Донецкий техникум промышленной автоматики

Питання і відповіді по PokerStars.

  1. Питання і відповіді по PokerStars Мені здається, я розповів все, що можна було про PokerStars ...
  2. Питання і відповіді по PokerStars
  3. Питання і відповіді по PokerStars
  4. Питання і відповіді по PokerStars

Питання і відповіді по PokerStars

Мені здається, я розповів все, що можна було про PokerStars , Але це напевно не так. Якщо у вас залишилися якісь питання після прочитання сайту - пишіть. Нижче ви бачите перелік популярних питань, а натиснувши на посилання, перейдете до відповідей. Трохи нижче форма для ваших запитань. Заповніть її, і протягом декількох днів тут з'явиться відповідь (якщо ви не хочете ставити питання публічно, вкажіть ваш е-мейл і попросіть не публікувати відповідь, отримаєте відповідь поштою). Пам'ятайте, це НЕ офіційний сайт PokerStars, тому не треба ставити питання, на які може відповісти тільки служба підтримки руму (Не змогли зробити депозит, заблокували рахунок, є скарга на опонентів і т.д.). Я не гарантую публікацію кожного питання тут (тому що відповіді на них вже є на сторінках сайту або відповісти на них може лише саппорт руму) тому обов'язково вказуйте правильний е-мейл, по електронній пошті я завжди дам пораду, причому навіть швидше.

1. Як мені зробити депозит на Старз, не бачу каси ?! А також чим відрізняються сайти pokerstars.com і pokerstars.net?

2. Чому заблокували мій рахунок? Що робити?

3. Не можу зайти на сайт pokerstars.com, що трапилося (не знаходить сервер або пише, що сайт заблокований провайдером)?

4. Я забув відповіді на контрольні питання, що робити?

5. Чи можна отримати грошима або продати іншому гравцеві пакет на оффлайн турнір?

7. Часто хочу зіграти одностолових турнір зі своїми друзями, без сторонніх. Ніде на сайті і в програмі не можу знайти інформацію про те, як організувати приватний турнір.Подскажіте, будь ласка.

8. Через незнання зареєстрував два аккаунта, вніс туди гроші через Вебмані, перекидав трохи грошей знайомим, а тепер мене заблокували. Дуже хочеться грати на ПокерСтарз. Підкажіть, що робити?

9. Граю на столах «плеймані» (на фантики), у деяких гравців там у аватари біла зірочка, що вона позначає?

10. Підкажіть, будь ласка, як перевести умовні гроші зі свого рахунку на інший рахунок? А також трохи про продаж плеймані.

11. У мене пропали столи плеймані, в чому справа?

12. Я встановив собі аватару, а вона не відображається за столом, що робити?

13. Для депозиту потрібно ввести дані, включаючи номер телефону, пробую різні варіанти і отримую повідомлення «Вкажіть номер телефону в тому ж вигляді, в якому він приводиться в телефонному довіднику, включаючи телефонний код», що робити?

14. Куди можна поскаржитися на PokerStars (ГВЧ, саппорт, службу безпеки)?

15. Отримую повідомлення про помилку 102/1001 (або 71/1001, 169/1001 і т.д.), що робити?

16. Яким чином генерується колода при грі: один раз перед здачею або «перемішується» перед кожним раундом торгівлі?

17. Я забув пароль, як бути?

18. Як мені видалити рахунок на PokerStars?

19. При спробі логіна видає помилку «Ви вже увійшли з іншого комп'ютера. Щоб увійти з цього комп'ютера, необхідно виконати вихід з іншого. », Що робити?

20. Я заробив гроші на PokerStars, не роблячи депозиту (з Фріролли, безкоштовних турнірних квитків і т.д.), чи не буде у мене проблем при виведенні?

21. Питання по бонусним кодами: чому не діє мій код? Де взяти бонусний код, який ввести?

22. Як включити відображення сили моєї поточної руки (щоб писало, що у мене зараз дві пари або флеш)?

23. Я колись давно відкривав рахунок на PokerStars, але забув і логін, і пароль, і навіть не впевнений, з якого е-мейла реєструвався. Що мені робити?

Питання: Як мені зробити депозит на Старз, не бачу каси ?! А також чим відрізняються сайти pokerstars.com і pokerstars.net?

Відповідь: Почну здалеку. Справа в тому, що в багатьох країнах заборонена реклама ігор на гроші, включаючи покер. Провідні гральні компанії, щоб обійти цю заборону, створюють альтернативні сайти, які пропонують виключно гру «на фантики». Таким чином, сайти .net - це версія основного сайту .com, пропонує тільки гри в тренувальному режимі, без грошей, в основному орієнтована на новачків в покері. Якщо ви завантажили покерний клієнт з сайту pokerstars.net, то не зможете зробити депозит, там просто відсутня каса. Вам необхідно видалити програму і заново встановити її, скачавши з сайту PokerStars.com . До речі, ви нічого не втратите, якщо відразу скачаєте софт з «правильного» сайту .com, ігри «на фантики» представлені і там. Не рекомендую вам довго грати без грошей, це тільки прищеплює шкідливі звички, так як манери гри «на фантики» і на реальні гроші досить сильно відрізняється. Також офіційний домен pokerstars.eu. У зв'язку з блокуваннями працюють домени з літерними індексами типу pokerstars-ll.com, і є малоінформативне, але незаблокований домен нібито для відбору на турнір в Сочі. Він зараз є основним офіційним для росіян. А ще є домени .es, .it, .fr, .be - для відповідних національних пулів гравців, ви не зможете грати через них.

Питання: Чому заблокували мій рахунок? Що робити?

Відповідь: Зазвичай це стандартна перевірка служби безпеки, у вас запитають документи, що підтверджують особу, після їх надання протягом пари днів розблокують. В загальному, читати сюди , Потім писати в підтримку за вказаними на тій сторінці адресами. Також можна рекомендувати до прочитання ось цю статтю .

Питання: Не можу зайти на сайт pokerstars.com, що трапилося (не знаходить сервер або пише, що сайт заблокований провайдером)?

Відповідь: Останнім часом влада в Росії активно борються з азартними іграми в мережі. Швидше за все, ваш інтернет-провайдер заблокував доступ до сайту. Софт при цьому, ймовірно, буде продовжувати нормально працювати. Якщо необхідно таки відвідати сайт руму, скористайтеся проксі-серверами, VPN або спеціальними розподіленими анонимизатора типу TOR. Старс постійно готують нові, робочі доменні імени, хоча кілька вже закрили, але я намагаюся оновлювати посилання на працюючі домени протягом 1-2 днів після блокування, так що просто тисніть тут посилання PokerStars - потрапите на працюючий сайт! Детальніше про різні способи обходу блокування можна прочитати прочитати тут .

Питання: Я забув відповіді на контрольні питання, що робити?

Відповідь: Контрольні слова потрібні для відновлення пароля, а також їх іноді запитують з метою перевірки безпеки при логін. Встановити або змінити їх можна в меню «Облікова запис / Секретні питання», правда, для зміни треба правильно ввести встановлені раніше питання, тому рекомендую їх записувати! Але якщо поїзд уже пішов, а відповіді не пам'ятаєте, то дії аналогічні тим, що потрібні для відновлення пароля: пишіть на [Email protected] із зазначенням вашого логіна, ПІБ, адреса, е-мейла і телефону, просіть допомогти. Якщо вам здається, що ви знаєте відповіді на питання, але не впевнені, як їх написали, то також можете вказати приблизний варіант.

Питання: Чи можна отримати грошима або продати іншому гравцеві пакет на оффлайн турнір?

Відповідь: Тут порадувати нічим не можу, правила PokerStars з цього приводу дуже жорсткі. Якщо ви виграли через сателіт або отримали право через якусь промо-акцію на участь в оффлайн турнірі, то повинні брати участь в ньому самі, причому в найближчому з таких турнірів (на наступний рік не перенести). Якщо з якоїсь причини ви не можете поїхати - путівка пропадає, ніякої компенсації за неї ви не отримуєте! Тому росіянам треба бути особливо обережними. Пам'ятайте, що в американських турнірах можна грати тільки з 21 року (в європейських - з 18 років). Вигравайте путівку хоча б за пару тижнів, а краще за місяць до турніру, якщо у вас немає візи в потрібну країну. Також звертайте увагу, які витрати покриває путівка, часто це тільки турнірний внесок, так що переліт і готель будуть за ваш рахунок. Тільки якщо ви виграєте кілька путівок на один і той же турнір, то додаткові путівки будуть «переведені в готівку» у вигляді турнірних доларів.

Питання: Часто хочу зіграти одностолових турнір зі своїми друзями, без сторонніх. Ніде на сайті і в програмі не можу знайти інформацію про те, як організувати приватний турнір.Подскажіте, будь ласка.

Відповідь: Вам допоможе розділ домашніх ігор (кнопка «Home Games» в правому меню). Там можна створити клуб, запросити в нього друзів, а потім в рамках цього клубу організовувати турніри або дружні кеш-ігри.

Питання: Через незнання зареєстрував два аккаунта, вніс туди гроші через Вебмані, перекидав трохи грошей знайомим, а тепер мене заблокували. Дуже хочеться грати на ПокерСтарз. Підкажіть, що робити?

Відповідь: Якщо ваш рахунок заблокували, у вас один варіант - писати в службу підтримки з проханням відкрити рахунок і пояснити, в чому проблема. Швидше за все, у вас попросять документи і / або пояснення сумнівній ситуації. Шліть потрібні документи, пояснюйте, кайтеся, посипайте голову попелом і обіцяйте виправитися. Лаятися або загрожувати марно і навіть шкідливо. За великим рахунком, крім спілкування з саппортом і службою безпеки у вас інших варіантів немає. В даному випадку, якщо ніякого криміналу, крім відкриття двох рахунків, не було, то один закриють, а другий залишать для гри. А щоб подібна ситуація не виникала, уважно читайте правила руму або хоча б тут сторінку по службі безпеки .

Питання: Граю на столах «плеймані» (на фантики), у деяких гравців там у аватари біла зірочка, що вона позначає?

Відповідь: Як вам уже відомо з відповіді на перше питання, на фантики можна грати як з спеціально створеною лише для цього програми, завантаженої з сайту pokerstars.net, так і зі звичайною програми для гри на гроші, завантаженої з pokerstars.com. Так ось зірочка показується у тих, хто грає через програму з сайту pokerstars.net. Навіщо це зроблено - не дуже зрозуміло, може бути просто попередити, що за столами на реальні гроші ви цього гравця не знайдете.

Питання: Підкажіть, будь ласка, як перевести умовні гроші зі свого рахунку на інший рахунок? А також трохи про продаж плеймані.

Відповідь: Для цього треба сісти на стіл плеймані (умовні гроші) з тим гравцем, якому хочете перевести гроші. Потім правою кнопкою миші тиснете на аватарі цього гравця і вибираєте пункт «Перевести умовні гроші». Вводите суму, тиснете кнопку і умовні гроші змінюють власника.
Дивно, але свого часу існував досить активний ринок плеймані, їх продавали і купували (ціни були близько декількох доларів за мільйон, в залежності від обсягів)! Але потім PokerStars просік фішку і вирішив сам зайнятися цим бізнесом. Тепер ви можете купити фішки безпосередньо у руму (меню Запити / Купити умовні фішки). Мінімальний пакет - 350 тис. За $ 2, а максимальний - 165 млн. Аж за $ 200. При цьому в правилах введена заборона на покупку / продаж фішок, так що багато сайтів, які займалися скупкою / перепродажем пішли з цього ринку. Проте, при великому бажанні можете спробувати знайти покупця на свої фішки, наприклад, ВКонтакте. Ну а Старс, щоб стимулювати плеймані гравців, ввели спеціальний «Клуб мільярдерів», куди включаються гравці з мільярдом фішок, вони отримують спеціальну підтримку, акції та окремий турнір для мільярдерів.

