знаю в яку категорію мені помістити мій товар. Що мені робити?

Дуже просто використовуйте пошук ( «Search») на сайті аукціону. Подивіться в які категорії Продавці поміщають товари схожі з вашим. Де їх більшість - в ту категорію і розміщуйте. Також непогано буде подивитися і проаналізувати опис лотів - конкурентів, стартову ціну і т.д.

Яку мені ставити стартову ціну на мій товар?

Використовуючи пошук знайдіть лоти, де ведуться торги на аналогічні товари. Оцініть ціну закриття торгів. Пошукайте лоти на яких торги вже завершені. Щоб виробляти пошук по лотах, торги на які вже завершені, в розширеному пошуку (Advanced Search) на сайті аукціону, необхідно поставити галочку навпроти «Completed Listings». Проаналізуйте все це і виходячи з цього формуйте стартову ціну.

Як мені ефективно оформити лот, щоб він привертав увагу?

Ефективне оформлення лота - це ціле мистецтво. Але існує ряд основних правил, дотримання яких допоможе вам швидше продати ваш лот. Найважливіші частини в описі лота - це заголовок, опис лота, фотографії, дані про географію про вартість доставки. Постарайтеся щоб заголовок містив, як можна більше ключових слів (звичайно в розумних кількостях), які характеризують ваш товар. Врахуйте, що більшість покупців знайдуть ваш лот через внутрішній пошук eBay. Опис повинен максимально докладно і чесно описувати продається лот і містити (залежно від типу товару): рік випуску, основні експлуатаційні характеристики (вага, колір, матеріал), додаткові приналежності, докладний опис дефектів, наявних. Постарайтеся «зачепити» потенційних покупців, вставивши в опис пару емоційних фраз або яку-небудь історію. Фотографій бажано зробити кілька: загальний вигляд з різних сторін, і ще пару - найбільш значущі дрібні деталі, і дефекти (звичайно якщо є). У географії вкажіть в які країни ви відправляєте товар, а також вкажіть вартість доставки (Покупець зазвичай оплачує не тільки товар але і його доставку).

Можу я в описі лота робити посилання на свій інтернет-магазин?

Ні в якому разі! Адже по суті ви ведете покупців з eBay в ваш інтернет магазин. Ознайомтеся з наступною інформацією: Продавцям на eBay. Політика розміщення зовнішніх посилань .

Як мені безкоштовно додати зайві картинки в опис лота на eBay?

eBay дозволяє розміщувати картинки на сторонніх серверах і робити на них посилання з опису лота. Тут немає нічого складного - реєструєтеся на будь-якому безкоштовному хостингу (а можна і платному) і ставите і в опис вставляєте посилання на ці картинки.

Чи можу я виправити вже виставлений на торги лот?

Можете. Але якщо ще не зроблена жодна ставка і якщо до закінчення торгів залишилося більше 12-ти годин. Після того, як зроблена перша ставка ви можете тільки додавати текст до опису, він буде відображатися нижче того опис яке зробили раніше. Також грає роль формат в якому виставлено даний лот та ще деякі нюанси. Детальніше з ними Ви може ознайомитися на безпосередньо на сайті eBay .

Виставлені мною на торги лоти переглядає занадто мало людей, як мені збільшити їх кількість?

Перш за все, виставляючи лот не лінуйтеся обміркувати заголовок. Оптимізувати його достатньою кількістю ключових слів (при цьому вони повинні складати цілісну фразу). При бажанні можете помістити ваш товар відразу в кілька категорій. Працюйте над описом, за відгуками багатьох досвідчених Продавців на аукціоні саме грамотно складений опис товару гарантує 80% успіху. Більш докладно про секрети успішної роботи на eBay, Ви можете дізнатися з нашої електронної книги: Електронна книга «Аукціон eBay. Повний російське опис » .

Чи можу я запропонувати Покупцям зробили ставки на мої товари купити що-небудь у мене поза eBay?

Звичайно, ні. Хоча деякі користувачі ризикують і порушують це правило. За таке порушення правил ваш акаунт відразу заблокують. Ви можете тільки посилати вашим Покупцям посилання на ваші нові лоти на eBay. Це eBay вітає, і багато професійних Продавці ведуть список e-mail адрес своїх покупців, і час від часу посилають їм посилання на свої нові лоти.

Як мені приймати оплату за продані товари?

Найпоширеніші методи оплати на аукціоні eBay - це PayPal, Personal check, міжнародний банківський переказ. На жаль всі ці методи оплати або недоступні в країнах СНД (PayPal, Money Order), або занадто борги (Personal Check), або дуже дорогі (Wire Transfer). Звичайно, можна обумовити з покупцем, що угода буде триває 1-2 місяці, поки ви отримаєте і перевести в готівку чек в паперовому конверті, заплативши комісію. Або, якщо товар недешевий можна скористатися міжнародним банківським переказом (Wire Transfer), але кожен такий переклад коштує відправнику від 20 до 50 доларів. Тому зазвичай Продавці часто звертаються до послуг фірм - посередників. Які візьмуть у вашого покупця оплату зручним для нього способом. Звичайно, їм теж доведеться платити комісію від суми.

