Донецкий техникум промышленной автоматики

Послуга "Соціальні мережі" від МТС

  1. Що ж таке послуга Соціальна мережа?
  2. Скільки коштує послуга Соціальні мережі?
  3. Як підключити Соціальні мережі на МТС?
  4. Як відключити соціальні мережі на МТС?
  5. Що необхідно знати про опції Соціальні мережі

Іноді здається, що світ зійшов з розуму Іноді здається, що світ зійшов з розуму. Люди просто стали схиблені на соціальних мережах, кожну вільну хвилину рука так і тягнеться до телефону, щоб заглянути хоча б одним оком, що твориться в соціально-віртуальному світі. Не дивно, що оператори стали лобіювати це бажання для своїх цілей, пропонувати послугу соціальні мережі від МТС.

Охочих бути онлайн-сила-силенна, так чому б не запропонувати вигідні умови для відвідування таких сайтів, люди самі до тебе потягнуться. Саме так подумали представники компанії, не прогадали.

Що ж таке послуга Соціальна мережа?

Дана опція - це мрія багатьох користувачів інтернету. Як заявляє сам оператор, використання офіційних додатків «Вконтакте», «Однокласники» або «Фейсбук», а також спілкування через мобільні версії сайтів абсолютно безкоштовно. Досить підключити послугу соціальні мережі на МТС, нескінченно радіти спілкуванню з друзями. Варто пам'ятати, що трафік не вважається, тільки якщо ви користуєтеся саме офіційними додатками соціалок або мобільними версіями сайтів.

Скільки коштує послуга Соціальні мережі?

Опція з вересня 2016 року у тарифах Smart стає платною. Вартість починається від 50 рублів на місяць. Не варто забувати про різні регіони Росії, де остаточна ціна може бути іншою.

Як підключити Соціальні мережі на МТС?

Для того, щоб стати щасливим володарем опції соціальні мережі, досить купити сім-карту від МТС, встановити тарифний план з будь-якої серії «Смарт» або «Ultra». Дана дія стосується всіх абонентів, які підключилися до даних тарифів починаючи з 1 червня 2016 року Опція тепер входить в базову вартість тарифу, виробляти якісь доплати або установки не потрібно.

Для людей, що користуються послугами МТС до дати офіційного підключення послуги, достатньо перейти на зазначені тарифи або набрати просту команду * 345 #. Також для вирішення питання як підключити послугу соціальні мережі в МТС, можете відвідати особистий кабінет абонента або додаток «Мій МТС». Тут можна налаштувати, підключити додаткові опції самостійно.

Як відключити соціальні мережі на МТС?

Відмовитися від користування послугою, можна кількома способами. Найлегшим, але не завжди практичним буде перехід на будь-який тариф відмінний від «Смарт »,« смарт нонстопом »,« Смарт + »,« Смарт Топ »або« Ультра ». Також відключити функцію можна через особистий кабінет або додаток «Мій МТС». Відключити послугу соціальні мережі на МТС, можна за допомогою команди * 111 * 345 * 2 #.

Що необхідно знати про опції Соціальні мережі

Звичайно, безкоштовне спілкування в «Однокласниках», «Вконтакте» або «Фейсбуці» це добре. Іноді, правда, при наявності тарифів з безлімітним інтернетом, якими якраз і є «Smart» і «ULTRA», така опція здається маленькою глузуванням. Так, ви звичайно економите на спілкуванні в соц. мережах, але ця економія не завжди реальна.

Наприклад, ви абсолютно безкоштовно можете переглянути стрічку новин, повідомлення і подивитися фото, інше буде входити в платний трафік. Якщо вам потрібно буде подивитися відео, а воно як правило, розташовується на YouTube, RuTube і Vimeo, то це вже не входить в стандартне користування послугою. Також відбудеться і з будь-яким переглянутих ресурсом знаходяться поза сервера соц.сетей, наприклад, «Яндекс.Карти».

Також береться до уваги платного контенту піде відвідування повного сайту соц.сетей, читання Push-повідомлень, при використанні, наприклад, функції браузера «opera», з функцією стиснення трафіку, при виході в інтернет через wap або при вході на сайт через функцію інкогніто.

Якщо перед вами тепер стоїть питання: «як відключити послугу соціальні мережі на МТС», не варто кидатися з полум'я та в полум'я. Звичайно, заощадити на даній функції багато не вийде, але при правильному її використанні економія все ж буде, а це краще, ніж зовсім нічого.

Можливо, багато скептиків говорять, що соціальні мережі - це хвороба нашого століття, в якійсь мірі і мають рацію. Багато, чуючи, що є можливість відвідувати улюблені ресурси безкоштовно, кидаються за подібними опціями, як миша на сир. Напевно, ця опція від МТС саме така. Звучить пропозицію красиво і заманливо, але якщо копнути трохи глибше, то розумієш, що практично нічого не виграєш, хоча в принципі і не втрачаєш. Але можна з упевненістю сказати тільки одне. Поки люди так сильно люблять віртуальне спілкування, будуть постійно з'являтися додаткові послуги по відвідуванню улюблених ресурсів. Якісь будуть більш вигідними, якісь ні. Але фраза: «безкоштовне спілкування в соціальних мережах», в слоганах операторів, буде звучати ще дуже і дуже довго.

Сподобалася стаття? Поділіться нею в соціальних мережах

Хочеш дізнатися як влаштована мобільний зв'язок? Дивись відео


Що ж таке послуга Соціальна мережа?
Скільки коштує послуга Соціальні мережі?
Як підключити Соціальні мережі на МТС?
Як відключити соціальні мережі на МТС?
Що ж таке послуга Соціальна мережа?
Скільки коштує послуга Соціальні мережі?
Як підключити Соціальні мережі на МТС?
Як відключити соціальні мережі на МТС?
Сподобалася стаття?