Питання: У мене пропали столи плеймані, в чому справа?

Відповідь: Швидше за все, у вас якимось чином знялася галочка «показувати столи на умовні гроші» в меню «Налаштування». Інший варіант - ви встановили якийсь фільтр ігор, наприклад, для столів мікролімітах, яких на плеймані просто немає.

Питання: Я встановив собі аватару, а вона не відображається за столом, що робити?

Відповідь: Справа в тому, що аватари на PokerStars премодеріруемие, тобто їх вручну переглядають і схвалюють модератори. Старз обіцяють схвалити картинку протягом 5 днів, але підтримка не завжди справляється із запитами і іноді процедура може зайняти 1-2 тижні. Тому просто трохи зачекайте, якщо через два тижні аватара чи не з'явиться - пишіть в саппорт. До речі, зверніть увагу, аватару ви можете змінювати не більше двох разів, так що вибирайте з розумом!

Питання: Для депозиту потрібно ввести дані, включаючи номер телефону, пробую різні варіанти і отримую повідомлення «Вкажіть номер телефону в тому ж вигляді, в якому він приводиться в телефонному довіднику, включаючи телефонний код», що робити?

Відповідь: При введенні даних начебто складно помилитися. В поле «Код країни» для Росії вказуєте 7, в поле «Місцевий номер, включаючи код міста» пишете свій повний номер без жодних зайвих знаків, наприклад, для московського телефону це буде 4951234567, для мобільного телефону, 9217654321. Переконайтеся, що в номері телефону 10 цифр! Телефонний код країни повинен належати тій країні, що ви вказали в поштовій адресі!

Питання: Куди можна поскаржитися на PokerStars (ГВЧ, саппорт, службу безпеки)?

Відповідь: Теоретично, єдине місце, де ви можете офіційно вилити свою жовч - це орган, що ліцензує, в даному випадку - «Комісія з Контролю за Інтелектуальними Спортивними Іграми острова Мен». Тільки це все одно марно. Ще менш ефективні загрози звернення до суду. Тому що а) судитися ви повинні будете на території відповідача, тобто на тому ж Мені, б) в правилах, які ви приймаєте при реєстрації, зазначено, що рішення менеджменту є остаточною і оскарженню не підлягає
Так що якщо хочете вирішити якесь питання, а не тупо посваритися, то будьте ввічливі, коректні, готові до співпраці, доводьте свою правоту і пропонуйте альтернативні методи вирішення проблеми.

Питання: У процесі отримання повідомлення про помилку 102/1001 (або 71/1001, 169/1001 і т.д.), що робити?

Відповідь: Звертатися в підтримку Старз, конкретно - писати на [Email protected] із зазначенням номера помилки в темі листа. Якщо є можливість (основна програма завантажилася), також прикладіть логи руму, які можна отримати в меню Довідка / Файли логів.

Питання: Яким чином генерується колода при грі: один раз перед здачею або «перемішується» перед кожним раундом торгівлі?

Відповідь: На PokerStars намагаються максимально наблизитися до реальної грі, тому колода створюється (перемішується) один раз перед здачею! Між раундами ніякого перемішування або генерації нової колоди не відбувається. Таким чином, рішення, прийняте в тому чи іншому раунді, ніякого впливу на вихід наступних карт не робить, все визначено вже перед грою.

Питання: Я забув пароль, як бути?

Відповідь: При логін під полем введення логіна / пароля є кнопочка «Забули ім'я або пароль?», Щоб відновити їх досить знати і мати доступ до своєї поштової скриньки, на який ви реєстрували запис. Дотримуйтесь інструкцій, для відновлення пароля. Якщо відновити пароль через форму не виходить, пишіть на підтримку на [Email protected] Також читайте відповідь на питання нижче.

Питання: Як мені видалити рахунок на PokerStars?

Відповідь: Насправді, видалити свій рахунок в покер-румі неможливо (фактично в будь-якому). В основному це обмеження накладається, щоб гравець не відкрив інший рахунок, не отримував знову бонуси, не намагався порушувати правила. Якщо ж ви не хочете грати або хочете обмежити себе від «лудоманства», то зверніться в підтримку і попросіть, щоб ваш рахунок заблокували. Ви можете обмежити себе в грі на термін до півроку самостійно, через меню Сервіс / Відповідальна гра.
Нагадую, що відкриття більш ніж одного рахунку в румі - серйозне порушення правил, каралося аж до бана з конфіскацією коштів!

Питання: При спробі логіна видає помилку «Ви вже увійшли з іншого комп'ютера. Щоб увійти з цього комп'ютера, необхідно виконати вихід з іншого. », Що робити?

Відповідь: З імовірністю 99,9% - це помилка, так званий «завис логін», зрідка може статися при некоректному закриття програми. Звичайно, існує і частка ймовірності, що зловмисники змогли вкрасти ваш пароль і в цей час грають за вас :(. У будь-якому випадку - звернення до службу підтримки має швидко вирішити проблему.

Питання: Я заробив гроші на PokerStars, не роблячи депозиту (з Фріролли, безкоштовних турнірних квитків і т.д.), чи не буде у мене проблем при виведенні?

Відповідь: За великим рахунком, головна проблема тут - обмежена кількість методів виведення. У PokerStars політика - виводити тим способом, яким був зроблений депозит. Якщо депозиту не робили, то вам пристойних методів виведення просто не запропонують. Так що моя вам порада - зробіть мінімальний депозит зручним вам способом (Вебмані, VISA т.д.), почекайте покладені два дні (краще в цей час продовжувати грати, хоча б трохи), після чого спокійно виводите, вам ведуть всю суму (при умови, що використовуваний метод введення працює і на висновок, наприклад, на МастерКард не виводять).

Питання: Питання по бонусним кодами: чому не діє мій код? Де взяти бонусний код, який ввести?

Відповідь: У PokerStars є два основних типи бонус-кодів: коди для отримання бонусу на перший депозит і різні акції коди. В даний момент є два варіанти бонусів на перший депозит: фіксовані $ 30 з бонус-кодом THIRTY або 100% до $ 600 з кодом STARS600. Це стандартні бонуси і коди, докладніше про них на сторінці « Бонуси і промо »Або на сайті Старс. Акційні коди бувають нечасто (кілька разів на рік), вони зазвичай приурочені до акцій або великим турнірним серіям і діють лише кілька тижнів. Зазвичай це просто нові варіанти бонуса на перший депозит, так що для старих гравців вони не актуальниТак що якщо ви вводите код, а він не спрацьовує, можливо, вам дістався старий неактивний. Або ви їм вже користувалися (кожен код можна активувати лише один раз). Власне активні коди завжди можна знайти на сторінках «Акцій» офіційного сайту PokerStars, я також намагаюся інформувати про новинки в новинах, але якісь спеціальні коди для сайтів-партнерів не передбачені.

Питання: Як включити відображення сили моєї поточної руки (щоб писало, що у мене зараз дві пари або флеш)?

Відповідь: Спочатку такої опції не було, тому таке питання і виник. Зараз вони увімкнені для всіх ігор за замовчуванням. Сила руки для більшості тим столу пишеться справа внизу над кнопками дії.

Питання: Я колись давно відкривав рахунок на PokerStars, але забув і логін, і пароль, і навіть не впевнений, з якого е-мейла реєструвався. Що мені робити?

Відповідь: Для початку скажу, що точно не треба робити - відкривати ще один рахунок. Тому що відкриття декількох рахунків - серйозне порушення, чревате баном. Тепер про те, що робити. Якщо ви пам'ятаєте хоча б е-мейл, з якого реєструвалися, то ви можете відновити і логін, і пароль через форму «Забули ім'я користувача або пароль?», Доступ до якої є з вікна логіна клієнта ПокерСтарс. Якщо е-мейл не пам'ятаєте, чи втратили до нього доступ, або забули відповіді на контрольні питання, які запитують при відновленні пароля, то треба звертатися в підтримку. пишіть на [Email protected] , Пояснюйте ситуацію, просите допомогти. У листі вкажіть повне ім'я та адреса (той що був зазначений при реєстрації, включаючи індекс), зареєстрований е-мейл, номер телефону для зв'язку. Вам або допоможуть відновити доступ, або дозволять відкрити новий рахунок, заблокувавши старий.

Питання і відповіді по PokerStars

Мені здається, я розповів все, що можна було про PokerStars , Але це напевно не так. Якщо у вас залишилися якісь питання після прочитання сайту - пишіть. Нижче ви бачите перелік популярних питань, а натиснувши на посилання, перейдете до відповідей. Трохи нижче форма для ваших запитань. Заповніть її, і протягом декількох днів тут з'явиться відповідь (якщо ви не хочете ставити питання публічно, вкажіть ваш е-мейл і попросіть не публікувати відповідь, отримаєте відповідь поштою). Пам'ятайте, це НЕ офіційний сайт PokerStars, тому не треба ставити питання, на які може відповісти тільки служба підтримки руму (Не змогли зробити депозит, заблокували рахунок, є скарга на опонентів і т.д.). Я не гарантую публікацію кожного питання тут (тому що відповіді на них вже є на сторінках сайту або відповісти на них може лише саппорт руму) тому обов'язково вказуйте правильний е-мейл, по електронній пошті я завжди дам пораду, причому навіть швидше.

1. Як мені зробити депозит на Старз, не бачу каси ?! А також чим відрізняються сайти pokerstars.com і pokerstars.net?

2. Чому заблокували мій рахунок? Що робити?

3. Не можу зайти на сайт pokerstars.com, що трапилося (не знаходить сервер або пише, що сайт заблокований провайдером)?

4. Я забув відповіді на контрольні питання, що робити?

5. Чи можна отримати грошима або продати іншому гравцеві пакет на оффлайн турнір?

7. Часто хочу зіграти одностолових турнір зі своїми друзями, без сторонніх. Ніде на сайті і в програмі не можу знайти інформацію про те, як організувати приватний турнір.Подскажіте, будь ласка.

8. Через незнання зареєстрував два аккаунта, вніс туди гроші через Вебмані, перекидав трохи грошей знайомим, а тепер мене заблокували. Дуже хочеться грати на ПокерСтарз. Підкажіть, що робити?

9. Граю на столах «плеймані» (на фантики), у деяких гравців там у аватари біла зірочка, що вона позначає?

10. Підкажіть, будь ласка, як перевести умовні гроші зі свого рахунку на інший рахунок? А також трохи про продаж плеймані.

11. У мене пропали столи плеймані, в чому справа?

12. Я встановив собі аватару, а вона не відображається за столом, що робити?

13. Для депозиту потрібно ввести дані, включаючи номер телефону, пробую різні варіанти і отримую повідомлення «Вкажіть номер телефону в тому ж вигляді, в якому він приводиться в телефонному довіднику, включаючи телефонний код», що робити?

14. Куди можна поскаржитися на PokerStars (ГВЧ, саппорт, службу безпеки)?

15. Отримую повідомлення про помилку 102/1001 (або 71/1001, 169/1001 і т.д.), що робити?

16. Яким чином генерується колода при грі: один раз перед здачею або «перемішується» перед кожним раундом торгівлі?

17. Я забув пароль, як бути?

18. Як мені видалити рахунок на PokerStars?

19. При спробі логіна видає помилку «Ви вже увійшли з іншого комп'ютера. Щоб увійти з цього комп'ютера, необхідно виконати вихід з іншого. », Що робити?

20. Я заробив гроші на PokerStars, не роблячи депозиту (з Фріролли, безкоштовних турнірних квитків і т.д.), чи не буде у мене проблем при виведенні?

