Донецкий техникум промышленной автоматики

Підбираємо колірні схеми для сайту на iPhone і iPad

  1. Palletes
  2. Color Companion
  3. ColorShemer
  4. Saturation

Ми вже не раз писали про редактори коду, які можуть бути використані веб-розробникам для створення сайтів. У багатьох проектах розробник і дизайнер об'єднані в одній людині, і кодеру доводиться самостійно займатися підбором кольорів. Сьогодні розповімо як це робити в операційній системі iOS.

Palletes

Працювати з додатком дуже просто Працювати з додатком дуже просто. Створюєш нову схему або вибираєш готову. Міняєш наявні в ній кольору або додаєш нові. Кнопки Undo і Redo дозволяють скасовувати дії користувача. Це безцінна функція в такому складному і творчому процесі, як підбір колірних схем.

Додатки дозволяє не тільки підбирати кольори на палітрі, а й запозичувати їх з фотографій і веб-сторінок. Така функція дозволяє, наприклад, запозичувати вдалу колірну схему у популярного веб-ресурсу. Або після відпустки щотижня фотографувати свою шкіру при однаковому освітленні і дивитися як з освітлення засмаги змінюється інтенсивність червоного, синього і зеленого.

Для обраного відтінку можна подивитися його чисельні значення для наступних колірних моделей:

Значення в найбільш часто використовуваної колірної моделі - RGB представлені відразу в декількох форматах:

  • 145,105, 40 - ступінь інтенсивності червоного, синього, зеленого через кому зазначена в числах від 0 до 255, використовується в графічних редакторах, програмах пакета Microsoft Office і багатьох інших;
  • 76%, 20%, 30% - ступінь інтенсивності червоного, синього, зеленого через кому зазначена у відсотках);
  • с03020 - ступінь інтенсивності червоного, синього, зеленого в шістнадцятковій системі числення, використовується для вказівки кольору в CSS-таблицях.

Для кожного кольору вказується найбільш близьке йому значення з палітри « безпечних кольорів ». Ця палітра включає в себе 216 відтінків, який однаково виглядають в будь-яких моніторах і браузерах. Також в додатку можна подивитися ступінь інтенсивності сірого кольору.

У безкоштовної версії можна зберегти не більше трьох колірних схем. При цьому кожна схема повинна включати в себе не більше 5 кольорів. Pro-версія обійдеться в 219 рублів. У ній кількість колірних схем не обмежена, але в кожній схемі повинно бути не більше 25 кольорів. Між Free і Pro версією є Basic версія за 119 рублів. Кількість колірних схем в ній не обмежена, але кількість квітів в одній схемі не більше 5.

У Pro-версії можна експортувати кольорові палітри в Adobe Photoshop, Illustrator, Fireworks, GIMP, Paintshop Pro і OS X Color Chooser.

Файли палітр можна надіслати електронною поштою і зберегти на iCloud, Dropbox, Google Drive, Box або FTP-сервер.

Готову кольорову схему можна подивитися в повноекранному режимі і зберегти як картинки.

Програма оснащена довідковою системою і до кожної кнопки відображаються спливаючі підказки.

Ось ми і закінчили огляд додатки Palletes. У ньому є все що потрібно для створення колірних схем на iPad і iPhone. Тепер коротко розповімо про аналоги цього додатка.

Color Companion

Функції цього додатка аналогічні Palettes Функції цього додатка аналогічні Palettes. Але ергономіка і дизайн сильно поступаються йому. Варто Color Companion 119 рублів.

ColorShemer

Якщо Ви встановлюєте програму людині пропонується стати учасником спільноти COLORLouvers, 750 тисяч членів якого діляться один з одним колірними схемами і коментують чужі Якщо Ви встановлюєте програму людині пропонується стати учасником спільноти COLORLouvers, 750 тисяч членів якого діляться один з одним колірними схемами і коментують чужі. Програма ColorShemer повністю безкоштовна.

Saturation

У Saturation можна переглядати колірні схеми, створені учасниками спільноти Adobe® KulerTM в різних ракурсах і дізнаватися RGB і HEX ​​значення входять до ці палітри кольорів У Saturation можна переглядати колірні схеми, створені учасниками спільноти Adobe® KulerTM в різних ракурсах і дізнаватися RGB і HEX ​​значення входять до ці палітри кольорів.

Це повинен знати кожен:

Це повинен знати кожен:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , Telegram і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Підбираємо колірні схеми для сайту на iPhone і iPad