Донецкий техникум промышленной автоматики

Про що готелі ніколи вам не розкажуть

  1. Що приховує дверне вічко
  2. Найбезпечніше місце для сумок
  3. Найбрудніша річ
  4. І все ж відпочинок

Який предмет в номері найбрудніший? Де найбезпечніше розпаковувати валізи? І як за вами можуть підглядати? Кореспондент BBC Travel розпитала інсайдерів про деякі таємниці готельного бізнесу.

На час подорожі готель стає для нас будинком, але навіть найрозкішніші номери рідко гарантують таку ж чистоту, безпеку і приватність, як наш власний будинок.

Кілька готельєрів та досвідчених мандрівників поділилися з нами секретами готелів і порадили, чого саме варто побоюватися в готельному номері.

Що приховує дверне вічко

"Перевірте вічко в дверях вашого номера. Якщо він пошкоджено або ви бачите сліди втручання в механізм, вимагайте іншу кімнату, - радить Майкл Форрест Джонс, виконавчий директор Beechmont Hotels в Вінстон-Салемі в штаті Північна Кароліна.

Image caption Двері готелю не гарантують повної безпеки

Дверне вічко повинен надавати чіткий огляд того, що відбувається в коридорі. Якщо скло в ньому каламутне або має якісь дефекти, це небезпечно. Сліди ушкодження можуть свідчити про встановлення в око зворотного лінзи, яка дозволяє заглянути в номер ззовні.

Для безпеки Джонс радить заткнути дверне вічко скрученим клаптиком паперу і виймати його тільки при необхідності.

Крім того, якщо хтось стукає у ваші двері, але в око ви нікого не бачите, не відкривайте, а зателефонуйте краще на рецепцію.

Тримайтеся подалі від кавоварки

Якщо почати день без чашки кави ви ніяк не можете, вирушайте краще в найближче кафе, але ні в якому разі не користуйтеся кавоваркою в номері, застерігають відразу кілька експертів.

Якщо почати день без чашки кави ви ніяк не можете, вирушайте краще в найближче кафе, але ні в якому разі не користуйтеся кавоваркою в номері, застерігають відразу кілька експертів

Ваш пристрій не підтримує відтворення

"Я нікуди не поїду!": Кому з безвізом жити добре Я нікуди не поїду

Ваш пристрій не підтримує відтворення

Світанок з висоти 30 км над поверхнею Землі

"Плазма в готельному номері викликає у мене найбільшу огиду", - говорить Кен Лім, колишній готельний менеджер з Чикаго в штаті Іллінойс.

"Навіть якщо прилад і виглядає чистим, ви ніколи не знаєте, що в ньому робили попередні гості. Блювота, недопалки ... що завгодно".

Склянки для води у ванній кімнаті так само підозрілі, вважає мандрівник Купер Вудс.

Image caption Ніколи не знаєш, хто був в цьому номері до тебе

"Вони зовсім не такі чисті, як вам здається, - зазначає він. - У кращому випадку прибиральниця їх просто протирає ганчіркою або ополіскує під краном".

Щоб переконатися в чистоті посуду краще самому промити її з милом.

Найбезпечніше місце для сумок

Якщо ви не хочете привезти з подорожі клопів, Джонс радить уникати дерев'яних полиць для багажу і розпаковувати речі у ванній кімнаті. Звичайно, після того, як ви переконаєтеся, що підлогу в ній чистий.

Image caption Це - найчистіша частина готельного номера, крім - склянок для води.

Якщо в номері металеві полки, можна не турбуватися, комахи їх не люблять.

Найбрудніша річ

Ним користуються практично всі, не дивно, що цей предмет кишить бактеріями.

"Найбрудніша річ навіть в кращому готельному номері - це пульт від телевізора", - говорить Вільям Пейн, пенсіонер з Х'юстона в штаті Техас, який багато подорожує.

"Уявіть собі, скільки людей брали його в руки, а прибиральниці пульти зазвичай не миють".

Одне дослідження, проведене в 2012 році Університетом Х'юстона, показало, що телевізійні пульти по забрудненню рівні туалетів. Так само, як і ще одна річ в кімнаті готелю, якій, не замислюючись, користуються все його гості - вимикач на лампі біля ліжка.

Перед використанням кожної з цих речей протріть їх антибактеріальної серветкою або обробіть спреєм.

І все ж відпочинок

Дверні оченята-камери, клопи, які так і лізуть в ваш чемодан, і покриті жахливими вірусами пульти, не дуже сприяють розслабленому відпочинку. Є, однак, і хороша новина. Пильна увага громадськості змусило готелі підвищити стандарти гігієни і безпеки.

Наприклад, в американській готельної мережі Best Western почали використовувати палички з ультрафіолетом, які знищують бактерії і мікроби. Мережа також перейшла на водонепроникні телевізійні пульти, які легко миються.

Чи не довіряєте готелям? Прихопіть з собою антибактеріальні серветки та спреї.

Ну а для справжніх педантів існують гігієнічні монітори, за допомогою яких можна перевірити чистоту ковдри або телефону.

Прочитати ь оригінал цієї статті англійською мовою можна на сайт е BBC Travel .

Слідкуйте за нашими новинами в Twitter і Telegram

...

Де найбезпечніше розпаковувати валізи?
І як за вами можуть підглядати?
Чи не довіряєте готелям?