21. Питання по бонусним кодами: чому не діє мій код? Де взяти бонусний код, який ввести?

22. Як включити відображення сили моєї поточної руки (щоб писало, що у мене зараз дві пари або флеш)?

23. Я колись давно відкривав рахунок на PokerStars, але забув і логін, і пароль, і навіть не впевнений, з якого е-мейла реєструвався. Що мені робити?

Питання: Як мені зробити депозит на Старз, не бачу каси ?! А також чим відрізняються сайти pokerstars.com і pokerstars.net?

Відповідь: Почну здалеку. Справа в тому, що в багатьох країнах заборонена реклама ігор на гроші, включаючи покер. Провідні гральні компанії, щоб обійти цю заборону, створюють альтернативні сайти, які пропонують виключно гру «на фантики». Таким чином, сайти .net - це версія основного сайту .com, пропонує тільки гри в тренувальному режимі, без грошей, в основному орієнтована на новачків в покері. Якщо ви завантажили покерний клієнт з сайту pokerstars.net, то не зможете зробити депозит, там просто відсутня каса. Вам необхідно видалити програму і заново встановити її, скачавши з сайту PokerStars.com . До речі, ви нічого не втратите, якщо відразу скачаєте софт з «правильного» сайту .com, ігри «на фантики» представлені і там. Не рекомендую вам довго грати без грошей, це тільки прищеплює шкідливі звички, так як манери гри «на фантики» і на реальні гроші досить сильно відрізняється. Також офіційний домен pokerstars.eu. У зв'язку з блокуваннями працюють домени з літерними індексами типу pokerstars-ll.com, і є малоінформативне, але незаблокований домен нібито для відбору на турнір в Сочі. Він зараз є основним офіційним для росіян. А ще є домени .es, .it, .fr, .be - для відповідних національних пулів гравців, ви не зможете грати через них.

Питання: Чому заблокували мій рахунок? Що робити?

Відповідь: Зазвичай це стандартна перевірка служби безпеки, у вас запитають документи, що підтверджують особу, після їх надання протягом пари днів розблокують. Загалом, читати сюди , Потім писати в підтримку за вказаними на тій сторінці адресами. Також можна рекомендувати до прочитання ось цю статтю .

Питання: Не можу зайти на сайт pokerstars.com, що трапилося (не знаходить сервер або пише, що сайт заблокований провайдером)?

Відповідь: Останнім часом влада в Росії активно борються з азартними іграми в мережі. Швидше за все, ваш інтернет-провайдер заблокував доступ до сайту. Софт при цьому, ймовірно, буде продовжувати нормально працювати. Якщо необхідно таки відвідати сайт руму, скористайтеся проксі-серверами, VPN або спеціальними розподіленими анонимизатора типу TOR. Старс постійно готують нові, робочі доменні імени, хоча кілька вже закрили, але я намагаюся оновлювати посилання на працюючі домени протягом 1-2 днів після блокування, так що просто тисніть тут посилання PokerStars - потрапите на працюючий сайт! Детальніше про різні способи обходу блокування можна прочитати прочитати тут .

Питання: Я забув відповіді на контрольні питання, що робити?

Відповідь: Контрольні слова потрібні для відновлення пароля, а також їх іноді запитують з метою перевірки безпеки при логін. Встановити або змінити їх можна в меню «Облікова запис / Секретні питання», правда, для зміни треба правильно ввести встановлені раніше питання, тому рекомендую їх записувати! Але якщо поїзд уже пішов, а відповіді не пам'ятаєте, то дії аналогічні тим, що потрібні для відновлення пароля: пишіть на [Email protected] із зазначенням вашого логіна, ПІБ, адреса, е-мейла і телефону, просіть допомогти. Якщо вам здається, що ви знаєте відповіді на питання, але не впевнені, як їх написали, то також можете вказати приблизний варіант.

Питання: Чи можна отримати грошима або продати іншому гравцеві пакет на оффлайн турнір?

Відповідь: Тут порадувати нічим не можу, правила PokerStars з цього приводу дуже жорсткі. Якщо ви виграли через сателіт або отримали право через якусь промо-акцію на участь в оффлайн турнірі, то повинні брати участь в ньому самі, причому в найближчому з таких турнірів (на наступний рік не перенести). Якщо з якоїсь причини ви не можете поїхати - путівка пропадає, ніякої компенсації за неї ви не отримуєте! Тому росіянам треба бути особливо обережними. Пам'ятайте, що в американських турнірах можна грати тільки з 21 року (в європейських - з 18 років). Вигравайте путівку хоча б за пару тижнів, а краще за місяць до турніру, якщо у вас немає візи в потрібну країну. Також звертайте увагу, які витрати покриває путівка, часто це тільки турнірний внесок, так що переліт і готель будуть за ваш рахунок. Тільки якщо ви виграєте кілька путівок на один і той же турнір, то додаткові путівки будуть «переведені в готівку» у вигляді турнірних доларів.

Питання: Часто хочу зіграти одностолових турнір зі своїми друзями, без сторонніх. Ніде на сайті і в програмі не можу знайти інформацію про те, як організувати приватний турнір.Подскажіте, будь ласка.

Відповідь: Вам допоможе розділ домашніх ігор (кнопка «Home Games» в правому меню). Там можна створити клуб, запросити в нього друзів, а потім в рамках цього клубу організовувати турніри або дружні кеш-ігри.

Питання: Через незнання зареєстрував два аккаунта, вніс туди гроші через Вебмані, перекидав трохи грошей знайомим, а тепер мене заблокували. Дуже хочеться грати на ПокерСтарз. Підкажіть, що робити?

Відповідь: Якщо ваш рахунок заблокували, у вас один варіант - писати в службу підтримки з проханням відкрити рахунок і пояснити, в чому проблема. Швидше за все, у вас попросять документи і / або пояснення сумнівній ситуації. Шліть потрібні документи, пояснюйте, кайтеся, посипайте голову попелом і обіцяйте виправитися. Лаятися або загрожувати марно і навіть шкідливо. За великим рахунком, крім спілкування з саппортом і службою безпеки у вас інших варіантів немає. В даному випадку, якщо ніякого криміналу, крім відкриття двох рахунків, не було, то один закриють, а другий залишать для гри. А щоб подібна ситуація не виникала, уважно читайте правила руму або хоча б тут сторінку по службі безпеки .

Питання: Граю на столах «плеймані» (на фантики), у деяких гравців там у аватари біла зірочка, що вона позначає?

Відповідь: Як вам уже відомо з відповіді на перше питання, на фантики можна грати як з спеціально створеною лише для цього програми, завантаженої з сайту pokerstars.net, так і зі звичайною програми для гри на гроші, завантаженої з pokerstars.com. Так ось зірочка показується у тих, хто грає через програму з сайту pokerstars.net. Навіщо це зроблено - не дуже зрозуміло, може бути просто попередити, що за столами на реальні гроші ви цього гравця не знайдете.

Питання: Підкажіть, будь ласка, як перевести умовні гроші зі свого рахунку на інший рахунок? А також трохи про продаж плеймані.

Відповідь: Для цього треба сісти на стіл плеймані (умовні гроші) з тим гравцем, якому хочете перевести гроші. Потім правою кнопкою миші тиснете на аватарі цього гравця і вибираєте пункт «Перевести умовні гроші». Вводите суму, тиснете кнопку і умовні гроші змінюють власника.
Дивно, але свого часу існував досить активний ринок плеймані, їх продавали і купували (ціни були близько декількох доларів за мільйон, в залежності від обсягів)! Але потім PokerStars просік фішку і вирішив сам зайнятися цим бізнесом. Тепер ви можете купити фішки безпосередньо у руму (меню Запити / Купити умовні фішки). Мінімальний пакет - 350 тис. За $ 2, а максимальний - 165 млн. Аж за $ 200. При цьому в правилах введена заборона на покупку / продаж фішок, так що багато сайтів, які займалися скупкою / перепродажем пішли з цього ринку. Проте, при великому бажанні можете спробувати знайти покупця на свої фішки, наприклад, ВКонтакте. Ну а Старс, щоб стимулювати плеймані гравців, ввели спеціальний «Клуб мільярдерів», куди включаються гравці з мільярдом фішок, вони отримують спеціальну підтримку, акції та окремий турнір для мільярдерів.

Питання: У мене пропали столи плеймані, в чому справа?

Відповідь: Швидше за все, у вас якимось чином знялася галочка «показувати столи на умовні гроші» в меню «Налаштування». Інший варіант - ви встановили якийсь фільтр ігор, наприклад, для столів мікролімітах, яких на плеймані просто немає.

Питання: Я встановив собі аватару, а вона не відображається за столом, що робити?

Відповідь: Справа в тому, що аватари на PokerStars премодеріруемие, тобто їх вручну переглядають і схвалюють модератори. Старз обіцяють схвалити картинку протягом 5 днів, але підтримка не завжди справляється із запитами і іноді процедура може зайняти 1-2 тижні. Тому просто трохи зачекайте, якщо через два тижні аватара чи не з'явиться - пишіть в саппорт. До речі, зверніть увагу, аватару ви можете змінювати не більше двох разів, так що вибирайте з розумом!

Питання: Для депозиту потрібно ввести дані, включаючи номер телефону, пробую різні варіанти і отримую повідомлення «Вкажіть номер телефону в тому ж вигляді, в якому він приводиться в телефонному довіднику, включаючи телефонний код», що робити?

Відповідь: При введенні даних начебто складно помилитися. В поле «Код країни» для Росії вказуєте 7, в поле «Місцевий номер, включаючи код міста» пишете свій повний номер без жодних зайвих знаків, наприклад, для московського телефону це буде 4951234567, для мобільного телефону, 9217654321. Переконайтеся, що в номері телефону 10 цифр! Телефонний код країни повинен належати тій країні, що ви вказали в поштовій адресі!

Питання: Куди можна поскаржитися на PokerStars (ГВЧ, саппорт, службу безпеки)?

Відповідь: Теоретично, єдине місце, де ви можете офіційно вилити свою жовч - це орган, що ліцензує, в даному випадку - «Комісія з Контролю за Інтелектуальними Спортивними Іграми острова Мен». Тільки це все одно марно. Ще менш ефективні загрози звернення до суду. Тому що а) судитися ви повинні будете на території відповідача, тобто на тому ж Мені, б) в правилах, які ви приймаєте при реєстрації, зазначено, що рішення менеджменту є остаточною і оскарженню не підлягає
Так що якщо хочете вирішити якесь питання, а не тупо посваритися, то будьте ввічливі, коректні, готові до співпраці, доводьте свою правоту і пропонуйте альтернативні методи вирішення проблеми.

Питання: У процесі отримання повідомлення про помилку 102/1001 (або 71/1001, 169/1001 і т.д.), що робити?

Відповідь: Звертатися в підтримку Старз, конкретно - писати на [Email protected] із зазначенням номера помилки в темі листа. Якщо є можливість (основна програма завантажилася), також прикладіть логи руму, які можна отримати в меню Довідка / Файли логів.

Питання: Яким чином генерується колода при грі: один раз перед здачею або «перемішується» перед кожним раундом торгівлі?

Відповідь: На PokerStars намагаються максимально наблизитися до реальної грі, тому колода створюється (перемішується) один раз перед здачею! Між раундами ніякого перемішування або генерації нової колоди не відбувається. Таким чином, рішення, прийняте в тому чи іншому раунді, ніякого впливу на вихід наступних карт не робить, все визначено вже перед грою.

Питання: Я забув пароль, як бути?

