Донецкий техникум промышленной автоматики

Повідомлення про нові коментарі та Email підписка WordPress

  1. Налаштування підписки і розсилки оновлень на сайті
  2. Пристрій попередив про відповіді і нові коментарі
  3. Створення та налагодження форми підписки на нові статті
  4. Створення розсилки оновлень на сайті

Вітаю всіх! Вирішив додати під коментарі чекбокс "Повідомляти про нові коментарі", погодьтеся, коли ви в коментарях в статті написали питання, то зовсім не приємно через кожні пів години повертатися на той же сайт і дивитися - відповіли вам чи ні. Саме з таких міркувань я вирішив допомогти користувачам своїх сайтів.

Здавалося б, а що може бути простіше? Плагінів море! Ось так думав і я, але коли я читав на всіх сайтах практично одні і ті ж неробочі пропозиції - це дуже початок напружувати. Є досить багато плагінів, які оновлюються і цілком популярні, але з якихось причин вони на моїх сайтах працювати зовсім не захотіли. Може їх тема не влаштовує або ще що-небудь по суті це не важливо. А ставити коментарі окремим плагіном мені зовсім не хотілося, чим більше рідного на сайті, тим він більш захищений. Як відомо, 95% зломів WordPress відбувається саме через плагіни .

Виходом виявився плагін MailPoet Newsletters , А тепер докладніше що і як ...

Відмінний плагін для створення підписки на оновлення на сайті і автоматичної розсилки. Не потребує ніяких тужних налаштувань, все дуже просто і зрозуміло. Також MailPoet Newsletters пропонує функцію підписки на нові коментарі в певній статті, що на даному етапі мені й треба було.

Плагін не вимагає включення реєстрації на сайті для отримання дозволу. Ті, що підписалися можуть поміщатися в загальну базу користувачів WordPress або ж в нову базу, яку він створює автоматично.

Установка стандартна, на цьому ми не будемо зупинятися.

Налаштування підписки і розсилки оновлень на сайті

Після установки і активації плагіна в бічному меню створюється однойменний пункт MailPoet, який і містить пункти для налаштування.

Пристрій попередив про відповіді і нові коментарі

Пристрій попередив про відповіді і нові коментарі

Для включення чекбокса отримання повідомлень про нові коментарі до статті досить:

  1. Зайти в налаштування плагіна -> Основні;
  2. Вписати ім'я та адресу відправника листів;
  3. І поставити галочку "Повідомляти про нові коментарі";
  4. Нижче "Мій перший список" - це і є та сама база в яку він буде зберігати дані передплатників, якщо ви хочете, щоб дані передплатників зберігалися в базу WordPress, то чи не відзначайте даний пункт.

Після заповнення даних полів і збереження ми отримаємо:

Якщо вам потрібна тільки ця функція, то все вже виконано. Але давайте все ж розглянемо, як створити форму для підписки і налаштувати розсилку оновлень на сайті.

Створення та налагодження форми підписки на нові статті

Для створення і редагування форми, переходимо на наступну вкладку, яка так і називається - "Форми".

За замовчуванням вже створена форма, але ви ж можете і створити нову і налаштувати індивідуально. Для редагування існуючої тиснемо на редагування.

Далі все досить просто. Просто перетягуємо потрібні нам поля з правого меню в центральне поле форми. Тут же ви можете вибрати список куди будуть збережуться дані передплатників. Створення декількох форм і баз дуже зручно, коли на сайті кілька типів підписки. Наприклад, підписка на нові статті, підписка на повідомлення про нові акції, підписка про будь-яких надходженнях і т.д. Створивши різні списки, ви зможете не напружувати всіх ваших передплатників не потрібною їм інформацією, а відправляти тільки тим, кому це дійсно цікаво.

Після збереження форма буде доступна в списку віджета MailPoet Subscription Form,

Після збереження форма буде доступна в списку віджета MailPoet Subscription Form,

Для отримання коду в статті потрібно натиснути на бажаний тип вставки в налаштуваннях форми. Плагіном на вибір пропонується HTML, PHP, iframe і shortcode. Для отримання бажаного тиснете на потрібний пункт, копіюєте код і вставляєте в бажане місце - це може бути стаття або ж область шаблону.

Для отримання бажаного тиснете на потрібний пункт, копіюєте код і вставляєте в бажане місце - це може бути стаття або ж область шаблону

Сподіваюся зрозуміло, що так само можете відредагувати код для отримання необхідного зовнішнього вигляду.

У наступній вкладці можете налаштувати підтвердження підписки. Але зверніть увагу, що даний пункт впливає і на підтвердження про повідомлення х про нові коментарі. Якщо вам не потрібно підтвердження, то просто відключіть. Я ж вважаю, що якщо хтось поставив галочку під коментарями або ввів свій особистий адресу електронкою, то йому не складе труднощів його підтвердити, тим більше, що це допоможе знизити спам.

З іншими пунктами я думаю ви розберетеся і самі. Перейдемо відразу до створення самої поштової розсилки.

Створення розсилки оновлень на сайті

Для створення і налаштування розсилки про оновлення на сайті про нові статтях переходимо на пункт в бічному меню "Розсилання"

Створюємо нову.

Далі робимо все слідуючи інструкціям плагіна.

Далі робимо все слідуючи інструкціям плагіна

Вводимо назву розсилки, вибираємо тип - ручна або автоматична і перелік учасників, яким буде розсилатися. Тепер ви зрозуміли чому я писав, що дуже зручно, коли різні списки, при наявності різних видів підписки.

При виборі автоматичної розсилки, вибираємо інтервал розсилки. Тобто ви хочете раз в тиждень повідомляти або відразу після публікації нової статті.

Не раджу ставити розсилку дуже часту - це може відлякати ваших передплатників, тим більше якщо ви додаєте по кілька статей в день. У цьому випадку швидше за все користувач буде змушений відписатися, так як ви завалити йому весь ящик. Ставте мінімально раз в день. Розсилка буде відбуватися тільки в тому випадку, якщо додані нові статті.

На наступному кроці вам доступна настройка зовнішнього вигляду і оформлення листа. З цим ви розберетеся самі, як вашій душі завгодно.

Після чого вам буде запропоновано налаштувати шаблон розсилки. За замовчуванням буде відправлятися вступу тільки двох статей, якщо ви хочете відправляти більшу кількість:

За замовчуванням буде відправлятися вступу тільки двох статей, якщо ви хочете відправляти більшу кількість:

Наводимо курсор на вміст листа і натискаємо з'явився пункт "Змінити автоматичне останнім зміст"

Наводимо курсор на вміст листа і натискаємо з'явився пункт Змінити автоматичне останнім зміст

І вводимо необхідну кількість, при бажанні можна вибрати і категорії, які будуть приймати участь в розсилці.

Після збереження на наступному пункті вам досить буде активувати розсилку і все готово. Розсилка буде працювати автоматично не вимагаючи від вас ніяких дій.

Вас можуть зацікавити:

Здавалося б, а що може бути простіше?