Донецкий техникум промышленной автоматики

Пошта Mail.Ru почала збирати листи по IMAP

Пошта Mail.Ru запустила збір листів по протоколу IMAP. Тепер користувач зможе зробити ящик на Mail.Ru єдиною точкою доступу до всіх своїх поштових акаунтів.

Підключивши оновлений складальник листів, адресат може отримувати на вибрану скриньку кореспонденцію з усіх своїх адрес, в тому числі і на зовнішніх поштових сервісах. Завдяки роботі по протоколу IMAP, в ящику на Mail.Ru з'являться справжні «філії» всіх акаунтів зі збереженням структури папок і позначок про прочитанні листів. При цьому для підключених ящиків будуть діяти всі переваги Пошти Mail.Ru: ними можна буде користуватися через додаток Пошти під мобільні платформи, а оповіщення про нові листи з'являться в Агента Mail.Ru.

«Дослідження ФОМ, проведене в грудні 2012 р, показало, що в середньому у користувача рунета є 3 поштових аккаунта. Новий механізм збору листів спростить перевірку пошти для користувачів: тепер достатньо буде авторизуватися на Mail.Ru, щоб побачити відразу всю переписку. Знайти втратив лист, звіт або запрошення, вислане поштою, теж буде простіше - адже пошук буде працювати відразу по всіх акаунтів і папок », - зазначає технічний директор Пошти Mail.Ru Денис Анікін.

З ящика імпортуються всі папки, в тому числі і ті, які створив користувач, а також надіслані повідомлення і чернетки. Так само дбайливо складальник відноситься і до фільтрів: настройки, виставлені користувачем, залишаться незмінними, і зібрані листи виявляться в тих же папках, що і в підключеному ящику. Відповідати на зібрані листи можна прямо з основного ящика, найближчим часом з'явиться можливість вибору, що вказати в якості зворотної адреси - основний або підключений.

Перевіряти пошту в підключених ящиках можна не тільки через «велику» веб-версію Пошти Mail.Ru, а й через touch-інтерфейс для смартфонів, і через мобільні додатки Пошти для всіх популярних ОС. Додатки повноцінно працюють з листами, отриманими на підключення ящики: надсилають push-повідомлення про них, показують аватари відправників, сніпети і мініатюри вкладень.

На десктопах і ноутбуках повідомляти про нові листи в підключених ящиках буде Агент Mail.Ru. Через нього ж можна отримати швидкий доступ до людей листів.

На даний момент збір пошти по IMAP працює для всіх найбільших поштових сервісів, що підтримують роботу по протоколу (в їх числі Яндекс, Gmail, Рамблер-Пошта, AOL Mail, Yahoo! Mail), а також для користувачів Google Apps і Яндекс.ПДД. Найближчим часом додасться підтримка IMAP для поштових серверів популярних хостинг-провайдерів.

Включити збір пошти з інших скриньок можна через настройки або по цим посиланням .