Відповідь: При логін під полем введення логіна / пароля є кнопочка «Забули ім'я або пароль?», Щоб відновити їх досить знати і мати доступ до своєї поштової скриньки, на який ви реєстрували запис. Дотримуйтесь інструкцій, для відновлення пароля. Якщо відновити пароль через форму не виходить, пишіть на підтримку на [Email protected] Також читайте відповідь на питання нижче.

Питання: Як мені видалити рахунок на PokerStars?

Відповідь: Насправді, видалити свій рахунок в покер-румі неможливо (фактично в будь-якому). В основному це обмеження накладається, щоб гравець не відкрив інший рахунок, не отримував знову бонуси, не намагався порушувати правила. Якщо ж ви не хочете грати або хочете обмежити себе від «лудоманства», то зверніться в підтримку і попросіть, щоб ваш рахунок заблокували. Ви можете обмежити себе в грі на термін до півроку самостійно, через меню Сервіс / Відповідальна гра.
Нагадую, що відкриття більш ніж одного рахунку в румі - серйозне порушення правил, каралося аж до бана з конфіскацією коштів!

Питання: При спробі логіна видає помилку «Ви вже увійшли з іншого комп'ютера. Щоб увійти з цього комп'ютера, необхідно виконати вихід з іншого. », Що робити?

Відповідь: З імовірністю 99,9% - це помилка, так званий «завис логін», зрідка може статися при некоректному закриття програми. Звичайно, існує і частка ймовірності, що зловмисники змогли вкрасти ваш пароль і в цей час грають за вас :(. У будь-якому випадку - звернення до службу підтримки має швидко вирішити проблему.

Питання: Я заробив гроші на PokerStars, не роблячи депозиту (з Фріролли, безкоштовних турнірних квитків і т.д.), чи не буде у мене проблем при виведенні?

Відповідь: За великим рахунком, головна проблема тут - обмежена кількість методів виведення. У PokerStars політика - виводити тим способом, яким був зроблений депозит. Якщо депозиту не робили, то вам пристойних методів виведення просто не запропонують. Так що моя вам порада - зробіть мінімальний депозит зручним вам способом (Вебмані, VISA т.д.), почекайте покладені два дні (краще в цей час продовжувати грати, хоча б трохи), після чого спокійно виводите, вам ведуть всю суму (при умови, що використовуваний метод введення працює і на висновок, наприклад, на МастерКард не виводять).

Питання: Питання по бонусним кодами: чому не діє мій код? Де взяти бонусний код, який ввести?

Відповідь: У PokerStars є два основних типи бонус-кодів: коди для отримання бонусу на перший депозит і різні акції коди. В даний момент є два варіанти бонусів на перший депозит: фіксовані $ 30 з бонус-кодом THIRTY або 100% до $ 600 з кодом STARS600. Це стандартні бонуси і коди, докладніше про них на сторінці « Бонуси і промо »Або на сайті Старс. Акційні коди бувають нечасто (кілька разів на рік), вони зазвичай приурочені до акцій або великим турнірним серіям і діють лише кілька тижнів. Зазвичай це просто нові варіанти бонуса на перший депозит, так що для старих гравців вони не актуальниТак що якщо ви вводите код, а він не спрацьовує, можливо, вам дістався старий неактивний. Або ви їм вже користувалися (кожен код можна активувати лише один раз). Власне активні коди завжди можна знайти на сторінках «Акцій» офіційного сайту PokerStars, я також намагаюся інформувати про новинки в новинах, але якісь спеціальні коди для сайтів-партнерів не передбачені.

Питання і відповіді по PokerStars

Мені здається, я розповів все, що можна було про PokerStars , Але це напевно не так. Якщо у вас залишилися якісь питання після прочитання сайту - пишіть. Нижче ви бачите перелік популярних питань, а натиснувши на посилання, перейдете до відповідей. Трохи нижче форма для ваших запитань. Заповніть її, і протягом декількох днів тут з'явиться відповідь (якщо ви не хочете ставити питання публічно, вкажіть ваш е-мейл і попросіть не публікувати відповідь, отримаєте відповідь поштою). Пам'ятайте, це НЕ офіційний сайт PokerStars, тому не треба ставити питання, на які може відповісти тільки служба підтримки руму (Не змогли зробити депозит, заблокували рахунок, є скарга на опонентів і т.д.). Я не гарантую публікацію кожного питання тут (тому що відповіді на них вже є на сторінках сайту або відповісти на них може лише саппорт руму) тому обов'язково вказуйте правильний е-мейл, по електронній пошті я завжди дам пораду, причому навіть швидше.

1. Як мені зробити депозит на Старз, не бачу каси ?! А також чим відрізняються сайти pokerstars.com і pokerstars.net?

2. Чому заблокували мій рахунок? Що робити?

3. Не можу зайти на сайт pokerstars.com, що трапилося (не знаходить сервер або пише, що сайт заблокований провайдером)?

4. Я забув відповіді на контрольні питання, що робити?

5. Чи можна отримати грошима або продати іншому гравцеві пакет на оффлайн турнір?

7. Часто хочу зіграти одностолових турнір зі своїми друзями, без сторонніх. Ніде на сайті і в програмі не можу знайти інформацію про те, як організувати приватний турнір.Подскажіте, будь ласка.

8. Через незнання зареєстрував два аккаунта, вніс туди гроші через Вебмані, перекидав трохи грошей знайомим, а тепер мене заблокували. Дуже хочеться грати на ПокерСтарз. Підкажіть, що робити?

9. Граю на столах «плеймані» (на фантики), у деяких гравців там у аватари біла зірочка, що вона позначає?

10. Підкажіть, будь ласка, як перевести умовні гроші зі свого рахунку на інший рахунок? А також трохи про продаж плеймані.

11. У мене пропали столи плеймані, в чому справа?

12. Я встановив собі аватару, а вона не відображається за столом, що робити?

13. Для депозиту потрібно ввести дані, включаючи номер телефону, пробую різні варіанти і отримую повідомлення «Вкажіть номер телефону в тому ж вигляді, в якому він приводиться в телефонному довіднику, включаючи телефонний код», що робити?

14. Куди можна поскаржитися на PokerStars (ГВЧ, саппорт, службу безпеки)?

15. Отримую повідомлення про помилку 102/1001 (або 71/1001, 169/1001 і т.д.), що робити?

16. Яким чином генерується колода при грі: один раз перед здачею або «перемішується» перед кожним раундом торгівлі?

17. Я забув пароль, як бути?

18. Як мені видалити рахунок на PokerStars?

19. При спробі логіна видає помилку «Ви вже увійшли з іншого комп'ютера. Щоб увійти з цього комп'ютера, необхідно виконати вихід з іншого. », Що робити?

20. Я заробив гроші на PokerStars, не роблячи депозиту (з Фріролли, безкоштовних турнірних квитків і т.д.), чи не буде у мене проблем при виведенні?

21. Питання по бонусним кодами: чому не діє мій код? Де взяти бонусний код, який ввести?

22. Як включити відображення сили моєї поточної руки (щоб писало, що у мене зараз дві пари або флеш)?

23. Я колись давно відкривав рахунок на PokerStars, але забув і логін, і пароль, і навіть не впевнений, з якого е-мейла реєструвався. Що мені робити?

Питання: Як мені зробити депозит на Старз, не бачу каси ?! А також чим відрізняються сайти pokerstars.com і pokerstars.net?

Відповідь: Почну здалеку. Справа в тому, що в багатьох країнах заборонена реклама ігор на гроші, включаючи покер. Провідні гральні компанії, щоб обійти цю заборону, створюють альтернативні сайти, які пропонують виключно гру «на фантики». Таким чином, сайти .net - це версія основного сайту .com, пропонує тільки гри в тренувальному режимі, без грошей, в основному орієнтована на новачків в покері. Якщо ви завантажили покерний клієнт з сайту pokerstars.net, то не зможете зробити депозит, там просто відсутня каса. Вам необхідно видалити програму і заново встановити її, скачавши з сайту PokerStars.com . До речі, ви нічого не втратите, якщо відразу скачаєте софт з «правильного» сайту .com, ігри «на фантики» представлені і там. Не рекомендую вам довго грати без грошей, це тільки прищеплює шкідливі звички, так як манери гри «на фантики» і на реальні гроші досить сильно відрізняється. Також офіційний домен pokerstars.eu. У зв'язку з блокуваннями працюють домени з літерними індексами типу pokerstars-ll.com, і є малоінформативне, але незаблокований домен нібито для відбору на турнір в Сочі. Він зараз є основним офіційним для росіян. А ще є домени .es, .it, .fr, .be - для відповідних національних пулів гравців, ви не зможете грати через них.

Питання: Чому заблокували мій рахунок? Що робити?

Відповідь: Зазвичай це стандартна перевірка служби безпеки, у вас запитають документи, що підтверджують особу, після їх надання протягом пари днів розблокують. Загалом, читати сюди , Потім писати в підтримку за вказаними на тій сторінці адресами. Також можна рекомендувати до прочитання ось цю статтю .

Питання: Не можу зайти на сайт pokerstars.com, що трапилося (не знаходить сервер або пише, що сайт заблокований провайдером)?

Відповідь: Останнім часом влада в Росії активно борються з азартними іграми в мережі. Швидше за все, ваш інтернет-провайдер заблокував доступ до сайту. Софт при цьому, ймовірно, буде продовжувати нормально працювати. Якщо необхідно таки відвідати сайт руму, скористайтеся проксі-серверами, VPN або спеціальними розподіленими анонимизатора типу TOR. Старс постійно готують нові, робочі доменні імени, хоча кілька вже закрили, але я намагаюся оновлювати посилання на працюючі домени протягом 1-2 днів після блокування, так що просто тисніть тут посилання PokerStars - потрапите на працюючий сайт! Детальніше про різні способи обходу блокування можна прочитати прочитати тут .

Питання: Я забув відповіді на контрольні питання, що робити?

Відповідь: Контрольні слова потрібні для відновлення пароля, а також їх іноді запитують з метою перевірки безпеки при логін. Встановити або змінити їх можна в меню «Облікова запис / Секретні питання», правда, для зміни треба правильно ввести встановлені раніше питання, тому рекомендую їх записувати! Але якщо поїзд уже пішов, а відповіді не пам'ятаєте, то дії аналогічні тим, що потрібні для відновлення пароля: пишіть на [Email protected] із зазначенням вашого логіна, ПІБ, адреса, е-мейла і телефону, просіть допомогти. Якщо вам здається, що ви знаєте відповіді на питання, але не впевнені, як їх написали, то також можете вказати приблизний варіант.

Питання: Чи можна отримати грошима або продати іншому гравцеві пакет на оффлайн турнір?

Відповідь: Тут порадувати нічим не можу, правила PokerStars з цього приводу дуже жорсткі. Якщо ви виграли через сателіт або отримали право через якусь промо-акцію на участь в оффлайн турнірі, то повинні брати участь в ньому самі, причому в найближчому з таких турнірів (на наступний рік не перенести). Якщо з якоїсь причини ви не можете поїхати - путівка пропадає, ніякої компенсації за неї ви не отримуєте! Тому росіянам треба бути особливо обережними. Пам'ятайте, що в американських турнірах можна грати тільки з 21 року (в європейських - з 18 років). Вигравайте путівку хоча б за пару тижнів, а краще за місяць до турніру, якщо у вас немає візи в потрібну країну. Також звертайте увагу, які витрати покриває путівка, часто це тільки турнірний внесок, так що переліт і готель будуть за ваш рахунок. Тільки якщо ви виграєте кілька путівок на один і той же турнір, то додаткові путівки будуть «переведені в готівку» у вигляді турнірних доларів.

Питання: Часто хочу зіграти одностолових турнір зі своїми друзями, без сторонніх. Ніде на сайті і в програмі не можу знайти інформацію про те, як організувати приватний турнір.Подскажіте, будь ласка.

