Донецкий техникум промышленной автоматики

Подруга Жанни Фріске актриса Анастасія Калманович закликав молитися за співачку

Анастасія Калманович

Фото: "Московський комсомолець"

Одна з сусідок зірки розповіла про життя співачки в Юрмалі, її щоденних перемогах і радощах, а подруга артистки Анастасія Калманович закликала за неї молитися.

"Я зовсім недавно дізналася, що у нас живе Жанна Фріске. Чесно скажу, ще місяць тому її важко було впізнати, - зізналася журналістам Марина Абрамова. - А надихалася нашими соснами, погуляла по березі затоки - прямо розквітла". Сусідка Жанни щороку знімає з сім'єю під Юрмалою будиночок. "Приїжджаємо з онуками - їм тут роздолля. І Жаннін сина бачила. Симпатичний блондинчик - маленька мамкін радість! Вже щосили лепече", - повідомила "Експрес-газеті "Абрамова.

Фріске Марина бачила кілька разів на місцевому гіпермаркеті. "Що купує? Як і всі: воду, молоко, овочі, фрукти, м'ясо, печиво, побутову хімію. Звичайно, поки вона сама не ходить - завжди хтось супроводжує. Але хлопці говорили, що і за кермо вона сісти вже примірялася. значить, точно на поправку йде, - впевнена сусідка. - Дай Бог їй здоров'я. Ми всі молимося за Жанну! "

Неподалік від співачки живе і її подруга - знаменита актриса і продюсер Анастасія Калманович, але вона не так балакуча з журналістами. "Ніяких коментарів про Фріске я не даю, вибачте. І про зустріч з нею не може бути й мови. У всякому разі, зараз. Просто помоліться за неї", - закликала Анастасія.

Калманович і Фріске дружать вже 15 років. Спільну мову знайшли і їхні сини: однорічний Платон Жанни і чотирирічний Тихон Анастасії. Хлопчики проводять багато часу разом на свіжому повітрі.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Quot;Що купує?