У мене є кредитна карта, як я можу приймати оплату за проданий мною на eBay товар?

Так, можна прийняти платіж на банківський рахунок, який «прив'язаний» до карти. Досить повідомити платнику вірні реквізити.

Чи може Покупець зажадати повернути свої гроші?

Покупець може відкрити диспут « Товар не отримана або не відповідає опису ». Також може не відкриваючи диспут вимагати повного або часткового повернення коштів. Все залежить від конкретної ситуації.

Як мені себе вести якщо людина виграв виставлений мною лот не відповідає на мої листи і не оплачує товар?

Зазвичай на оплату лота дається кілька днів (якщо Продавець не оговрарівает терміни додатково). Зачекайте кілька днів щоб переконатися (Покупець міг терміново виїхати, захворіти, міг зламатися комп'ютер і т.д.) в тому, що даний покупець платити за ваш товар не буде, потім нагадаєте йому про себе листом. Потім вам лише залишається відкрити диспут « неоплачений товар ».

Який з методів доставки найкращий при доставці товарів до Європи і США?

Все залежить від категорії товару і ціни, яку готовий заплатити покупець за доставку. Звичайно авіапошта краще, але вартість такого виду доставки, як правило набагато дорожче і може «перекрити» вартість товару. Вирішувати вам.

Що таке eBay - Store ( )? Хто може його відкрити? Які його переваги?

eBay - Store ( eBay - Store (  - має позначку), це інтернет-магазин організований на eBay - має позначку), це інтернет-магазин організований на eBay. Відмінне рішення для Продавців, рівень продажів, яких коливається від «середнього» до «високого». Відкрити ви його можете якщо тільки ваш рейтинг не менше 20-ти. Основна перевага eBay Store - це те, що Вам надається цілий пакет послуг, характерних для інтернет - магазину, які дозволять максимізувати продажу. Зрозуміло, це не безкоштовно - в залежності від обсягу послуг, які будуть надаватися, при реєстрації eBay Store пропонується вибрати один з тарифних планів. Порівняти їх можна безпосередньо на сайті eBay.

Одними з головних переваг, на думку багатьох користувачів є те, що за виставляння товару на продаж в eBay Store беруться набагато менші, фіксовані Insertion Fee (плата за виставляння лота на продаж). З розцінками аукціону для передплатників eBay Store ви можете ознайомиться на сайті аукціону.

Піднімати популярність свого eBay Store можна будь-яким із способів, які застосовуються для розкрутки звичайних інтернет магазинів.

Чи можу я в цілях економії не платити eBay за додаткові фотографії товару, а розташувати їх на іншому хостингу і в описі дати посилання на них?

Можете. У eBay до цього ставляться лояльно. Але візьміть до уваги, що часто безкоштовні хостинги часто бувають «на профілактиці». І виставивши лот з непрацюючими посиланнями на фотографії товару, Ви ризикуєте його просто не продати. Багато такі хости дуже часто додають до ваших сторінок нав'язливу рекламу, що також може негативно відіб'ється на продаваемости товару. Також, є дані, що деякі вітчизняні інтернет - провайдери, що надають послуги безкоштовного хостингу, спеціально обмежують швидкість на закордонні IP-адреси, в результаті чого потенційний покупець може просто не дочекатися завантаження Ваших фото. Багато досвідчених Продавці на eBay радять купувати для таких цілей платний хостинг.

Чи є аукціони, крім eBay, на яких я можу продавати?

В інтернет тисячі онлайнових аукціонів. Вони відрізняються мовою інтерфейсу, спеціалізацією і т.д. Просто, аукціон eBay, на сьогоднішній момент є найпопулярнішим і, відповідно, може запропонувати вам незрівнянно більшу кількість потенційних покупців, надійність і якість сервісів.

Повна версія статті доступна в електронній книзі:
« Аукціон eBay. Повний російське опис »

Я можу продавати на аукціоні eBay абсолютно будь-які товари?
Чи багато я зможу заробити, як Продавець на аукціоні eBay?
Скільки я, як Продавець повинен буду заплатити аукціону eBay за послуги?
Я хочу продати свій товар, як мені це зробити?
Що мені робити?
Яку мені ставити стартову ціну на мій товар?
Як мені ефективно оформити лот, щоб він привертав увагу?
Можу я в описі лота робити посилання на свій інтернет-магазин?
Як мені безкоштовно додати зайві картинки в опис лота на eBay?
Чи можу я виправити вже виставлений на торги лот?