Відповідь: Вам допоможе розділ домашніх ігор (кнопка «Home Games» в правому меню). Там можна створити клуб, запросити в нього друзів, а потім в рамках цього клубу організовувати турніри або дружні кеш-ігри.

Питання: Через незнання зареєстрував два аккаунта, вніс туди гроші через Вебмані, перекидав трохи грошей знайомим, а тепер мене заблокували. Дуже хочеться грати на ПокерСтарз. Підкажіть, що робити?

Відповідь: Якщо ваш рахунок заблокували, у вас один варіант - писати в службу підтримки з проханням відкрити рахунок і пояснити, в чому проблема. Швидше за все, у вас попросять документи і / або пояснення сумнівній ситуації. Шліть потрібні документи, пояснюйте, кайтеся, посипайте голову попелом і обіцяйте виправитися. Лаятися або загрожувати марно і навіть шкідливо. За великим рахунком, крім спілкування з саппортом і службою безпеки у вас інших варіантів немає. В даному випадку, якщо ніякого криміналу, крім відкриття двох рахунків, не було, то один закриють, а другий залишать для гри. А щоб подібна ситуація не виникала, уважно читайте правила руму або хоча б тут сторінку по службі безпеки .

Питання: Граю на столах «плеймані» (на фантики), у деяких гравців там у аватари біла зірочка, що вона позначає?

Відповідь: Як вам уже відомо з відповіді на перше питання, на фантики можна грати як з спеціально створеною лише для цього програми, завантаженої з сайту pokerstars.net, так і зі звичайною програми для гри на гроші, завантаженої з pokerstars.com. Так ось зірочка показується у тих, хто грає через програму з сайту pokerstars.net. Навіщо це зроблено - не дуже зрозуміло, може бути просто попередити, що за столами на реальні гроші ви цього гравця не знайдете.

Питання: Підкажіть, будь ласка, як перевести умовні гроші зі свого рахунку на інший рахунок? А також трохи про продаж плеймані.

Відповідь: Для цього треба сісти на стіл плеймані (умовні гроші) з тим гравцем, якому хочете перевести гроші. Потім правою кнопкою миші тиснете на аватарі цього гравця і вибираєте пункт «Перевести умовні гроші». Вводите суму, тиснете кнопку і умовні гроші змінюють власника.
Дивно, але свого часу існував досить активний ринок плеймані, їх продавали і купували (ціни були близько декількох доларів за мільйон, в залежності від обсягів)! Але потім PokerStars просік фішку і вирішив сам зайнятися цим бізнесом. Тепер ви можете купити фішки безпосередньо у руму (меню Запити / Купити умовні фішки). Мінімальний пакет - 350 тис. За $ 2, а максимальний - 165 млн. Аж за $ 200. При цьому в правилах введена заборона на покупку / продаж фішок, так що багато сайтів, які займалися скупкою / перепродажем пішли з цього ринку. Проте, при великому бажанні можете спробувати знайти покупця на свої фішки, наприклад, ВКонтакте. Ну а Старс, щоб стимулювати плеймані гравців, ввели спеціальний «Клуб мільярдерів», куди включаються гравці з мільярдом фішок, вони отримують спеціальну підтримку, акції та окремий турнір для мільярдерів.

Питання: У мене пропали столи плеймані, в чому справа?

Відповідь: Швидше за все, у вас якимось чином знялася галочка «показувати столи на умовні гроші» в меню «Налаштування». Інший варіант - ви встановили якийсь фільтр ігор, наприклад, для столів мікролімітах, яких на плеймані просто немає.

Питання: Я встановив собі аватару, а вона не відображається за столом, що робити?

Відповідь: Справа в тому, що аватари на PokerStars премодеріруемие, тобто їх вручну переглядають і схвалюють модератори. Старз обіцяють схвалити картинку протягом 5 днів, але підтримка не завжди справляється із запитами і іноді процедура може зайняти 1-2 тижні. Тому просто трохи зачекайте, якщо через два тижні аватара чи не з'явиться - пишіть в саппорт. До речі, зверніть увагу, аватару ви можете змінювати не більше двох разів, так що вибирайте з розумом!

Питання: Для депозиту потрібно ввести дані, включаючи номер телефону, пробую різні варіанти і отримую повідомлення «Вкажіть номер телефону в тому ж вигляді, в якому він приводиться в телефонному довіднику, включаючи телефонний код», що робити?

Відповідь: При введенні даних начебто складно помилитися. В поле «Код країни» для Росії вказуєте 7, в поле «Місцевий номер, включаючи код міста» пишете свій повний номер без жодних зайвих знаків, наприклад, для московського телефону це буде 4951234567, для мобільного телефону, 9217654321. Переконайтеся, що в номері телефону 10 цифр! Телефонний код країни повинен належати тій країні, що ви вказали в поштовій адресі!

Питання: Куди можна поскаржитися на PokerStars (ГВЧ, саппорт, службу безпеки)?

Відповідь: Теоретично, єдине місце, де ви можете офіційно вилити свою жовч - це орган, що ліцензує, в даному випадку - «Комісія з Контролю за Інтелектуальними Спортивними Іграми острова Мен». Тільки це все одно марно. Ще менш ефективні загрози звернення до суду. Тому що а) судитися ви повинні будете на території відповідача, тобто на тому ж Мені, б) в правилах, які ви приймаєте при реєстрації, зазначено, що рішення менеджменту є остаточною і оскарженню не підлягає
Так що якщо хочете вирішити якесь питання, а не тупо посваритися, то будьте ввічливі, коректні, готові до співпраці, доводьте свою правоту і пропонуйте альтернативні методи вирішення проблеми.

Питання: У процесі отримання повідомлення про помилку 102/1001 (або 71/1001, 169/1001 і т.д.), що робити?

Відповідь: Звертатися в підтримку Старз, конкретно - писати на [Email protected] із зазначенням номера помилки в темі листа. Якщо є можливість (основна програма завантажилася), також прикладіть логи руму, які можна отримати в меню Довідка / Файли логів.

Питання: Яким чином генерується колода при грі: один раз перед здачею або «перемішується» перед кожним раундом торгівлі?

Відповідь: На PokerStars намагаються максимально наблизитися до реальної грі, тому колода створюється (перемішується) один раз перед здачею! Між раундами ніякого перемішування або генерації нової колоди не відбувається. Таким чином, рішення, прийняте в тому чи іншому раунді, ніякого впливу на вихід наступних карт не робить, все визначено вже перед грою.

Питання: Я забув пароль, як бути?

Відповідь: При логін під полем введення логіна / пароля є кнопочка «Забули ім'я або пароль?», Щоб відновити їх досить знати і мати доступ до своєї поштової скриньки, на який ви реєстрували запис. Дотримуйтесь інструкцій, для відновлення пароля. Якщо відновити пароль через форму не виходить, пишіть на підтримку на [Email protected] Також читайте відповідь на питання нижче.

Питання: Як мені видалити рахунок на PokerStars?

Відповідь: Насправді, видалити свій рахунок в покер-румі неможливо (фактично в будь-якому). В основному це обмеження накладається, щоб гравець не відкрив інший рахунок, не отримував знову бонуси, не намагався порушувати правила. Якщо ж ви не хочете грати або хочете обмежити себе від «лудоманства», то зверніться в підтримку і попросіть, щоб ваш рахунок заблокували. Ви можете обмежити себе в грі на термін до півроку самостійно, через меню Сервіс / Відповідальна гра.
Нагадую, що відкриття більш ніж одного рахунку в румі - серйозне порушення правил, каралося аж до бана з конфіскацією коштів!

Питання: При спробі логіна видає помилку «Ви вже увійшли з іншого комп'ютера. Щоб увійти з цього комп'ютера, необхідно виконати вихід з іншого. », Що робити?

Відповідь: З імовірністю 99,9% - це помилка, так званий «завис логін», зрідка може статися при некоректному закриття програми. Звичайно, існує і частка ймовірності, що зловмисники змогли вкрасти ваш пароль і в цей час грають за вас :(. У будь-якому випадку - звернення до службу підтримки має швидко вирішити проблему.

Питання: Я заробив гроші на PokerStars, не роблячи депозиту (з Фріролли, безкоштовних турнірних квитків і т.д.), чи не буде у мене проблем при виведенні?

Відповідь: За великим рахунком, головна проблема тут - обмежена кількість методів виведення. У PokerStars політика - виводити тим способом, яким був зроблений депозит. Якщо депозиту не робили, то вам пристойних методів виведення просто не запропонують. Так що моя вам порада - зробіть мінімальний депозит зручним вам способом (Вебмані, VISA т.д.), почекайте покладені два дні (краще в цей час продовжувати грати, хоча б трохи), після чого спокійно виводите, вам ведуть всю суму (при умови, що використовуваний метод введення працює і на висновок, наприклад, на МастерКард не виводять).

Питання: Питання по бонусним кодами: чому не діє мій код? Де взяти бонусний код, який ввести?

Питання і відповіді по PokerStars

Мені здається, я розповів все, що можна було про PokerStars , Але це напевно не так. Якщо у вас залишилися якісь питання після прочитання сайту - пишіть. Нижче ви бачите перелік популярних питань, а натиснувши на посилання, перейдете до відповідей. Трохи нижче форма для ваших запитань. Заповніть її, і протягом декількох днів тут з'явиться відповідь (якщо ви не хочете ставити питання публічно, вкажіть ваш е-мейл і попросіть не публікувати відповідь, отримаєте відповідь поштою). Пам'ятайте, це НЕ офіційний сайт PokerStars, тому не треба ставити питання, на які може відповісти тільки служба підтримки руму (Не змогли зробити депозит, заблокували рахунок, є скарга на опонентів і т.д.). Я не гарантую публікацію кожного питання тут (тому що відповіді на них вже є на сторінках сайту або відповісти на них може лише саппорт руму) тому обов'язково вказуйте правильний е-мейл, по електронній пошті я завжди дам пораду, причому навіть швидше.

1. Як мені зробити депозит на Старз, не бачу каси ?! А також чим відрізняються сайти pokerstars.com і pokerstars.net?

2. Чому заблокували мій рахунок? Що робити?

3. Не можу зайти на сайт pokerstars.com, що трапилося (не знаходить сервер або пише, що сайт заблокований провайдером)?

4. Я забув відповіді на контрольні питання, що робити?

5. Чи можна отримати грошима або продати іншому гравцеві пакет на оффлайн турнір?

7. Часто хочу зіграти одностолових турнір зі своїми друзями, без сторонніх. Ніде на сайті і в програмі не можу знайти інформацію про те, як організувати приватний турнір.Подскажіте, будь ласка.

8. Через незнання зареєстрував два аккаунта, вніс туди гроші через Вебмані, перекидав трохи грошей знайомим, а тепер мене заблокували. Дуже хочеться грати на ПокерСтарз. Підкажіть, що робити?

9. Граю на столах «плеймані» (на фантики), у деяких гравців там у аватари біла зірочка, що вона позначає?

10. Підкажіть, будь ласка, як перевести умовні гроші зі свого рахунку на інший рахунок? А також трохи про продаж плеймані.

11. У мене пропали столи плеймані, в чому справа?

12. Я встановив собі аватару, а вона не відображається за столом, що робити?

13. Для депозиту потрібно ввести дані, включаючи номер телефону, пробую різні варіанти і отримую повідомлення «Вкажіть номер телефону в тому ж вигляді, в якому він приводиться в телефонному довіднику, включаючи телефонний код», що робити?

14. Куди можна поскаржитися на PokerStars (ГВЧ, саппорт, службу безпеки)?

