Донецкий техникум промышленной автоматики

Перенесення WordPress блогу на інший хостинг

Обіцяв написати цей пост ще в минулому році, коли ніяк не міг знайти собі стабільний хостинг. Детальніше тут і тут . Зараз, все більш-менш стабільно вже не один місяць, так що цілком можу рекомендувати вам хостинг Kubez.Biz . Основні плюси, це тарифи, ціни на них, стабільність. Так само, служба підтримки, яка майже весь час в онлайні. Так що, ви можете відразу ставити запитання і отримувати моментально відповіді. Є пробний період і т.д.

Ну да ладно, невеликий відступ від основної теми. А розповісти я хотів ось що. Іноді, при переході з одного хостингу на інший, багато хто стикається з проблемою перенесення даних. Якщо розібратися, то цей процес зовсім нескладний. Про нього і піде мова далі ...

Отже розглянемо ситуацію. Є блог на WordPress на хостинг A, який останнім часом вас не влаштовує і ви вирішуєте перенести свій сайт на хостинг B. Для початку, замовляємо і оплачуємо новий хостинг. Після вам надсилають дані для доступу до CPanel.

Перше, що потрібно зробити, це створити нову базу даних на новому хостингу. Для цього в CPanel нового хостингу натискаємо на «Бази даних MySQL». Створюємо нову базу даних

Ви можете написати будь-яке ім'я Ви можете написати будь-яке ім'я. Наприклад, wp. Не звертайте увагу на dimantos_, у вас буде конструкція іншої назви, але суть залишиться такою ж. Після натискаємо на «» Створити базу даних ».

Після, нам потрібно створити користувача до бази даних. Для цього в тому ж розділі, переходимо трохи нижче і знаходимо ось таку форму

Нехай, ім'я користувача залишиться таким же wp, придумуємо пароль (обов'язково запам'ятайте його!). Після тиснемо на «Створити користувача».

Тепер нам потрібно зіставити користувача і базу даних. Для цього нижче знаходимо таку картинку

Для цього нижче знаходимо таку картинку

І просто натискаємо на «Додати». На наступній сторінці ставимо «All Privileges» і натискаємо на «Внести зміни».

Увага! Повна назва бази даних і ім'я користувача це: ваш домашній каталог (в моєму випадку dimantos) _wp

Наступний крок, це перенесення базs даних зі старого хостингу на новий. Для цього, нам потрібно зайти в CPanel старого хостингу і натиснути на вкладці «Бази даних» на «phpMyAdmin». На вкладці шукаємо розділ «Експорт»

На вкладці шукаємо розділ «Експорт»

Зліва вгорі, відзначаємо вашу базу даних, в моєму випадку це «blogger_wp» лівому куті блоці «Експорт» і знімаємо галочку внизу «Зберегти як файл». Відзначаємо «Запакувати: Ні». Натискаємо на ОК і деякий час чекаємо. У вас з'явиться подібного виду вікно

У вас з'явиться подібного виду вікно

Копіюємо весь текст в текстовий редактор. Для Windows, раджу використовувати Notepad ++, а для Mac-а - Text Wrangler.

Notepad ++

Для початку, на вкладці «Кодування» виберемо «Перетворити в UTF-8 без BOM».

Далі, нам потрібно внести в текст деякі зміни відповідно до нового хостингом. Зайдемо в панель управління нового хостингу CPanel. У розділі «Статистика», нам знадобиться шлях «Домашній каталог». У моєму випадку, цей шлях «» home / dimantos »

Після в панелі управління старого хостингу, знайдемо той же розділ і подивимося його шлях до домашнього каталогу. Наприклад, цей шлях «home / blogger»

Повернемося до текстового редактора. Натискаємо на «Пошук» - «Заміна». Відкриється таке вікно

Відкриється таке вікно

У ньому, як «Знайти», введемо домашній каталог старого хостингу «home / blogger«, а в якості «Замінити на» введемо домашній каталог нового хостинг «home / dimantos«. Натискаємо на «Замінити все».

Про всяк випадок, раджу зробити заміну кодувань. Нам потрібно замінити cp1251 на utf8. Робиться це за аналогією з заміною домашнього каталогу.

Третій крок, це перенесення виправленої бази даних на новий хостинг. Заходимо в phpMyAdmin нового хостингу, вибираємо нашу базу даних зліва з першого кроку і переходимо на вкладку SQL. В поле вставляємо весь виправлений текст з редактора і натискаємо ОК.

Для перевірки, на вкладці «Структура», у вас повинно бути приблизно наступне Для перевірки, на вкладці «Структура», у вас повинно бути приблизно наступне

Наступний крок, це перенесення вмісту папки public_html. Діятиме послідовно. Спочатку через FTP-клієнт (раджу використовувати FileZilla) підключимося до старого хостингу і завантажити Покласти в окрему папку свого комп'ютера весь вміст папки public_html

Потім, підключимося до нового хостингу і завантажимо в папку public_html нового хостингу, то вміст, яке ми завантажили раніше. Думаю тут проблем не виникне. все гранично просто, але може знадобитися час якщо файлів на вашому блозі багато.

Тепер, можна забути про старий хостинг. Більше він нам не знадобиться.

Останнім кроком, буде заміна деяких імен у файлі wp-config.php. У «Диспетчері завдань» нового хостингу знайдемо файл wp-config.php і октроем його для редагування

Замінимо стара назва бази даних define ( 'DB_NAME', 'blogger_wp'); на нове define ( 'DB_NAME', 'dimantos_wp');

Замінимо старе ім'я користувача define ( 'DB_NAME', 'blogger_wp'); на нове define ( 'DB_NAME', 'dimantos_wp');

А також введемо пароль від нової бази даних, яку ми створили на першому кроці define ( 'DB_PASSWORD', '************');

Ну ось ми і перенесли наш сайт на інший хостинг. Тепер залишається тільки почекати поки оновляться DNS і ваш сайт буде доступний за тією ж адресою, але вантажиться він буде, вже з нового хостингу. Удачі вам при перенесенні. Якщо залишилися питання або виникли якісь проблеми - пишіть в коментарях. Постараюся допомогти :)

афіша Іваново допоможе знайти класний захід. Найцікавішу і високооплачувану роботу в Сімферополі шукайте на jobshot.ru

Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть клавіші «Ctrl» + «Enter».