Донецкий техникум промышленной автоматики

Повернення і обмін товару

Шановні, Покупці! У разі, якщо Ви вирішили звернутися до нас з питання повернення або обміну будь-якої продукції, придбаної у нас, просимо ознайомитися з загальними правилами і витягами із Закону України про «Захист прав споживача». Ця інформація знаходиться ТУТ .

Якщо Ви ще не зробили покупку, але вже зібралися її зробити, ця інформація допоможе вам максимально себе убезпечити і уникнути можливих непорозумінь.

Ми надаємо нашим Покупцям право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом 14 днів після покупки.

Повернення можливе тільки якщо:
• товар не був у вживанні і жодним чином не використовувався;
• не проводився монтаж і підключення обладнання, не робилися будь-які настройки;
• повністю збережена фірмова упаковка і комплект поставки (часткове або повне порушення зовнішнього вигляду упаковки, відсутність будь-яких компонентів упаковки або їх невідновні пошкодження є порушенням);
• товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент покупки і передачі Покупцеві (в справному технічному стані, без будь-яких механічних пошкоджень і дефектів);
• при наявності документів на товар виданих споживачеві разом з товаром (товарні чеки, накладні, акти приймання).

Право на повернення і обмін товару втрачається в двох випадках:

1. При пошкодженнях, що виникають в результаті порушення правил і умов експлуатації, описаних в інструкціях по догляду за посудом, а при їх відсутності, звичайних зрозумілих методів безпеки, встановлених для товарів такого роду:
• при перегріванні;
• при падінні вироби;
• при навмисної поломки;
• при деформації;
• при пошкодженнях, що виникають при закручуванні і відкручування, відкритті і закритті та інших випадках, викликаних надмірним додатком сили;
• при механічних пошкодженнях зовнішньої або внутрішньої поверхні (подряпини, потертості та ін.);
• при неправильному зберіганні;
• якщо пошкодження виникло внаслідок стихійних лих (природних пожеж, повеней та ін.), Нещасних випадків;
• якщо пошкодження виникло внаслідок умисних або необережних дій з боку Покупця або третіх осіб, а також домашніх тварин;
• якщо виріб використовувався в цілях, не передбачених інструкцією, а при її відсутності, звичайних зрозумілих методів, встановлених для товарів такого роду.

2. При природних змінах зовнішнього вигляду і властивостей вироби, вознікнувшіх в процесі експлуатації:
• при появі плям, крапок вапна та іншого;
• при нормальному зносі ріжучих частин в результаті експлуатації;
• при природному зміні кольору металу (золотистий або блакитний відтінок, що виникає в результаті надмірного перегрівання посуду або приготування деяких продуктів (томати, лимон, овочі, розсоли і ін.) Є характерним для посуду з нержавіючої сталі і жодним чином не впливає ні на функціональні властивості посуду, ні на якість їжі, що готується. Видалити такі плями можна за допомогою спеціальних засобів для чищення виробів з нержавіючої сталі).

Якщо на момент обміну, аналогічного товару немає у продажу, можливо придбати будь-які інші товари з наявних в асортименті з відповідним перерахуванням вартості. При цьому, гроші за послугу доставки товару не повертаються.

У разі виявлення істотних недоліків, які виникли з вини виробника (або продавця) товару, протягом 14 днів (не рахуючи дня покупки), компанія Посудоград бере на себе зобов'язання покрити вартість витрат за зворотну пересилку товару. У всіх інших випадках, Покупець самостійно оплачує всі витрати, пов'язані з пересилкою товару, згідно з чинними тарифами наших партнерів-перевізників. Перейшовши за посиланням http://novaposhta.ua/frontend/calculator/ru Ви зможете розрахувати вартість доставки.

При виникненні спірних ситуацій при з'ясуванні причин повернення або обміну товару, компанія Посудоград залишає за собою право на розгляд питання протягом 14 днів з моменту надходження повернення від Покупця.

Процедура обміну і повернення товарів, куплених в інтернет магазині з доставкою нашим кур'єром або купленого в салоні магазині Посудоград Процедура обміну і повернення товарів, куплених в інтернет магазині з доставкою нашим кур'єром або купленого в салоні магазині Посудоград.

Ви можете здійснити повернення в салоні магазині «Посудоград» за адресою, вказаною на сторінці контактів під час роботи сервіс-менеджера . Процедура повернення передбачає наявність паспорта і чека на які повертаються товари. Підставою для повернення є складене Покупцем Заява на повернення товару. Зразок заяви можна завантажити ТУТ .

Обмін товару проводиться на умовах і в терміни, встановлені Законом України «Про захист прав споживача». Більш детально ТУТ .

Процедура обміну і повернення товарів, доставлених нашими партнерами-перевізниками в регіони Процедура обміну і повернення товарів, доставлених нашими партнерами-перевізниками в регіони.

Для повернення або обміну товару Вам необхідно зв'язатися з співробітниками нашого call-центру для усного повідомлення про повернення товару та отримання Номери Повернення та номера відділення Нової Пошти, куди треба відправити товар. Телефони вказані на сторінці контактів або можете скористатися формою замовлення « зворотного дзвінка ».

Після отримання Номери Повернення, необхідно заповнити форму рекламації або повернення. Зразок форми можна завантажити ТУТ . Зверніть увагу: всі поля обов'язкові для заповнення!

Після цього, Вам необхідно запакувати товар для безпечного транспортування; вказати на упаковці Номер Повернення і вислати через нашого партнера-перевізника "Нова Пошта" на вказане відділення. Разом з товаром вкласти чек (або рахунок, який надається із товаром), копію першої сторінки Вашого паспорта та заповнену Заяву на повернення або рекламація.

УВАГА! Повернення товару за рахунок інтернет магазину здійснюється тільки в разі, якщо товар має заводський брак або дефекти, що виникли при транспортуванні замовлення Покупцеві. У всіх інших випадках доставка повернення продавцю виконується за рахунок і силами Покупця.

Повернення грошей проводиться в термін 14 днів з моменту прийняття позитивного рішення з приводу повернення.

Звертаємо Вашу увагу, що в даний час повернення грошей за товари можливий тільки банківським переказом на картковий рахунок фізичної особи. Для запобігання непорозумінь уважно перевірте Ваші банківські реквізити, зазначені в Заяві на повернення (всі поля обов'язкові для заповнення).

Зверніть увагу!

Номер карткового рахунку - це не номер Вашої банківської карти, вказаний на самій карті, а номер, під яким карта зареєстрована в банку. Свій номер карткового рахунку ви можете дізнатися у оператора Вашого банку, звернувшись до найближчого відділення або за телефоном «гарячої лінії».

Більш детальну інформацію з пересилання і повернення товару Ви зможете отримати у нашого менеджера з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00, зв'язавшись за телефонами:
Більш детальну інформацію з пересилання і повернення товару Ви зможете отримати у нашого менеджера з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00, зв'язавшись за телефонами:    (048) 700-08-21 (Інтертелеком)   (094) 952-38-21 (Інтертелеком)   (050) 416-25-92 (Vodafone МТС)   (093) 416-25-92 (Life) (048) 700-08-21 (Інтертелеком)
(094) 952-38-21 (Інтертелеком)
(050) 416-25-92 (Vodafone МТС)
(093) 416-25-92 (Life)