15. Отримую повідомлення про помилку 102/1001 (або 71/1001, 169/1001 і т.д.), що робити?

16. Яким чином генерується колода при грі: один раз перед здачею або «перемішується» перед кожним раундом торгівлі?

17. Я забув пароль, як бути?

18. Як мені видалити рахунок на PokerStars?

19. При спробі логіна видає помилку «Ви вже увійшли з іншого комп'ютера. Щоб увійти з цього комп'ютера, необхідно виконати вихід з іншого. », Що робити?

20. Я заробив гроші на PokerStars, не роблячи депозиту (з Фріролли, безкоштовних турнірних квитків і т.д.), чи не буде у мене проблем при виведенні?

21. Питання по бонусним кодами: чому не діє мій код? Де взяти бонусний код, який ввести?

22. Як включити відображення сили моєї поточної руки (щоб писало, що у мене зараз дві пари або флеш)?

23. Я колись давно відкривав рахунок на PokerStars, але забув і логін, і пароль, і навіть не впевнений, з якого е-мейла реєструвався. Що мені робити?

Питання: Як мені зробити депозит на Старз, не бачу каси ?! А також чим відрізняються сайти pokerstars.com і pokerstars.net?

Відповідь: Почну здалеку. Справа в тому, що в багатьох країнах заборонена реклама ігор на гроші, включаючи покер. Провідні гральні компанії, щоб обійти цю заборону, створюють альтернативні сайти, які пропонують виключно гру «на фантики». Таким чином, сайти .net - це версія основного сайту .com, пропонує тільки гри в тренувальному режимі, без грошей, в основному орієнтована на новачків в покері. Якщо ви завантажили покерний клієнт з сайту pokerstars.net, то не зможете зробити депозит, там просто відсутня каса. Вам необхідно видалити програму і заново встановити її, скачавши з сайту PokerStars.com . До речі, ви нічого не втратите, якщо відразу скачаєте софт з «правильного» сайту .com, ігри «на фантики» представлені і там. Не рекомендую вам довго грати без грошей, це тільки прищеплює шкідливі звички, так як манери гри «на фантики» і на реальні гроші досить сильно відрізняється. Також офіційний домен pokerstars.eu. У зв'язку з блокуваннями працюють домени з літерними індексами типу pokerstars-ll.com, і є малоінформативне, але незаблокований домен нібито для відбору на турнір в Сочі. Він зараз є основним офіційним для росіян. А ще є домени .es, .it, .fr, .be - для відповідних національних пулів гравців, ви не зможете грати через них.

Питання: Чому заблокували мій рахунок? Що робити?

Відповідь: Зазвичай це стандартна перевірка служби безпеки, у вас запитають документи, що підтверджують особу, після їх надання протягом пари днів розблокують. Загалом, читати сюди , Потім писати в підтримку за вказаними на тій сторінці адресами. Також можна рекомендувати до прочитання ось цю статтю .

Питання: Не можу зайти на сайт pokerstars.com, що трапилося (не знаходить сервер або пише, що сайт заблокований провайдером)?

Відповідь: Останнім часом влада в Росії активно борються з азартними іграми в мережі. Швидше за все, ваш інтернет-провайдер заблокував доступ до сайту. Софт при цьому, ймовірно, буде продовжувати нормально працювати. Якщо необхідно таки відвідати сайт руму, скористайтеся проксі-серверами, VPN або спеціальними розподіленими анонимизатора типу TOR. Старс постійно готують нові, робочі доменні імени, хоча кілька вже закрили, але я намагаюся оновлювати посилання на працюючі домени протягом 1-2 днів після блокування, так що просто тисніть тут посилання PokerStars - потрапите на працюючий сайт! Детальніше про різні способи обходу блокування можна прочитати прочитати тут .

Питання: Я забув відповіді на контрольні питання, що робити?

Відповідь: Контрольні слова потрібні для відновлення пароля, а також їх іноді запитують з метою перевірки безпеки при логін. Встановити або змінити їх можна в меню «Облікова запис / Секретні питання», правда, для зміни треба правильно ввести встановлені раніше питання, тому рекомендую їх записувати! Але якщо поїзд уже пішов, а відповіді не пам'ятаєте, то дії аналогічні тим, що потрібні для відновлення пароля: пишіть на [Email protected] із зазначенням вашого логіна, ПІБ, адреса, е-мейла і телефону, просіть допомогти. Якщо вам здається, що ви знаєте відповіді на питання, але не впевнені, як їх написали, то також можете вказати приблизний варіант.

Питання: Чи можна отримати грошима або продати іншому гравцеві пакет на оффлайн турнір?

Відповідь: Тут порадувати нічим не можу, правила PokerStars з цього приводу дуже жорсткі. Якщо ви виграли через сателіт або отримали право через якусь промо-акцію на участь в оффлайн турнірі, то повинні брати участь в ньому самі, причому в найближчому з таких турнірів (на наступний рік не перенести). Якщо з якоїсь причини ви не можете поїхати - путівка пропадає, ніякої компенсації за неї ви не отримуєте! Тому росіянам треба бути особливо обережними. Пам'ятайте, що в американських турнірах можна грати тільки з 21 року (в європейських - з 18 років). Вигравайте путівку хоча б за пару тижнів, а краще за місяць до турніру, якщо у вас немає візи в потрібну країну. Також звертайте увагу, які витрати покриває путівка, часто це тільки турнірний внесок, так що переліт і готель будуть за ваш рахунок. Тільки якщо ви виграєте кілька путівок на один і той же турнір, то додаткові путівки будуть «переведені в готівку» у вигляді турнірних доларів.

Питання: Часто хочу зіграти одностолових турнір зі своїми друзями, без сторонніх. Ніде на сайті і в програмі не можу знайти інформацію про те, як організувати приватний турнір.Подскажіте, будь ласка.

Відповідь: Вам допоможе розділ домашніх ігор (кнопка «Home Games» в правому меню). Там можна створити клуб, запросити в нього друзів, а потім в рамках цього клубу організовувати турніри або дружні кеш-ігри.

Питання: Через незнання зареєстрував два аккаунта, вніс туди гроші через Вебмані, перекидав трохи грошей знайомим, а тепер мене заблокували. Дуже хочеться грати на ПокерСтарз. Підкажіть, що робити?

Відповідь: Якщо ваш рахунок заблокували, у вас один варіант - писати в службу підтримки з проханням відкрити рахунок і пояснити, в чому проблема. Швидше за все, у вас попросять документи і / або пояснення сумнівній ситуації. Шліть потрібні документи, пояснюйте, кайтеся, посипайте голову попелом і обіцяйте виправитися. Лаятися або загрожувати марно і навіть шкідливо. За великим рахунком, крім спілкування з саппортом і службою безпеки у вас інших варіантів немає. В даному випадку, якщо ніякого криміналу, крім відкриття двох рахунків, не було, то один закриють, а другий залишать для гри. А щоб подібна ситуація не виникала, уважно читайте правила руму або хоча б тут сторінку по службі безпеки .

Питання: Граю на столах «плеймані» (на фантики), у деяких гравців там у аватари біла зірочка, що вона позначає?

Відповідь: Як вам уже відомо з відповіді на перше питання, на фантики можна грати як з спеціально створеною лише для цього програми, завантаженої з сайту pokerstars.net, так і зі звичайною програми для гри на гроші, завантаженої з pokerstars.com. Так ось зірочка показується у тих, хто грає через програму з сайту pokerstars.net. Навіщо це зроблено - не дуже зрозуміло, може бути просто попередити, що за столами на реальні гроші ви цього гравця не знайдете.

Питання: Підкажіть, будь ласка, як перевести умовні гроші зі свого рахунку на інший рахунок? А також трохи про продаж плеймані.

Відповідь: Для цього треба сісти на стіл плеймані (умовні гроші) з тим гравцем, якому хочете перевести гроші. Потім правою кнопкою миші тиснете на аватарі цього гравця і вибираєте пункт «Перевести умовні гроші». Вводите суму, тиснете кнопку і умовні гроші змінюють власника.
Дивно, але свого часу існував досить активний ринок плеймані, їх продавали і купували (ціни були близько декількох доларів за мільйон, в залежності від обсягів)! Але потім PokerStars просік фішку і вирішив сам зайнятися цим бізнесом. Тепер ви можете купити фішки безпосередньо у руму (меню Запити / Купити умовні фішки). Мінімальний пакет - 350 тис. За $ 2, а максимальний - 165 млн. Аж за $ 200. При цьому в правилах введена заборона на покупку / продаж фішок, так що багато сайтів, які займалися скупкою / перепродажем пішли з цього ринку. Проте, при великому бажанні можете спробувати знайти покупця на свої фішки, наприклад, ВКонтакте. Ну а Старс, щоб стимулювати плеймані гравців, ввели спеціальний «Клуб мільярдерів», куди включаються гравці з мільярдом фішок, вони отримують спеціальну підтримку, акції та окремий турнір для мільярдерів.

Питання: У мене пропали столи плеймані, в чому справа?

Відповідь: Швидше за все, у вас якимось чином знялася галочка «показувати столи на умовні гроші» в меню «Налаштування». Інший варіант - ви встановили якийсь фільтр ігор, наприклад, для столів мікролімітах, яких на плеймані просто немає.

Питання: Я встановив собі аватару, а вона не відображається за столом, що робити?

Відповідь: Справа в тому, що аватари на PokerStars премодеріруемие, тобто їх вручну переглядають і схвалюють модератори. Старз обіцяють схвалити картинку протягом 5 днів, але підтримка не завжди справляється із запитами і іноді процедура може зайняти 1-2 тижні. Тому просто трохи зачекайте, якщо через два тижні аватара чи не з'явиться - пишіть в саппорт. До речі, зверніть увагу, аватару ви можете змінювати не більше двох разів, так що вибирайте з розумом!

Питання: Для депозиту потрібно ввести дані, включаючи номер телефону, пробую різні варіанти і отримую повідомлення «Вкажіть номер телефону в тому ж вигляді, в якому він приводиться в телефонному довіднику, включаючи телефонний код», що робити?

Відповідь: При введенні даних начебто складно помилитися. В поле «Код країни» для Росії вказуєте 7, в поле «Місцевий номер, включаючи код міста» пишете свій повний номер без жодних зайвих знаків, наприклад, для московського телефону це буде 4951234567, для мобільного телефону, 9217654321. Переконайтеся, що в номері телефону 10 цифр! Телефонний код країни повинен належати тій країні, що ви вказали в поштовій адресі!

Питання: Куди можна поскаржитися на PokerStars (ГВЧ, саппорт, службу безпеки)?

Відповідь: Теоретично, єдине місце, де ви можете офіційно вилити свою жовч - це орган, що ліцензує, в даному випадку - «Комісія з Контролю за Інтелектуальними Спортивними Іграми острова Мен». Тільки це все одно марно. Ще менш ефективні загрози звернення до суду. Тому що а) судитися ви повинні будете на території відповідача, тобто на тому ж Мені, б) в правилах, які ви приймаєте при реєстрації, зазначено, що рішення менеджменту є остаточною і оскарженню не підлягає
Так що якщо хочете вирішити якесь питання, а не тупо посваритися, то будьте ввічливі, коректні, готові до співпраці, доводьте свою правоту і пропонуйте альтернативні методи вирішення проблеми.

Питання: У процесі отримання повідомлення про помилку 102/1001 (або 71/1001, 169/1001 і т.д.), що робити?

Відповідь: Звертатися в підтримку Старз, конкретно - писати на [Email protected] із зазначенням номера помилки в темі листа. Якщо є можливість (основна програма завантажилася), також прикладіть логи руму, які можна отримати в меню Довідка / Файли логів.

