Донецкий техникум промышленной автоматики

Главная Новости

Позовна заява про позбавлення батьківських

Опубликовано: 26.06.2019

видео Позовна заява про позбавлення батьківських

Засідання від 14.03.2019 по справі №396/1677/18 за позовом Органу опіки та піклування

Якщо ви вирішили підготувати позов самостійно, вам знадобиться для прикладу правильний зразок заяви на позбавлення батьківських прав батька вУкаіни. Ви можете знайти його нижче в цій статті.

Ми також з вами детально проаналізуємо зразок, щоб ви могли зрозуміти, як писати свою заяву. В кінці статті я дам вам інструкцію з написання.

Почнемо з основних моментів, які стосуються позовної заяви.

Коло осіб обмежений:

Якщо ви стороння людина, але бачите, що дитині загрожує небезпека, не залишайтеся байдужими. Ви теж можете допомогти. Напишіть заяву в перераховані вище інстанції і попросіть їх звернутися з позовом до суду.

Обов'язково домагайтеся, щоб до вашого заяви поставилися серйозно! Зволікання або ігнорування фактів неналежного поводження з дитиною може призвести до непоправних наслідків.

https://pozovna.in.ua/zrazki-pozovnix-zayav/pozovna-zayava-pro-pozbavlennya-batkivskix-prav прав батька повинно містити як мінімум одне з наведених нижче підстав (Детальніше про заснування можна прочитати тут):

Зразок офіційної заяви в суд на позбавлення батьківських прав батька додається. Ви можете завантажити його і заповнити самостійно. Якщо є питання або виникли труднощі, зателефонуйте мені. Мої контакти можна подивитися тут.


Відеоурок - Позовна заява про визнання права власності на квартиру


Сирітська спадщина

rss