Донецкий техникум промышленной автоматики

Подивився відео: Євген Попов. WordPress - професійний блог за один день. Даю об'єктивний відгук »Містерія онлайну: просування сайтів, способи заробити в інтернеті

Давно вже все намилюватися подивитися даний відеокурс, бо судячи з того, як його підносять, все дуже в малиновому кольорі. Стало цікаво, що за воно. Взагалі вважаю себе середняком в плані використання WordPress, і часто коли виникають якісь проблеми з двигуном, то йду на форум підтримки WordPress, і задаю там свої нубскіе питання.

Для початку розповім, хто такий цей Євген Попов. Він є автором численних навчальних відеокурсів вебмастерской тематики, серед яких і сьогодні мій, про який піде мова: WordPress - професійний блог за один день .

Сам відеокурс Євгенія Попова WordPress ось в такий ось красивою обложечке

Сам відеокурс Євгенія Попова WordPress ось в такий ось красивою обложечке

Відеокурс Євген Попов WordPress - професійний блог за один день можна замовити з доставкою додому, а можна купити через інтернет, розплатитися через інтернет, і отримати теж через інтернет. Що я, власне, і зробив. Через деякий час після оплати мені прийшли на мило посилання на скачування даного відеокурсу:

  • посилання на скачування образу диска

  • відеоінструкцію із закачування, записи на диск і запуску уроків курсу

  • посилання на програми, які використовуються в відеоуроці

Я скачав образ диска, вставив в привід чистий DWD RW, і записав на нього образ. Вийшов відеокурс на диску. Ось були, в принципі, і всі мої рухи тіла з приводу скачування і приведення відеокурсу в потрібний вид.

Тепер прийшов час поговорити безпосередньо з приводу відеокурсу. Мені якось не хочеться детально розписувати, з чого складаються уроки, тому що все це є на сайті Євгенія Попова. Можу сказати лише те, що коли я грунтовно порився в наявних матеріалах, то ціна в $ 55 за видеокурс мені здалася смішною. Зараз поясню, чому так.

Спочатку відкриваєш файл ран, і потрапляємо ось в таке меню:

І начебто тут все як завжди, немає нічого такого супер-пупер. Але коли починаєш заходити в кожен розділ, то приємно дивуєшся. По-перше, по кожному розділу купа інформації. По-друге, все розжовується так, новачкові буде зрозуміло, а профі теж буде що почерпнути. Наприклад, заходимо в розділ 8 «Технічні поради». Ось як він організований:

І головне, що кожен відеоролик тут на 10-13 а то і 15 хвилин. І в кожному відеоролику Євген Попов грунтовно розжовує тему.

Наприклад, візьмемо тут для прикладу пункт «Безпека». Мені, наприклад, сподобалося, як розповідається про те, як захищати блог від різних вразливостей. Головне те, що тут без води. Якщо мова йде про безпеку блогу, то наводиться приклад який-небудь «дірки», і відразу показується, як її прикрити. Наприклад, як захиститися від підбору паролів.

Або взяти розділ «Русіфіціруем тему самостійно». Тут теж буквально на пальцях показується, як це робиться. Береться шаблон, перекладається на російську. Причому, не те щоб завжди розповідається чисто як для профі. Є багато моментів, коли потрібно просто видалити код який-небудь вручну, або англійське слово замінити на російське. Тобто, дуже так просто, і без зайвих понтів

І ось так, в принципі, по кожному пункту, кожному розділі, кожному розділу. Повільно, ретельно, скрупульозно.

В цілому ось що можу сказати. Взагалі всю інформацію можна знайти в інтернеті. І як встановлювати WordPress, і як його налаштовувати, і багато чого іншого. А відеокурс Євгенія Попова «WordPress - професійний блог за один день» корисний саме тим, що тут все по поличках розкладено. Все по порядку, і дуже грунтовно викладено. Мені, наприклад, хоч я вже і працюю з блогами на WordPress четвертий рік, було дуже цікаво почитати різні моменти. Наприклад, про кешування: що таке кешування, як це працює, як встановлюється і налаштовується плагін Hyper Cash, на які деталі варто звернути увагу при налаштуванні, як перевірити, що кешування працює. Загалом, було дуже цікаво ще раз глянути, і освіжити в пам'яті те, що ніби як знаю, але що в силу часу поступово забувається.

Так, ось ще що. Приємно здивувало те, що є посилання на додаткові матеріали. Наприклад, можна завантажити курс по HTML або CSS, і головне, що абсолютно безкоштовно. Вважаю, що це відмінний бонус всім покупцям курсу

Вважаю, що це відмінний бонус всім покупцям курсу

Підсумовуючи, можу сказати, що відеокурс Євгенія Попова WordPress - професійний блог за один день є оптимальним як за ціною, так і за обсягом і якістю інформації. Тому щиро можу рекомендувати його тим, хто тільки починає вивчати блогостроеніе.

Почитати детальну інформацію про видеокурсе можна тут . Якщо ви теж є власником даного відеокурсу, то можете висловлювати свої відгуки. Вам сподобалось?

Оцініть статтю за 5-бальною шкалою:


Сподобалася запис? Підпишіться на оновлення поштою:

Facebook

Вам сподобалось?