Питання: Яким чином генерується колода при грі: один раз перед здачею або «перемішується» перед кожним раундом торгівлі?

Відповідь: На PokerStars намагаються максимально наблизитися до реальної грі, тому колода створюється (перемішується) один раз перед здачею! Між раундами ніякого перемішування або генерації нової колоди не відбувається. Таким чином, рішення, прийняте в тому чи іншому раунді, ніякого впливу на вихід наступних карт не робить, все визначено вже перед грою.

Питання: Я забув пароль, як бути?

Відповідь: При логін під полем введення логіна / пароля є кнопочка «Забули ім'я або пароль?», Щоб відновити їх досить знати і мати доступ до своєї поштової скриньки, на який ви реєстрували запис. Дотримуйтесь інструкцій, для відновлення пароля. Якщо відновити пароль через форму не виходить, пишіть на підтримку на [Email protected] Також читайте відповідь на питання нижче.

Питання: Як мені видалити рахунок на PokerStars?

Відповідь: Насправді, видалити свій рахунок в покер-румі неможливо (фактично в будь-якому). В основному це обмеження накладається, щоб гравець не відкрив інший рахунок, не отримував знову бонуси, не намагався порушувати правила. Якщо ж ви не хочете грати або хочете обмежити себе від «лудоманства», то зверніться в підтримку і попросіть, щоб ваш рахунок заблокували. Ви можете обмежити себе в грі на термін до півроку самостійно, через меню Сервіс / Відповідальна гра.
Нагадую, що відкриття більш ніж одного рахунку в румі - серйозне порушення правил, каралося аж до бана з конфіскацією коштів!

Питання: При спробі логіна видає помилку «Ви вже увійшли з іншого комп'ютера. Щоб увійти з цього комп'ютера, необхідно виконати вихід з іншого. », Що робити?

Відповідь: З імовірністю 99,9% - це помилка, так званий «завис логін», зрідка може статися при некоректному закриття програми. Звичайно, існує і частка ймовірності, що зловмисники змогли вкрасти ваш пароль і в цей час грають за вас :(. У будь-якому випадку - звернення до службу підтримки має швидко вирішити проблему.

Питання: Я заробив гроші на PokerStars, не роблячи депозиту (з Фріролли, безкоштовних турнірних квитків і т.д.), чи не буде у мене проблем при виведенні?

Відповідь: За великим рахунком, головна проблема тут - обмежена кількість методів виведення. У PokerStars політика - виводити тим способом, яким був зроблений депозит. Якщо депозиту не робили, то вам пристойних методів виведення просто не запропонують. Так що моя вам порада - зробіть мінімальний депозит зручним вам способом (Вебмані, VISA т.д.), почекайте покладені два дні (краще в цей час продовжувати грати, хоча б трохи), після чого спокійно виводите, вам ведуть всю суму (при умови, що використовуваний метод введення працює і на висновок, наприклад, на МастерКард не виводять).

Питання: Питання по бонусним кодами: чому не діє мій код? Де взяти бонусний код, який ввести?

Питання і відповіді по PokerStars

Мені здається, я розповів все, що можна було про PokerStars , Але це напевно не так. Якщо у вас залишилися якісь питання після прочитання сайту - пишіть. Нижче ви бачите перелік популярних питань, а натиснувши на посилання, перейдете до відповідей. Трохи нижче форма для ваших запитань. Заповніть її, і протягом декількох днів тут з'явиться відповідь (якщо ви не хочете ставити питання публічно, вкажіть ваш е-мейл і попросіть не публікувати відповідь, отримаєте відповідь поштою). Пам'ятайте, це НЕ офіційний сайт PokerStars, тому не треба ставити питання, на які може відповісти тільки служба підтримки руму (Не змогли зробити депозит, заблокували рахунок, є скарга на опонентів і т.д.). Я не гарантую публікацію кожного питання тут (тому що відповіді на них вже є на сторінках сайту або відповісти на них може лише саппорт руму) тому обов'язково вказуйте правильний е-мейл, по електронній пошті я завжди дам пораду, причому навіть швидше.

1. Як мені зробити депозит на Старз, не бачу каси ?! А також чим відрізняються сайти pokerstars.com і pokerstars.net?

2. Чому заблокували мій рахунок? Що робити?

3. Не можу зайти на сайт pokerstars.com, що трапилося (не знаходить сервер або пише, що сайт заблокований провайдером)?

4. Я забув відповіді на контрольні питання, що робити?

5. Чи можна отримати грошима або продати іншому гравцеві пакет на оффлайн турнір?

7. Часто хочу зіграти одностолових турнір зі своїми друзями, без сторонніх. Ніде на сайті і в програмі не можу знайти інформацію про те, як організувати приватний турнір.Подскажіте, будь ласка.

8. Через незнання зареєстрував два аккаунта, вніс туди гроші через Вебмані, перекидав трохи грошей знайомим, а тепер мене заблокували. Дуже хочеться грати на ПокерСтарз. Підкажіть, що робити?

9. Граю на столах «плеймані» (на фантики), у деяких гравців там у аватари біла зірочка, що вона позначає?

10. Підкажіть, будь ласка, як перевести умовні гроші зі свого рахунку на інший рахунок? А також трохи про продаж плеймані.

11. У мене пропали столи плеймані, в чому справа?

12. Я встановив собі аватару, а вона не відображається за столом, що робити?

13. Для депозиту потрібно ввести дані, включаючи номер телефону, пробую різні варіанти і отримую повідомлення «Вкажіть номер телефону в тому ж вигляді, в якому він приводиться в телефонному довіднику, включаючи телефонний код», що робити?

14. Куди можна поскаржитися на PokerStars (ГВЧ, саппорт, службу безпеки)?

15. Отримую повідомлення про помилку 102/1001 (або 71/1001, 169/1001 і т.д.), що робити?

16. Яким чином генерується колода при грі: один раз перед здачею або «перемішується» перед кожним раундом торгівлі?

17. Я забув пароль, як бути?

18. Як мені видалити рахунок на PokerStars?

19. При спробі логіна видає помилку «Ви вже увійшли з іншого комп'ютера. Щоб увійти з цього комп'ютера, необхідно виконати вихід з іншого. », Що робити?

20. Я заробив гроші на PokerStars, не роблячи депозиту (з Фріролли, безкоштовних турнірних квитків і т.д.), чи не буде у мене проблем при виведенні?

21. Питання по бонусним кодами: чому не діє мій код? Де взяти бонусний код, який ввести?

22. Як включити відображення сили моєї поточної руки (щоб писало, що у мене зараз дві пари або флеш)?

23. Я колись давно відкривав рахунок на PokerStars, але забув і логін, і пароль, і навіть не впевнений, з якого е-мейла реєструвався. Що мені робити?

Питання: Як мені зробити депозит на Старз, не бачу каси ?! А також чим відрізняються сайти pokerstars.com і pokerstars.net?

Відповідь: Почну здалеку. Справа в тому, що в багатьох країнах заборонена реклама ігор на гроші, включаючи покер. Провідні гральні компанії, щоб обійти цю заборону, створюють альтернативні сайти, які пропонують виключно гру «на фантики». Таким чином, сайти .net - це версія основного сайту .com, пропонує тільки гри в тренувальному режимі, без грошей, в основному орієнтована на новачків в покері. Якщо ви завантажили покерний клієнт з сайту pokerstars.net, то не зможете зробити депозит, там просто відсутня каса. Вам необхідно видалити програму і заново встановити її, скачавши з сайту PokerStars.com . До речі, ви нічого не втратите, якщо відразу скачаєте софт з «правильного» сайту .com, ігри «на фантики» представлені і там. Не рекомендую вам довго грати без грошей, це тільки прищеплює шкідливі звички, так як манери гри «на фантики» і на реальні гроші досить сильно відрізняється. Також офіційний домен pokerstars.eu. У зв'язку з блокуваннями працюють домени з літерними індексами типу pokerstars-ll.com, і є малоінформативне, але незаблокований домен нібито для відбору на турнір в Сочі. Він зараз є основним офіційним для росіян. А ще є домени .es, .it, .fr, .be - для відповідних національних пулів гравців, ви не зможете грати через них.

Питання: Чому заблокували мій рахунок? Що робити?

Відповідь: Зазвичай це стандартна перевірка служби безпеки, у вас запитають документи, що підтверджують особу, після їх надання протягом пари днів розблокують. Загалом, читати сюди , Потім писати в підтримку за вказаними на тій сторінці адресами. Також можна рекомендувати до прочитання ось цю статтю .

Питання: Не можу зайти на сайт pokerstars.com, що трапилося (не знаходить сервер або пише, що сайт заблокований провайдером)?

Відповідь: Останнім часом влада в Росії активно борються з азартними іграми в мережі. Швидше за все, ваш інтернет-провайдер заблокував доступ до сайту. Софт при цьому, ймовірно, буде продовжувати нормально працювати. Якщо необхідно таки відвідати сайт руму, скористайтеся проксі-серверами, VPN або спеціальними розподіленими анонимизатора типу TOR. Старс постійно готують нові, робочі доменні імени, хоча кілька вже закрили, але я намагаюся оновлювати посилання на працюючі домени протягом 1-2 днів після блокування, так що просто тисніть тут посилання PokerStars - потрапите на працюючий сайт! Детальніше про різні способи обходу блокування можна прочитати прочитати тут .

Питання: Я забув відповіді на контрольні питання, що робити?

Відповідь: Контрольні слова потрібні для відновлення пароля, а також їх іноді запитують з метою перевірки безпеки при логін. Встановити або змінити їх можна в меню «Облікова запис / Секретні питання», правда, для зміни треба правильно ввести встановлені раніше питання, тому рекомендую їх записувати! Але якщо поїзд уже пішов, а відповіді не пам'ятаєте, то дії аналогічні тим, що потрібні для відновлення пароля: пишіть на [Email protected] із зазначенням вашого логіна, ПІБ, адреса, е-мейла і телефону, просіть допомогти. Якщо вам здається, що ви знаєте відповіді на питання, але не впевнені, як їх написали, то також можете вказати приблизний варіант.

Питання: Чи можна отримати грошима або продати іншому гравцеві пакет на оффлайн турнір?

Відповідь: Тут порадувати нічим не можу, правила PokerStars з цього приводу дуже жорсткі. Якщо ви виграли через сателіт або отримали право через якусь промо-акцію на участь в оффлайн турнірі, то повинні брати участь в ньому самі, причому в найближчому з таких турнірів (на наступний рік не перенести). Якщо з якоїсь причини ви не можете поїхати - путівка пропадає, ніякої компенсації за неї ви не отримуєте! Тому росіянам треба бути особливо обережними. Пам'ятайте, що в американських турнірах можна грати тільки з 21 року (в європейських - з 18 років). Вигравайте путівку хоча б за пару тижнів, а краще за місяць до турніру, якщо у вас немає візи в потрібну країну. Також звертайте увагу, які витрати покриває путівка, часто це тільки турнірний внесок, так що переліт і готель будуть за ваш рахунок. Тільки якщо ви виграєте кілька путівок на один і той же турнір, то додаткові путівки будуть «переведені в готівку» у вигляді турнірних доларів.

Питання: Часто хочу зіграти одностолових турнір зі своїми друзями, без сторонніх. Ніде на сайті і в програмі не можу знайти інформацію про те, як організувати приватний турнір.Подскажіте, будь ласка.

Відповідь: Вам допоможе розділ домашніх ігор (кнопка «Home Games» в правому меню). Там можна створити клуб, запросити в нього друзів, а потім в рамках цього клубу організовувати турніри або дружні кеш-ігри.

Питання: Через незнання зареєстрував два аккаунта, вніс туди гроші через Вебмані, перекидав трохи грошей знайомим, а тепер мене заблокували. Дуже хочеться грати на ПокерСтарз. Підкажіть, що робити?

