Донецкий техникум промышленной автоматики

Після поновлення Windows 10 не запускається, не завантажується система

 1. Занадто довго завантажується ОС
 2. відкат системи
 3. Чорний екран
 4. Причина 1. Шкідливе ПО
 5. Причина 2. Проблеми з відеосистемою

Сьогодні ми поговоримо про проблему, знайомої абсолютно всім користувачам, які використовують останні версії операційної системи від Microsoft. Що робити, якщо після останнього оновлення Windows 10 у вас не запускається або занадто довго запускається система?

Занадто довго завантажується ОС

Така проблема може виникнути, якщо разом з операційною системою запускається дуже велика кількість додаткових додатків Така проблема може виникнути, якщо разом з операційною системою запускається дуже велика кількість додаткових додатків. Ось що необхідно зробити в цьому випадку:

 1. Нам знадобиться електронний носій, на який завантажені файли нашої операційної системи
 2. За допомогою нього завантажуємо пристрій в безпечному режимі. Так будуть завантажуватися лише найнеобхідніші для комп'ютера системні модулі і драйвери, що нам якраз таки і потрібно
 3. Відкриваємо «Диспетчер завдань», а потім - «Автозавантаження»
 4. Бачимо список додатків, які відкриваються одночасно з запуском операційної системи. Нам потрібно залишити лише необхідний мінімум, а решту відключити.
 5. Відключаємо через контекстне меню

Ці нескладні дії допоможуть нам скоротити завантаження ОС в кілька разів.

Так само необхідно пам'ятати про те, що сповільнювати запуск ОС можуть і підхоплені комп'ютером шкідливі програми, тому варто обов'язково перевірити пристрій на їх наявність. Для цього може знадобитися відкрити приховані файли на Віндовс 10 - читай, як це зробити у нас.

відкат системи

Якщо Windows 10 не завантажується після оновлення, можна спробувати зробити відкат системи до попереднього стану . Звертаємо увагу, що такий спосіб підійде тільки в тому випадку, якщо ваша ОС перед оновленням створює точки відновлення.

Що робимо:

 • Тиснемо «Reset» і перезавантажуємо пристрій
 • Після того, як завантажиться BIOS, тиснемо F8 і переходимо в меню відновлення
 • У вікні, знаходимо «Діагностика»
 • Подорожуємо у «Додаткові параметри», де необхідно скористатись лінком « Відновлення системи »
 • У першому ж вікні відкату вибираємо пункт «Далі»
 • Знаходимо потрібну нам точку відновлення
 • «Далі», і даємо згоду на виконання дій
 • Пристрій перезавантажується, і в цей час поточна версія операційної системи видаляється

Ви можете почитати на нашому сайті про різні види помилок, які можуть відбуватися в роботі операційної системи, і шляхи їх вирішення. наприклад, як виправити bad pool header Windows 10 .

Чорний екран

Якщо після оновлення Windows 10 не включається ноутбук або комп'ютер, а монітор демонструє чорний екран і курсор миші, можна припустити, що це сталося з однієї з двох причин: Якщо після оновлення Windows 10 не включається ноутбук або комп'ютер, а монітор демонструє чорний екран і курсор миші, можна припустити, що це сталося з однієї з двох причин:

Причина 1. Шкідливе ПО

Якщо не завантажується комп'ютер після оновлення Windows 10, ймовірно, він «підхопив» вірус, який замінив собою стандартний запуск інтерфейсу. Що робимо в цьому випадку:

Причина 2. Проблеми з відеосистемою

Якщо після виконаних дій в рядку «Значення» нічого не змінилося, а ноутбук або комп'ютер як і раніше не завантажується, то швидше за все проблема запуску системи в тому, що до комп'ютера підключений додатковий монітор, і складається враження, що після оновлення ОС Windows 10 не працює взагалі. Щоб вирішити цю проблему, нам необхідно продублювати зображення з додаткового дисплея на основний. Ось що треба зробити в цьому випадку:

 • Виконуємо вхід в систему «наосліп»
 • Видаляємо екран блокування, натиснувши «Backspace»
 • Якщо встановлено пароль, вводимо його і підтверджуємо «Enter»
 • При виконанні попереднього пункту, не забуваємо виставити потрібну для введення пароля розкладку клавіатури
 • Чекаємо близько 10 секунд (приблизний час запуску ОС)
 • Натискаємо Win + r
 • Один раз натискаємо стрілочку «вправо» на клавіатурі
 • Знову підтверджуємо «Enter»

Не подобається, що постійно приходять повідомлення про оновлення? Читай нашу статтю про те, як відключити поновлення Віндовс 10 , І насолоджуйся!

Що робити, якщо після останнього оновлення Windows 10 у вас не запускається або занадто довго запускається система?