Донецкий техникум промышленной автоматики

підключення пошти

Для підключення поштової скриньки до amoCRM потрібно зайти в розділ Пошта і натиснути "Ще" (у правому верхньому куті). Для підключення поштової скриньки до amoCRM потрібно зайти в розділ Пошта і натиснути Ще (у правому верхньому куті)

На даному етапі потрібно заповнити поле email-адреса, система автоматично визначить провайдера. Потім необхідно ввести пароль від пошти або натиснути на "Продовжити", після цього вас перенесе на сторінку поштового клієнта для підтвердження подключенія.Также потрібно вказати спосіб підключення ящика "Персональний" або "Корпоративний" , Потім поставити галочку "Автоматичне створення контактів для всіх email-адрес, з якими велося листування" .

Якщо при авторизації з'являється помилка, що пароль не вірний, то необхідно перевірити: чи підключена у вас "Двухфакторная аутентифікація" .

Якщо у вас налаштований Firewall або дозволений певний список IP, то потрібно дозволити доступ з наших адрес, з яких ми відправляємо і забираємо листи (запросити список можна написавши нам в чат технічної підтримки (картинка зліва зверху - синя кнопка "Звернутися за підтримкою").

Важливо.

Не можна вказати в якості адреси сервера IP (наприклад, 64.233.161.109 замість imap.gmail.com). Ми не підтримуємо IDN домени типу кремль.рф

Пошта підключається тільки по протоколу IMAP для вхідної пошти, і по протоколу SMTP для вихідної. Підключити по інших протоколах, наприклад по Post Office Protocol version 3 (POP3), MAPI (Messaging Application Programming Interface) на якому працює Microsoft Exchange server немає можливості.

Після підключення почнеться імпорт листів з пошти. Цей процес відбувається в фоновому режимі, тому можна продовжити роботу. Система проімпортірует останні 500 листів (за місяць). Після імпорту пошта буде синхронізуватися в автоматичному режимі раз в 10-20 хвилин і завантажить залишилися листи.

Як часто синхронізується пошта в акаунті амо?

Системна пошта @ mail.amocrm.ru синхронізується приблизно протягом години. Ваші підключені ящики Сінхронізуется раз в 30 хвилин. Прискорити цей процес немає можливості.

Ви можете примусово оновити ваш підключений ящик. Зайдіть в розділ "Пошта", вибравши потрібний ящик праворуч зверху буде синя кнопка "Оновити", після поновіть сторінку браузера.

Отримання листів.

Ми отримуємо листи і обробляємо тільки дві папки: "Вхідні" та "Надіслані". Інші папки синхронізувати немає можливості.

При відправці листа з інтегрованого зовнішнього ящика, лист відобразитися в картці Контакту. Ми приймаємо листи тільки від прямих клієнтів, і не використовуємо пересилання листів або збирачі листів.

Чи можна тільки з окремих папок / адрес листи потрапляли в AmoCRM?

На жаль, цього функціоналу немає. Ви можете на своїй пошті зробити настройку, щоб листи з певних адрес не потрапляли в ці папки.

Чи можливий пошук по пошті?

На даний момент пошуку по розділу пошта немає.

Як переслати лист?

На жаль, всередині системи такий функціонал поки не реалізований. Переслати лист, можливо тільки, через звичайну пошту.

Чи можливо вказувати кілька адресатів в полі копія?

В поле "Копія" немає можливості додати кілька адресатів, відправляти можна тільки на одну пошту в "Копії".

Чи можливо вказувати кілька адресатів в одержувача?

На жаль, такої можливості немає. Відправка йде тільки на одну адресу з картки. Ви можете поставити адреса в "Копію" або відправити два листи різним клієнтам.

Чи можливо підключити пошту на кирилиці?

На жаль, на даний момент до amoCRM можна підключити пошту з доменом на кирилиці.

Як часто синхронізується пошта в акаунті амо?
Чи можна тільки з окремих папок / адрес листи потрапляли в AmoCRM?
Чи можливий пошук по пошті?
Як переслати лист?
Чи можливо вказувати кілька адресатів в полі копія?
Чи можливо вказувати кілька адресатів в одержувача?
Чи можливо підключити пошту на кирилиці?