Відповідь: Якщо ваш рахунок заблокували, у вас один варіант - писати в службу підтримки з проханням відкрити рахунок і пояснити, в чому проблема. Швидше за все, у вас попросять документи і / або пояснення сумнівній ситуації. Шліть потрібні документи, пояснюйте, кайтеся, посипайте голову попелом і обіцяйте виправитися. Лаятися або загрожувати марно і навіть шкідливо. За великим рахунком, крім спілкування з саппортом і службою безпеки у вас інших варіантів немає. В даному випадку, якщо ніякого криміналу, крім відкриття двох рахунків, не було, то один закриють, а другий залишать для гри. А щоб подібна ситуація не виникала, уважно читайте правила руму або хоча б тут сторінку по службі безпеки .

Питання: Граю на столах «плеймані» (на фантики), у деяких гравців там у аватари біла зірочка, що вона позначає?

Відповідь: Як вам уже відомо з відповіді на перше питання, на фантики можна грати як з спеціально створеною лише для цього програми, завантаженої з сайту pokerstars.net, так і зі звичайною програми для гри на гроші, завантаженої з pokerstars.com. Так ось зірочка показується у тих, хто грає через програму з сайту pokerstars.net. Навіщо це зроблено - не дуже зрозуміло, може бути просто попередити, що за столами на реальні гроші ви цього гравця не знайдете.

Питання: Підкажіть, будь ласка, як перевести умовні гроші зі свого рахунку на інший рахунок? А також трохи про продаж плеймані.

Відповідь: Для цього треба сісти на стіл плеймані (умовні гроші) з тим гравцем, якому хочете перевести гроші. Потім правою кнопкою миші тиснете на аватарі цього гравця і вибираєте пункт «Перевести умовні гроші». Вводите суму, тиснете кнопку і умовні гроші змінюють власника.
Дивно, але свого часу існував досить активний ринок плеймані, їх продавали і купували (ціни були близько декількох доларів за мільйон, в залежності від обсягів)! Але потім PokerStars просік фішку і вирішив сам зайнятися цим бізнесом. Тепер ви можете купити фішки безпосередньо у руму (меню Запити / Купити умовні фішки). Мінімальний пакет - 350 тис. За $ 2, а максимальний - 165 млн. Аж за $ 200. При цьому в правилах введена заборона на покупку / продаж фішок, так що багато сайтів, які займалися скупкою / перепродажем пішли з цього ринку. Проте, при великому бажанні можете спробувати знайти покупця на свої фішки, наприклад, ВКонтакте. Ну а Старс, щоб стимулювати плеймані гравців, ввели спеціальний «Клуб мільярдерів», куди включаються гравці з мільярдом фішок, вони отримують спеціальну підтримку, акції та окремий турнір для мільярдерів.

Питання: У мене пропали столи плеймані, в чому справа?

Відповідь: Швидше за все, у вас якимось чином знялася галочка «показувати столи на умовні гроші» в меню «Налаштування». Інший варіант - ви встановили якийсь фільтр ігор, наприклад, для столів мікролімітах, яких на плеймані просто немає.

Питання: Я встановив собі аватару, а вона не відображається за столом, що робити?

Відповідь: Справа в тому, що аватари на PokerStars премодеріруемие, тобто їх вручну переглядають і схвалюють модератори. Старз обіцяють схвалити картинку протягом 5 днів, але підтримка не завжди справляється із запитами і іноді процедура може зайняти 1-2 тижні. Тому просто трохи зачекайте, якщо через два тижні аватара чи не з'явиться - пишіть в саппорт. До речі, зверніть увагу, аватару ви можете змінювати не більше двох разів, так що вибирайте з розумом!

Питання: Для депозиту потрібно ввести дані, включаючи номер телефону, пробую різні варіанти і отримую повідомлення «Вкажіть номер телефону в тому ж вигляді, в якому він приводиться в телефонному довіднику, включаючи телефонний код», що робити?

Відповідь: При введенні даних начебто складно помилитися. В поле «Код країни» для Росії вказуєте 7, в поле «Місцевий номер, включаючи код міста» пишете свій повний номер без жодних зайвих знаків, наприклад, для московського телефону це буде 4951234567, для мобільного телефону, 9217654321. Переконайтеся, що в номері телефону 10 цифр! Телефонний код країни повинен належати тій країні, що ви вказали в поштовій адресі!

Питання: Куди можна поскаржитися на PokerStars (ГВЧ, саппорт, службу безпеки)?

Відповідь: Теоретично, єдине місце, де ви можете офіційно вилити свою жовч - це орган, що ліцензує, в даному випадку - «Комісія з Контролю за Інтелектуальними Спортивними Іграми острова Мен». Тільки це все одно марно. Ще менш ефективні загрози звернення до суду. Тому що а) судитися ви повинні будете на території відповідача, тобто на тому ж Мені, б) в правилах, які ви приймаєте при реєстрації, зазначено, що рішення менеджменту є остаточною і оскарженню не підлягає
Так що якщо хочете вирішити якесь питання, а не тупо посваритися, то будьте ввічливі, коректні, готові до співпраці, доводьте свою правоту і пропонуйте альтернативні методи вирішення проблеми.

Питання: У процесі отримання повідомлення про помилку 102/1001 (або 71/1001, 169/1001 і т.д.), що робити?

Відповідь: Звертатися в підтримку Старз, конкретно - писати на [Email protected] із зазначенням номера помилки в темі листа. Якщо є можливість (основна програма завантажилася), також прикладіть логи руму, які можна отримати в меню Довідка / Файли логів.

Питання: Яким чином генерується колода при грі: один раз перед здачею або «перемішується» перед кожним раундом торгівлі?

Відповідь: На PokerStars намагаються максимально наблизитися до реальної грі, тому колода створюється (перемішується) один раз перед здачею! Між раундами ніякого перемішування або генерації нової колоди не відбувається. Таким чином, рішення, прийняте в тому чи іншому раунді, ніякого впливу на вихід наступних карт не робить, все визначено вже перед грою.

Питання: Я забув пароль, як бути?

Відповідь: При логін під полем введення логіна / пароля є кнопочка «Забули ім'я або пароль?», Щоб відновити їх досить знати і мати доступ до своєї поштової скриньки, на який ви реєстрували запис. Дотримуйтесь інструкцій, для відновлення пароля. Якщо відновити пароль через форму не виходить, пишіть на підтримку на [Email protected] Також читайте відповідь на питання нижче.

Питання: Як мені видалити рахунок на PokerStars?

Відповідь: Насправді, видалити свій рахунок в покер-румі неможливо (фактично в будь-якому). В основному це обмеження накладається, щоб гравець не відкрив інший рахунок, не отримував знову бонуси, не намагався порушувати правила. Якщо ж ви не хочете грати або хочете обмежити себе від «лудоманства», то зверніться в підтримку і попросіть, щоб ваш рахунок заблокували. Ви можете обмежити себе в грі на термін до півроку самостійно, через меню Сервіс / Відповідальна гра.
Нагадую, що відкриття більш ніж одного рахунку в румі - серйозне порушення правил, каралося аж до бана з конфіскацією коштів!

Питання: При спробі логіна видає помилку «Ви вже увійшли з іншого комп'ютера. Щоб увійти з цього комп'ютера, необхідно виконати вихід з іншого. », Що робити?

Відповідь: З імовірністю 99,9% - це помилка, так званий «завис логін», зрідка може статися при некоректному закриття програми. Звичайно, існує і частка ймовірності, що зловмисники змогли вкрасти ваш пароль і в цей час грають за вас :(. У будь-якому випадку - звернення до службу підтримки має швидко вирішити проблему.

Питання: Я заробив гроші на PokerStars, не роблячи депозиту (з Фріролли, безкоштовних турнірних квитків і т.д.), чи не буде у мене проблем при виведенні?

Відповідь: За великим рахунком, головна проблема тут - обмежена кількість методів виведення. У PokerStars політика - виводити тим способом, яким був зроблений депозит. Якщо депозиту не робили, то вам пристойних методів виведення просто не запропонують. Так що моя вам порада - зробіть мінімальний депозит зручним вам способом (Вебмані, VISA т.д.), почекайте покладені два дні (краще в цей час продовжувати грати, хоча б трохи), після чого спокійно виводите, вам ведуть всю суму (при умови, що використовуваний метод введення працює і на висновок, наприклад, на МастерКард не виводять).

Питання: Питання по бонусним кодами: чому не діє мій код? Де взяти бонусний код, який ввести?

Відповідь: У PokerStars є два основних типи бонус-кодів: коди для Отримання бонусу на перший депозит и Різні Акції коди. У Сейчас є два варіанти бонусів на перший депозит: фіксовані $ 30 з бонус-кодом THIRTY або 100% до $ 600 з кодом STARS600. Це Стандартні бонуси и коди, докладніше про них на странице « Бонуси и промо »Або на сайті Старс. Акційні коди бувають нечасто (кілька разів на рік), смороду зазвічай пріурочені до акцій або великим турнірнім серіям и діють лишь кілька тіжнів. Зазвічай це просто Нові варіанти бонуса на перший депозит, так что для старих гравців смороду НЕ актуальніТак что если ви вводите код, а ВІН НЕ спрацьовує, можливо, вам дістався старий неактивних. Або ви Їм Вже корістуваліся (КОЖЕН код можна актівуваті лишь один раз). Власне активні коди завжди можна знайти на сторінках «Акцій» офіційного сайту PokerStars, я також намагаюся інформувати про новинки в новинах, але якісь спеціальні коди для сайтів-партнерів не передбачені.

Питання: Як включити відображення сили моєї поточної руки (щоб писало, що у мене зараз дві пари або флеш)?

Відповідь: Спочатку такої опції не було, тому таке питання і виник. Зараз вони увімкнені для всіх ігор за замовчуванням. Сила руки для більшості тим столу пишеться справа внизу над кнопками дії.

Питання: Я колись давно відкривав рахунок на PokerStars, але забув і логін, і пароль, і навіть не впевнений, з якого е-мейла реєструвався. Що мені робити?

Відповідь: Для початку скажу, що точно не треба робити - відкривати ще один рахунок. Тому що відкриття декількох рахунків - серйозне порушення, чревате баном. Тепер про те, що робити. Якщо ви пам'ятаєте хоча б е-мейл, з якого реєструвалися, то ви можете відновити і логін, і пароль через форму «Забули ім'я користувача або пароль?», Доступ до якої є з вікна логіна клієнта ПокерСтарс. Якщо е-мейл не пам'ятаєте, чи втратили до нього доступ, або забули відповіді на контрольні питання, які запитують при відновленні пароля, то треба звертатися в підтримку. пишіть на [Email protected] , Пояснюйте ситуацію, просите допомогти. У листі вкажіть повне ім'я та адреса (той що був зазначений при реєстрації, включаючи індекс), зареєстрований е-мейл, номер телефону для зв'язку. Вам або допоможуть відновити доступ, або дозволять відкрити новий рахунок, заблокувавши старий.

1. Як мені зробити депозит на Старз, не бачу каси ?
Net?
2. Чому заблокували мій рахунок?
Що робити?
Com, що трапилося (не знаходить сервер або пише, що сайт заблокований провайдером)?
4. Я забув відповіді на контрольні питання, що робити?
5. Чи можна отримати грошима або продати іншому гравцеві пакет на оффлайн турнір?
Підкажіть, що робити?
9. Граю на столах «плеймані» (на фантики), у деяких гравців там у аватари біла зірочка, що вона позначає?
10. Підкажіть, будь ласка, як перевести умовні гроші зі свого рахунку на інший рахунок?