Донецкий техникум промышленной автоматики

Прискорюємося за допомогою екшенів VIVA

Одним з важливих моментів, на які клієнти звертають увагу при виборі фотографа - це терміни віддачі матеріалу! Більшість фотографів (особливо це стосується весільних фотографів), примудряються затягувати терміни віддачі до 6 місяців. У цьому пості я хочу розповісти про один із способів, як прискорити обробку знімків в програмі Photoshop.

Відразу скажу, що мова піде про використання екшенів. Хто не знає, «actions» в перекладі з англійської «дії». Так ось, використання цих самих екшенів значно спрощує і прискорює роботу в програмі. Натискаєш одну кнопку - і відбувається диво :)

Запускається автоматична послідовність дій, а вам залишається тільки спостерігати, як фотографія перетворюється в шедевр. Я звичайно перебільшую, і дещо які дії вам все таки доведеться виконувати, але в цілому, відсотків на 80 швидкість роботи збільшується.

Якщо ви знаєте, як записувати власні екшени, то можна писати їх самому, але от особисто мені завжди було ліниво цим займатися. Взагалі, я сама, 90% роботи з фотографіями проводжу в програмі Lightroom. Тому що в Фотошопі у мене виходить обробляти довше. У моєму арсеналі всього 5-6 екшенів, які я записала, і вони спрощують мені життя ... чуть-чуть ... :)

А ви теж пробували завантажувати екшени з інтернету? Я пробувала, і побалувати видалила їх нафіг. Тому що вони можуть видати нормальний результат, лише на одній з 10-20 карток. Тобто випадково красиво спрацювати на тій чи іншій фотографії.

Причина в тому, що екшени створювалися людьми для своїх цілей, а не для універсального використання та їх алгоритми дій не підійдуть більшості інших фотографів. От би хто-небудь, зробив би готовий, повноцінний набір, продуманий, зручний у використанні, а головне універсальний.

І всесвіт мене почула :) Я познайомилася з людиною, яка це зробила. За що йому великий респект!

За що йому великий респект

Звуть його Сергій Наумов. Він створив шикарний набір екшенів для Фотошопа. Називається набір VIVA Actions. Спробувавши його екшени в дії, я була в захваті. Це реально перший набір, який мене, як фотографа порадував! Все зроблено якісно і професійно.

Один блок спрямований на ретуш та детальну обробку, інший на всілякі тонування. Тепер ретушувати фотографії стало набагато простіше і швидше. А ті хто любить бавитися різними тонування - це взагалі знахідка. Пара кліків мишки - і фотографія перетворюється.

Давайте покажу на прикладах:

(тут два кліка мишкою)

тут взагалі один клік:

А кому-то може така тонування до смаку?

І таких тонувань в наборі Сергія більше 20-ти! Є з чого вибирати. Все працює відмінно! Загалом, це перший набір, який мені дуже сподобався. До речі, новачкам я особливо рекомендую!

Екшени VIVA Actions реально дозволяють заощадити масу часу при обробці фотографій. Для мене як фотографа це важливо, тому що швидкість обробки збільшується в рази! Що в свою чергу дозволяє віддавати готовий матеріал набагато раніше. Сергій, рада знайомству і хочу подякувати тобі, за відмінно виконану роботу!

Більше прикладів і навчальне відео по роботі з набором, ви можете подивитися на сайті Сергія за адресою http://vivaactions.com (на даний момент сайт не працює).

Купити VIVA Екшени можна тут >>> (Посилання на скачування прийде Вам на пошту відразу після оплати).

А ви теж пробували завантажувати екшени з інтернету?