Донецкий техникум промышленной автоматики

Поради від фешн і б'юті-фотографа Конрада Бака

 1. Розкажіть трохи про себе і про свою професійну кар'єру.
 2. Одна з ваших робіт стала бестселером нашого фотобанку. З чим ви пов'язуєте успіх цієї фотографії?
 3. Багато ваших фотографії мають відтінок сюрреалізму. Як би ви описали свій стиль у фотографії?
 4. У чому полягає ваша філософія в плані комерційної фотографії?
 5. Скільки часу в день ви відводите на пост-продакшн, і наскільки цей етап важливий для вас як для фотографа?
 6. Якщо говорити про створення добре продаються фотографій, яким аспектам потрібно приділити увагу в першу...
 7. У вас є улюблена фотографія, і чому?
 8. Як ви вважаєте, що краще вибрати фотографу, щоб максимально підвищити дохід: знайти свою нішу або працювати...
 9. Не могла не помітити, що знімки жінок у вас дуже сильні і надихаючі. На вашу думку, чи змінюється...
 10. Який би ви дали раду або напуття нашим читачам?
 11. Підписуйтесь на наш блог
 12. Коментарі

Основною темою творчості Конрада Бака стало унікальне тлумачення і художня передача краси людського тіла. Жінка на його знімках - сильні, стильні і впевнені в своїй зовнішності. Конрад розповів про важливість роботи з професійними моделями і про те, як зберігати творче бачення в абсолютно комерційної індустрії.

Розкажіть трохи про себе і про свою професійну кар'єру.

Мене звуть Конрад Бак, я живу і працюю у Вроцлаві, в Польщі. Закінчив Вроцлавський політехнічний університет. Займаюся фотографією вже добрих років десять. Спеціалізуюся на жанрі моди і краси, а також на фотографіях коней.

Моя професійна кар'єра почалася з новою можливості щось заробити, але дуже скоро я почав розглядати стоковий фотографію в новій іпостасі. Перш за все, це фантастичний спосіб встановити зв'язок з новими клієнтами, яких ви б не знайшли за звичайних обставин.

Перш за все, це фантастичний спосіб встановити зв'язок з новими клієнтами, яких ви б не знайшли за звичайних обставин

Одна з ваших робіт стала бестселером нашого фотобанку. З чим ви пов'язуєте успіх цієї фотографії?

Ця конкретна фотографія кардинально відрізняється від типової стокової фотографії пари, яка цілується на білому тлі. Я працюю з моделями, які вміють зніматися, як справжні актори - грати в інтимних сценах, а не просто позувати. Думаю, саме це є ключем до створення хороших фотографій.

Багато ваших фотографії мають відтінок сюрреалізму. Як би ви описали свій стиль у фотографії?

На моє переконання, фотооб'єктив повинен виражати почуття, розповідати історії. У своїх фотографіях я намагаюся зафіксувати скороминущу красу, настрій моменту. Я захоплений чуттєвістю жіночого тіла, неповторністю відтінків жіночої краси, рис обличчя, непостійністю настрою, і можливістю перетворити це все в більш довговічну форму.

У чому полягає ваша філософія в плані комерційної фотографії?

Я намагаюся «протягнути» художні цінності в комерційну сферу. Кращі рекламні ролики по ТБ впливають на наше емоційне сприйняття і саме тому запам'ятовуються надовго. Звичайно ж, професійні технічні навики безумовно допомагають досягти цієї мети. Потрібні результати може принести тільки майстерно освоєний інструмент.

Скільки часу в день ви відводите на пост-продакшн, і наскільки цей етап важливий для вас як для фотографа?

Сьогодні для досягнення успіху на ринку професійної фотографії пост-продакшн абсолютно необхідний. Все, що нас оточує, з кожним днем ​​стає все більш досконалий, і іноді досить складно погнатися за прогресом. З іншого боку, зараз в тренді «автентична фотографія», яка відкидає Photoshop та інші подібні інструменти. Ця тенденція особливо актуальна в жанрах лайфстайл, в туристичній та репортажної фотографії. Деякі мої знімки вимагають багато обробки (все залежить від проекту), а для деяких взагалі не потрібно ніяких завершальних штрихів.

Якщо говорити про створення добре продаються фотографій, яким аспектам потрібно приділити увагу в першу чергу?

Я завжди роблю акцент на розвитку. І фотостоки - не виняток. Сам факт, що мої роботи були високо затребувані з місяця в місяць, безумовно, став стимулом продовжувати далі. А ще дуже цікаво шукати «прогалини» на ринку мікростоков і пробувати їх заповнити. Я б порадив налаштувати себе досить честолюбно, підняти планку якості фотозйомок на дуже високий, художній рівень.

У вас є улюблена фотографія, і чому?

Насправді, складно сказати. Напевно, це знімок молодої жінки в «плаття з троянди». Мені він здається даниною красу жіночого тіла в неповторному квітковому обрамленні.

Як ви вважаєте, що краще вибрати фотографу, щоб максимально підвищити дохід: знайти свою нішу або працювати з різними жанрами?

Важко сказати. Я намагаюся робити і те, і інше. Коли ви знаходите нішу, то отримуєте реальний шанс домогтися світового визнання і популярності. З іншого боку, робота з різними жанрами допоможе вам вибрати один, в якому ви будете максимально успішні, і в підсумку знайти свою спеціалізацію. Щоб почати працювати з мікростоках, годиться будь-який момент, а якщо ви по-справжньому вкладаєте в усі, що робите - ви неодмінно досягнете успіху.

Не могла не помітити, що знімки жінок у вас дуже сильні і надихаючі. На вашу думку, чи змінюється сприйняття жінки в стокової фотографії?

В останні роки я спостерігаю тенденцію до автентичної фотографії: без надмірної ретуші, а іноді і зовсім без неї. У фотографії головне - показати повсякденні емоції, тому що це і є найголовніше для всіх нас. Що стосується натхнення для сильних знімків, то в першу чергу це жіночність. А ще чуттєвість і неповторність жіночого тіла. Мені подобається робити акцент на ледь вловимих контрастах і вибудовувати навколо них цікаві історії.

Який би ви дали раду або напуття нашим читачам?

Любитель турбується про обладнання, професіонал - про гроші, а майстер

- про висвітлення 😉

- про висвітлення 😉

Підписуйтесь на наш блог

Отримуйте кращі статті з фотографії і бонуси доступні тільки передплатникам

Коментарі

коментарів

З чим ви пов'язуєте успіх цієї фотографії?
Як би ви описали свій стиль у фотографії?
У чому полягає ваша філософія в плані комерційної фотографії?
Скільки часу в день ви відводите на пост-продакшн, і наскільки цей етап важливий для вас як для фотографа?
У вас є улюблена фотографія, і чому?
Який би ви дали раду або напуття нашим читачам?
З чим ви пов'язуєте успіх цієї фотографії?
Як би ви описали свій стиль у фотографії?
У чому полягає ваша філософія в плані комерційної фотографії?
Скільки часу в день ви відводите на пост-продакшн, і наскільки цей етап важливий для вас як для фотографа?