Донецкий техникум промышленной автоматики

Правильний вибір брокера для торгівлі на FX, як правильно вибрати брокера для FX - AMarkets

  1. Критерії відбору:
  2. другорядні критерії
  3. Швидкість роботи брокера

І так, ви вирішили вступити до лав тих, хто заробляє на валютному ринку FX. В даній статті представлено кілька критеріїв, за допомогою яких ви зможете зробити правильний вибір брокера і уникнути зустрічі з шахраями.

Критерії відбору:

По-перше, з'ясуйте, чи виводить брокер угоди клієнтів до постачальників ліквідності, тобто на міжбанківський ринок По-перше, з'ясуйте, чи виводить брокер угоди клієнтів до постачальників ліквідності, тобто на міжбанківський ринок. Це є гарантією, що відкриті вами операції виконуються контрагентом, а не самою компанією. Надійні брокерські компанії зазвичай працюють з великими міжнародними банками, наприклад Barclays, Citi і Deutsche Bank.

В іншому випадку, якщо дилінгового центру в своєму розпорядженні угоди клієнтів усередині власного сервера, він може відображати неринкові котирування, самостійно виставляти StopLoss, в загальному - вирішувати результат торгівлі на власний розсуд. Такий брокер виплачує прибуток зі своєї кишені, тому що вона забезпечена тільки клієнтськими засобами. В кінцевому підсумку це призводить до проблем з виведенням прибутку, до зростання претензій клієнтів і навіть до закриття компанії.

По-друге, дізнайтеся розмір мінімального депозиту. Це мінімальна сума коштів, яка необхідна вам для початку торгів на фінансовому ринку. Не турбуйтеся про те, що маленькій суми недостатньо для отримання гарного прибутку, так як ви можете скористатися кредитним плечем і торгувати більшою сумою. Врахуйте також, що для деяких типів рахунків виправдано виставлений великий розмір депозиту. Такі рахунки розраховані на професійних трейдерів з великим стартовим капіталом.

По-третє, зверніть увагу на величину спреду. Спред це різниця цін на покупку і продаж активів (валюта, індекси, метали і т.д.) і зазвичай він зазначений в описі торгових умов . В спред компанія закладає оплату послуг за проведення ваших операцій на ринку. Він буває двох видів: фіксований і плаваючий. Розмір першого не змінюється в процесі торгівлі під впливом ринкових подій. Другий же навпаки модифікується в залежності від кон'юнктури ринку і може збільшуватися в періоди неліквідності або дуже високою волатильності . При відсутності інформації про спреді, дізнайтеся про наявність комісії за проведення операцій.

другорядні критерії

Аналіз класів активів, пропонованих для торгівлі, теж допоможе вибрати брокерську компанію під стати вашим інтересам. Класичний набір включає основну валюту, ключові метали, біржові товари, індекси і бонди. Варто відзначити, що AMarkets крім перерахованих активів, пропонує ще й CFD (контракт на різницю) і більше 250 торгових інструментів для трейдингу на широку ногу.

Програмне обладнання, на якому ви будете вести спекулятивну діяльність має бути надійним Програмне обладнання, на якому ви будете вести спекулятивну діяльність має бути надійним. Звання класичного торгового терміналу завоював MetaTrader4 , Це одна з потужних і популярних мультіриночних торгових платформ. З її допомогою тисячі трейдерів з усього світу проводять торгові операції, технічний аналіз графіків і отримують новини фінансового сектора в режимі реального часу.
Існує також оновлена ​​версія - MetaTrader5, але вона не здобула популярності серед спекулянтів.

Вам також варто дізнатися про ліцензії та регуляторі компанії, щоб правильно вибрати компанію для торгівлі на фінансових ринках. На сьогоднішній день регулюванням FX-брокерів займаються:

  • Комісія з нагляду за товарами та ф'ючерсами (CFTC) і Національна ф'ючерсна асоціація (NFA) в США.
  • Орган з фінансового поведінки (BaFin) в Євросоюзі.
  • Комісія з цінних паперів і бірж Кіпру (CySEC).
  • Центр регулювання позабіржових фінансових інструментів і технологій (ЦРФІН) в Росії.

Залежно від того, де розташована штаб-квартира або юридична адреса брокерської фірми, вона регулюється одним з перерахованих органів.

На території Росії діє ФЗ "Про організацію торгах" і він регулює діяльність валютних і фондових бірж. Крім того, існує незалежний орган Фінансова комісія, яка розглядає претензії трейдерів і підтримує їх у відстоюванні прав.

Швидкість роботи брокера

Це ще один з важливих питань, на який вам необхідно знайти відповідь перед відкриттям торгового рахунку Це ще один з важливих питань, на який вам необхідно знайти відповідь перед відкриттям торгового рахунку. В першу чергу хочеться відзначити швидкість виконання клієнтських операцій, так як від неї безпосередньо залежить прибуток і збиток. Наприклад, в терміналі ви бачите ціну по активу 1,23, ви виставляєте ордер на покупку, тобто відкриваєте угоду. Якщо швидкість виконання ордера висока, то ваша угода буде відкрита за ціною 1,23. Але якщо швидкість низька і за той проміжок часу між тим, коли ви відкрили ордер, і тим, коли дилінгового центру його виконав, ціна змінилася і, припустимо, зросла до 1,30 - ви можете втратити певну суму.

По-друге, зверніть увагу на терміни введення і виведення коштів. Зазвичай перерахування прибутку на рахунок клієнта в банку або платіжному сервісі, наприклад WebMoney, здійснюється протягом 10 днів з моменту подачі заявки на висновок.

Сподіваємося ця стаття була корисна для вас і тепер ви знаєте, як вибрати компанію для торгівлі на FX.